Skoči na vsebino

Vale & Manu & Klimbra - nabijanje kar tako


Priporočene objave

Valči........grozno se mi smiliš :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :( :( :( :(

Pr unih dveh,je pa prišlo do napake.......se jih ne da ločit.....Cianokol preveč drži,bo treba počakat,da koža stran pade!!!! :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :kva2: :kva2: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudiča zmer pozabim fprašat: Manu a sta Nikič in Gajič prejeli piščance???

Že zdavnaj smo jih popekli na olivnem olju! :devil:

p.s.

Lubica, tko lepih piščančkov še svoj živi dan nisem videla. :rolleyes:

Pa tako so mehki. :rolleyes:

Pa Gajći ti je spet pisem napisala. :D

Ti ga šparam, ker ti ga moram osebno izročit. :)

Ker ti bom morala prevajat. :doze:

p.p.s.

Najvećji KREG je pa bil okrog tega, kako se pravilno napiše m a r i o.

Ker Gaja trdi, da je Mrjo. :blink:

:) .)

:004 :004 :004 :004 :004

p.p.p.s.

Prelupčkaj Bibaća, ker ti ja dala med. :)

Ona vedna kej od čebel prnese. :OK:

Pa vedno je zdravo! :notworthy:

Bibać :004 :004 :004 :004

Če ne bo hmal morja, bom zanalašč padla v depresijo. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manu....nikarte spet sanjati o depresiji......morje JE....in to 24 ur na dan,čez celo leto.....sam tja je treba jet.

Ti pa ponujam alternativo.........pridi na kavico.......nekateri pravjo.....da sem tut jaz en mali SONČEK!!!!!! :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....nekateri pravjo.....da sem tut jaz en mali SONČEK!!!!!! :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :004

...moj mali sonček....s teboj bom srečen, s teboj bom mlad.... in če ne veš še, kako te ljubim, naj povem ti, imam te rad.... :blink: :wub: :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja Manu, ma Gaja čist prav Mrjo bo :yea2: ... piščančke je pa Mama Zinka nardila in mi naročila, da jih ja ne pozabim poslat pravočasno :)

Klimbra ... kera koža bo padla stran :hmm: ... una na glavici al una ... no sej veš ... una tam notri ... al kaka druga :lol1: ... baje se naš hudi kuža že nemško uči :xx: :xx: :xx:

Jaz jutri in v nedeljo delam ... aja pa nisem več bulana ... ampak sem vseeno boga ... :wacko:

KDAJ BO SONCEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...moj mali sonček....s teboj bom srečen, s teboj bom mlad.... in če ne veš še, kako te ljubim, naj povem ti, imam te rad.... :blink: :wub: :004

:wub: :cry: :wub: :004 :004

Čist sem se raznežil.......... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wub: :cry: :wub: :004 :004

Čist sem se raznežil.......... :cry:

:fight2: :fight2: :fight2:

Ma dej nehi, te bom pa mal nadirala, da se boš odnežil. .) :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:fight2: :fight2: :fight2:

Ma dej nehi, te bom pa mal nadirala, da se boš odnežil. .) :004

Šit ŽENSKE.....ma ne vem kako naj ti na drugačen način povem,da mi je bilo lepo pri srčku,ko sem prebiral besede,ki si mi jih namenila.....pa ne glede kdo jih je skupaj PRVI sklamfal......važno je bilo le to,da si jih napisala z namenom!!!!!!!!

Ojmejoj....... le kdaj bom znal povedat tako,da bom pravilno razumljen.......in razumeti to,kar mi je bilo povedano.......

Pa sem mislu,da sem že dost star,da to znam!!!! :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih sem iz službe prišla :doze: ... zdej pa grem nazaj ... :doze:

V PONEDELJEK DOPOLDAN SEM V LJUBLJANI (sicernesama) ... A BO ŠEL KDO NA KUFE Z MANO :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih sem iz službe prišla :doze: ... zdej pa grem nazaj ... :doze:

V PONEDELJEK DOPOLDAN SEM V LJUBLJANI (sicernesama) ... A BO ŠEL KDO NA KUFE Z MANO :hmm:

a ćastiš ?

prideva....

...midva,z Ajgorjem......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih sem iz službe prišla :doze: ... zdej pa grem nazaj ... :doze:

V PONEDELJEK DOPOLDAN SEM V LJUBLJANI (sicernesama) ... A BO ŠEL KDO NA KUFE Z MANO :hmm:

.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom jutri poklicala našega Ajgorja Sexy roke, Kekija in Manuelčico in bomo šli kufetkat ... če pa ne bo cajta za kufetkat vas pa vseeno pokličem ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mojo telefosnko si pa izgubila? :unsure:

Alla B)

Nič ne skrbi,tvoja številka mi je vedno pred očmi..... :rolleyes:

69....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi ponižno prosu,da se opravi klic še na mojo številko.......morda pa bom takrat že zaključil celodnevni šiht!!!!!! :lol1: :lol1: :lol1: ( če se tem parim urcam lahko tako reče )!!!!! :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Narobe svet danes v LJ :wacko:

