Skoči na vsebino

Vale & Manu & Klimbra - nabijanje kar tako


Priporočene objave

KLIMBRA JUTRI NE POZABI PRIT NA KAVO :yea2:

ZAKAJ TE NI BLO NA KAVO :devil: O:-) O:-) :004 :rolleyes:

Jutri se ti odolžim s pivom ... upam, da ne boš spal ob telefonu :doze: :wacko:

Sorči :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZAKAJ TE NI BLO NA KAVO :devil: O:-) O:-) :004 :rolleyes:

Jutri se ti odolžim s pivom ... upam, da ne boš spal ob telefonu :doze: :wacko:

Sorči :004

Komaj čakam,da ti spet padem med........ :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj čakam,da ti spet padem med........ :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Pa si res :kva2: :kva2: :kva2:

Skoraj O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugača pa iz našega životinjskega carstva sporočam, da Fukon enih 15x dnevno poskuša poflodrat Fukico ... pri tem dobi par ugrizov v ušesa, par ugrizov na gobček, veliko brc v trebuh (zadnjič ga je katapultirala v vrečo z briketi :lol1: ) ... skratka jajca ima še vedno polna, zaradi tega ves nemiren in v depri mjavka po balkonu. Če mu v kratkem ne bo ratalo mu bom zagrozila s katrastracijo .... :devil:

Marikdo se je prepoznal v tem slikovitem opisu Fukona.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khmmmmmm.....naj dodam nekaj k teoriji in polnim jajcem Valerijinega Fukona!!!!!!

Spoznal Fukico.........bogi Fukon!!!!!!!!!!!!!!! :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Vale........padu?????? Se ne spomnem....je biu Mario skos zravn???????!!!!!! :? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbrič hvala za današnji dan ... :004

Zakaj mi pa pol adijo nisi prišu rečt, pa pogledat moje blond buče :? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marikdo se je prepoznal v tem slikovitem opisu Fukona.... :P

jaz že NE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbrič hvala za današnji dan ... :004

Zakaj mi pa pol adijo nisi prišu rečt, pa pogledat moje blond buče :? ;)

Le zakaj neki.......don Pepino bi rekel "frdamano zakomplicirana situacija".......jaz pa dodal.......

ohrani človeka v spominu,takšnega kot je bil........le kako naj vem,kakšno presenečenje bi me čakalo tam notri.........sicer bog ne daj.....ampak lahko bi se zgodilo,da te sploh nebi prepoznal,morda tipajoč s pogledom mirno odtaval mimo tebe......kaj bi pa pol rekla??????

Pa seveda s tem ne mislim,da bi bilo presenečenje negativno......PAČ VERJAMEM V SPOSOBNOSTI MAŠE!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le zakaj neki.......don Pepino bi rekel "frdamano zakomplicirana situacija".......jaz pa dodal.......

ohrani človeka v spominu,takšnega kot je bil........le kako naj vem,kakšno presenečenje bi me čakalo tam notri.........sicer bog ne daj.....ampak lahko bi se zgodilo,da te sploh nebi prepoznal,morda tipajoč s pogledom mirno odtaval mimo tebe......kaj bi pa pol rekla??????

Pa seveda s tem ne mislim,da bi bilo presenečenje negativno......PAČ VERJAMEM V SPOSOBNOSTI MAŠE!!!!!

Klimbriček, sej ne gre za drugega, sam pira ti nisem mogla častit za vse usluge, ki si mi jih nudil tisti dan :friend2: ...

... kdaj gremo spet na pasulj in viljamovko :) :yea2: :004

A je mala rdeča lepa stvorca že parkirana v garaži????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je mala rdeča lepa stvorca že parkirana v garaži????

Yep,ampak ni mala in ni v garaži......

(praši Vijolco )...

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je mala rdeča lepa stvorca že parkirana v garaži????

Izgubljen bo, kdor besede razume dobesedno.

Kdor skuša pojasniti z besedami, ne bo v tem življenju dosegel razsvetljenja. (Mumon) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgubljen bo, kdor besede razume dobesedno.

Kdor skuša pojasniti z besedami, ne bo v tem življenju dosegel razsvetljenja. (Mumon)  :P

av-1158.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mala rdeča...... :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Včeraj je bila testirana.....naprej,nazaj......i to više puta......moram priznat,da je kar prijetno opravilo,vse gre tko na izyyy,brez matranja......ko želiš da miruje.....miruje 100%,ko želiš,da se hitro premika.....se premika hitro .......uffffff,... :yea2: :yea2: :yea2:

BTW......danes,pa ponovimo na drugi lokaciji......jo je treba še pravilno opremit,da nebi bilo kakšnega neprijetnega presenečenja!!!!!

Za pivo,pa ni problema......lahko ponovimo kadarkoli boš hotela......pasulja mi pa raj ne omenjaj.....sem preko noči pobil vse molje v spalnici.....tut tiste,ki so bili še v fazi ličink in naj jih sprememba zraka nebi motila.....sam kar je preveč je pa PREVEČ!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pasulja mi pa raj ne omenjaj.....sem preko noči pobil vse molje v spalnici.....tut tiste,ki so bili še v fazi ličink in naj jih sprememba zraka nebi motila.....sam kar je preveč je pa PREVEČ!!!!!

A to je to sn že mislu, da je v Šiški spet počla cev kanalizacije. :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgubljen bo, kdor besede razume dobesedno.

Kdor skuša pojasniti z besedami, ne bo v tem življenju dosegel razsvetljenja. (Mumon) :P

:004 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale?!

p.s.

Vem, da boš to prebrala šele zvečer :doze:

:004

Se pridružujem.

:004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alter a ti že Altermajstra testiraš za 22. al kuga :wacko: :blink: :004

Prosim, danes sem šele ob 18.30 prišla iz Žabarije :doze:

Jutri sem spet gor ... pa spet ne morem z nobenim na kavo ... :(

Manu prosim, če se preseliš delat na GZS ali pa na MG, bova lahko vsaj na kavo šli :OK:

A je kdo Bibo vidu :hmm: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj skor vam bi pozabla povedat kaj so zopet namudrili naši vrli informatičarji ... mislim pa to ne moreš verjet kako jim seka :rolleyes: :angry: :rolleyes:

Skratka odločili so se, da nam deinštalirajo Windows Media Player, ker baje nimamo kaj poslušat glasbe med delovnim časom, mislim halooooooooooooo ... mislim, da bom počasi začela ... hmmm kaj že ... aja točno, uporabljat abak, tablo in kredo ... :grrr :grrr :grrr

... v kratkem pričakujem par prezentacij, ki jih moram vključit v projekt in so v bistvu animacije ... me zanima kaj bodo vrhovni duhci porekli na to, da tega pač ne morem ne pregledat ne vključit v projekt, ker pač se to baje ne sme delat med službenim časom :devil:

P.S. Samo za Bibo

Baje bodo informatike začeli metati v koš za smeti tudi interni časopis, ker se med delovnim časom pač ne sme brat neslužbenih zadev, o katerih pišem jaz v časopisu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!