Skoči na vsebino

Vale & Manu & Klimbra - nabijanje kar tako


Priporočene objave

No, tole z najlepšim je sicer včeraj ostalo nedokazano ( glede na ajgorjeve želje), definitivno pa smo opravili (glede na fifty-jevo željo) grupni ogled.

O tem, kdo ima najlepšega pa raje ne bi. :wub: :004

p.s.

Govorim o črnem mukkiju (op.a. = Pepe) . :rolleyes:

p.p.s.

In nič hudega, če naključnim bralcem ni nič jasno. Saj meni tut ni. :lol:

Popravljeno . Popravil Manuela
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: :angry: :angry:

:cry:

Man', zakaj se pizdis?? :cry: :cry: :cry: :004 :004 :004 :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Man', zakaj se pizdis?? :cry: :cry: :cry: :004 :004 :004 :wub:

Ker vzbujam pozornost. :rolleyes:

Vidiš, pri tebi mi je že uspelo. :) :D :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker vzbujam pozornost. :rolleyes:

Vidiš, pri tebi mi je že uspelo. :) :D :004

am... ...ja... ...prav fajn ti je uspelo... :D

BTW, WML, ob 13:00 mam kolokvij. :angry: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...da ne bo tk k z Jasno (mojo pupo), k sm padu na ustnem iz Fizike I, pa mi pise SMS: "Oj! Kako ti je slo pri fiziki? Sm mislila nate..." :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da lih ne zamremo, medtem, ko je Vale v Nobem Sadu :kva2:

p.s.

In medtem, ko se Bibać, my love, odloča, če bi jutri prišla na moj kres. :unsure: :huh:

A ni čist normalno, da pride, če je zaželjena? :hmm:

p.s.

Pa še njena porcija ćevapov (evropskih) bo šla v k***c, če je ne bo.... :blink:

Muca :004 :004 :004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Muca :004 :004 :004 :004 :004

...pokvarjenka... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Manu, sedaj je pa čas, da se pripeljeta pokazat, da ocenim, če imam Fifty res najlepšega :hmm:.....ne bom šlatala, samo ogledala si ga bom...a dovoliš :wub:

LP D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Manu, sedaj je pa čas, da se pripeljeta pokazat, da ocenim, če ima Fifty res najlepšega :hmm:.....ne bom šlatala, samo ogledala si ga bom...a dovoliš :wub:

LP D

Draga, ne boš verjela, dovolim ti, da ga tut pošlataš. <_<

Pa srečno - za nedoločen čas se poslavljam iz te teme in z Motosveta.

Pride tako... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa srečno - za nedoločen čas se poslavljam iz te teme in z Motosveta.

Pride tako... :)

...hvala bogu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga, ne boš verjela, dovolim ti, da ga tut pošlataš. <_<

Pa srečno - za nedoločen čas se poslavljam iz te teme in z Motosveta.

Pride tako... :)

:004 Sam ti sporočam, da sem se srečna vrnila in da je bilo 6 nepozabnih dni

Vsi prisotni v Orašju (če bo kdo slučajno to bral) ... še vedno nisem prišla k sebi oz. cela zmedena tavam po Kopru ... bili ste fantastična družba ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iiii, vale is baaackkkkk!!! :wub: :wub: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iiii, vale is baaackkkkk!!! :wub: :wub: :wub:

No vsaj eden, ki v tej temi še mal miga :004

V roku enega tedna je mami Zinki povozil brejo mačko avto, Rokija (našega 15 let starega in simpatično govorečega papagaja) pa je danes morala nest usmrtit, ker je postal slep in preveč bolan, da bi še lahko živel ... in zdej mi nihče več ne bo ob 02.00 zjutraj, ko bom prišla iz žura rekel: "CEPEC, CEJ MIR, NISI PRIDEN" :cry:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in zdej mi nihče več ne bo ob 02.00 zjutraj, ko bom prišla iz žura rekel: "CEPEC, CEJ MIR, NISI PRIDEN" :cry:

Ti sam reč pa te pokličem vsako noč ob dveh.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valči ni panike......če želiš,te rade volje pokličem in ti v slušalko zdeklamiram teh nekaj spodbudnih besed!!!!!!!!

Mislim,da bi si jih z nekaj truda celo zapomnil......in morda celo pravi vrstni red ujel!!!!! :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V roku enega tedna je mami Zinki povozil brejo mačko avto, Rokija (našega 15 let starega in simpatično govorečega papagaja) pa je danes morala nest usmrtit, ker je postal slep in preveč bolan, da bi še lahko živel

...moje sožalje...

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Alter, hvala Klimbrič, hvala Ajgor ...

Alter in Klimbrič, sej vem, da bi rada klicala ob 02.00 zjutraj in me zmerjala po telefonu, sam to ni isto .) ... Sploh pa je bil Roki edina "stvarca", ki se je je moj Mariolino resnično bal :rolleyes:, kadar sem ga vzela iz kletke Mariota ni bilo na spregled več ur :hmm:

Drugača pa iz našega životinjskega carstva sporočam, da Fukon enih 15x dnevno poskuša poflodrat Fukico ... pri tem dobi par ugrizov v ušesa, par ugrizov na gobček, veliko brc v trebuh (zadnjič ga je katapultirala v vrečo z briketi :lol1: ) ... skratka jajca ima še vedno polna, zaradi tega ves nemiren in v depri mjavka po balkonu. Če mu v kratkem ne bo ratalo mu bom zagrozila s katrastracijo .... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Če mu v kratkem ne bo ratalo mu bom zagrozila s katrastracijo .... :devil:

Revež, saj sam ni nič kriv. :(

Očitno imata tvoj Fukon in Kukica problem z bioritmom. Ko eden bi, se drugemu ne da. Drugič, ko nabavljaš mucke obvezno pazi na dan rojstva, preštudiraj nebesna znamenja, izračunaj bioritem in ustvari harmoničen parček. Bo flodranja na pretek in čez glavo. :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Revež, saj sam ni nič kriv. :(

Očitno imata tvoj Fukon in Kukica problem z bioritmom. Ko eden bi, se drugemu ne da. Drugič, ko nabavljaš mucke obvezno pazi na dan rojstva, preštudiraj nebesna znamenja, izračunaj bioritem in ustvari harmoničen parček. Bo flodranja na pretek in čez glavo. :lol1: :lol1:

Jah boh pomagi, če je pa Fukon po naključju padu v našo familijo in nimamo pojma kolko je star ... glede na njegovo spolno slo mora biti po moje v obdobju adolescence, Fukica pa ima 4 mačja leta, tako da starostno res nista najbolj usklajena .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!