Tiste, ki sem obljubila, da jih bom poklicala jih nisem in tudi na kavo nisem šla z njimi in se ponižno opravičujem in kesam :cry: :004

Tistim, ki nisem nič obljubila se zahvaljujem za klic in vabilo in plačilo kave in pepsija :004 :wub:

Alla tvoje telefonske nisem podabla, sem na vodi čutila, da se bova videle :004

Za ostale pa tolk da veste ... KLIMBRA MI JE POMENDRAL ŠE TISTO MALO JOŠKOV, KI JIH MAM ... nato se je vrgu mal na kolena in ko se je končno uspel pobrat me je celo poslinil ... bogi sodelavec (pa ne Sulfo) ni vedel kaj ta ceremonial pomeni, na poti domov mu ga pa tudi sama nisem znala razložit :lol1: (sorčiklimbričsejsibilfulsimpatičen) in je samo mal takole gledal :blink:

Aja tudi Sulfo se je danes potikal v Ljubljani, baje v bližini EF-a na nekem seminarju za strokovnjake Sistema uravnoteženih kazalnikov ... upam, da bo, ko se vrne, uravnotežen :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valči.....življenje je sestavljeno iz kupa nesrečnih dogodkov.........,ki se na koncu izkažejo kot zelo prijetni........

Mater,sem se moral kar malo zadržat,da nisem obstal v toplem objemu,na prijetno podloženem vzglavju......so mi kar učke skup...pardon .... narazen lezle od silnega presenečenja!!!!!

Ja fajn je bilo,pa lepo te je blo videt.......poslovna uspešna ženska image.......

Glede pjačke pa......sej bom jest tut u KP prbluzu,pa te takrat oberem :P :P :P :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

No ja, tolk o tem, kako nekateri včasih postanejo pičkin dim. :( :blink: :huh: :cry:

p.s.

Pa zihr sm bla taprva, ko sem jo že zjutraj poklicala. :angry:

Pa ful lepa sem včeraj prišla v službo. :naughty:

No ja....... :doze:

Popravljeno . Popravil Manuela
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra prosim, če ne uporabljaš več te besedne zveze "poslovna uspešna ženska" ... če ne drugič ne boš mogu v joške poletet ;)

Manu res je prva si klicala ... od hropet ;) ... pa sorči nooo, Klimbra je kriv ... (kotvedno) ... če te kaj potolaži sem celo pot mela slabo vest, ker nisem mogla še s tabo na kavo :004

Manuelčica pa jutri ko boš tole brala se spomni name, da vprašaš "uno" :D , ker boš mi bla ful pomagala :004

HALO BANDA KDO PRIDE NA ZBOR V NOVIGRAD V SOBOTO :hmm:

HALO BANDA KDO PRIDE NA ZBOR V ORAŠJE PRIHODNJO SOBOTO :hmm:

Torej hropčki in hropete dejte se mal pripeljat ... midve z general majorko Bibo bova povsod :D in vas čakava ... aja pa Volk tut pride, pa Aja pa Beno tudi, pa Jolly, pa Roli pa še kup drugih :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HALO BANDA KDO PRIDE NA ZBOR V NOVIGRAD V SOBOTO :hmm:

...ne pridem...

ker mi bo stotnija za drage denarje najetih delafcev v Svetem skušala sanirat škodo, povzročeno s strani razuzdane hropomafije v kataklizmični lanskojesenski noči. Da bo štala spet pripravljena za nove slične exhibicije :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra kriv :hmm: :? :? :? :? :? :? :?

Brez kakšne posebne muje,bi lahko organizirala prihod naše drage Manuelce.....saj do mesta,kjer se je zgodila kava nima prav daleč.....bi se upal trditi,da celo bliže,kot pa sem jaz uspel najti malček prostora,da sem varno umaknil svojega modrega jeklenega konjička pred besom Uniformirancev,pa naj bi bili ti modre,vijolične,zelene,godrlajsaste.....barve.

Dobr.....priznam,lahko bi to zorganiziral tudi sam.......ampak,.....neznano kam mi je ušla številka glavne kuharice,cenjene mame in sopotnice,borke za komuno...... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....neznano kam mi je ušla številka glavne kuharice,cenjene mame in sopotnice,borke za komuno...... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Vsak izgovor je dober, pa če ga veper na repu prnese! :devil:

Al pa hropec! :afro1:

p.s.

Vale! "uno" danes ne morm vprašat, kerme ni "tam", ker sem"tu", ker ima Nika vneta ušesa :kva2:

Se je potapljal, otrok božji, in mu je mati ( še dobro, da socialna ne ve :xx: ) pozabla povedat, da si je treba po potapljanju tudi ušesa posušit. :blink:

Torej bom "uno" uredila jutri in ti sporočim.

p.p.s.

Bibać, če tole bereš, ji prosim nemudoma pejt povedat, ker mi je verjetno v službo poslala že 37 mejlov. :P

Tebi pa enga :004

p.p.p.s.

P***a, saj je slabše kot sto let pred kačami - kako si sporočamo zadeve :? Bom probala še z dimnimi signali. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!