Skoči na vsebino

Močeradovec ....


Priporočene objave

men se zdi zalostno, da se teb zdi vsa ta stvar smesna. :BUA:

Marsikaj na tem svetu je smešno :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a misliš, da bi BlazS kaj gifta spustil, če ga prvežemo pod cuceljček? :)

..bi bi...sam yst tega definitivno ne bi probala... :blink: ..kwa pa ce me zadane na tak nacin da bom skos :cry: :wacko: ( ker odrte krave res niso lepe na pogled :o )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opazam da z vam ni vredno diskutirat. Se manj pa vas prepricevat v objektivno boljso smer.

Jaz cist verjamem da ne potrebujete velik da bi se lotil se cesa drugega kot pa mocerada.

Zares mocno upam da se bo vsakega uporabnika in proizvajalca takih napitkov mocno kaznovalo.

Priporocam vam da se mal zamislite nad sabo in svojim pocetjem.

SymRu ne duhovici z bolnimu salami in predlogi. Po tvojih postih v tej temi sklepam da ti taksne in drugacne psihoaktivne substance posteno kisajo um. Naj bo to zate olajsevalna okoliscina.

Popravljeno . Popravil BlazS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opazam da z vam ni vredno diskutirat. Se manj pa vas prepricevat v objektivno boljso smer.

Jaz cist verjamem da ne potrebujete velik da bi se lotil se cesa drugega kot pa mocerada.

Zares mocno upam da se bo vsakega uporabnika in proizvajalca takih napitkov mocno kaznovalo.

Priporocam vam da se mal zamislite nad sabo in svojim pocetjem.

BlazS prav imaš, nam ni več pomoči, mi smo izgubljeni primeri, obsojeni na propad. Danes močerad, kdo ve kaj jutri, al pa pojutrišnjem... :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BlazS prav imaš, nam ni več pomoči, mi smo izgubljeni primeri, obsojeni na propad. Danes močerad, kdo ve kaj jutri, al pa pojutrišnjem... :P :D

devica vtopljena v šnopsu med tistimi "dnevi" :yea2: :lol: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opazam da z vam ni vredno diskutirat. Se manj pa vas prepricevat v objektivno boljso smer.

Jaz cist verjamem da ne potrebujete velik da bi se lotil se cesa drugega kot pa mocerada.

Zares mocno upam da se bo vsakega uporabnika in proizvajalca takih napitkov mocno kaznovalo.

Priporocam vam da se mal zamislite nad sabo in svojim pocetjem.

SymRu ne duhovici z bolnimu salami in predlogi. Po tvojih postih v tej temi sklepam da ti taksne in drugacne psihoaktivne substance posteno kisajo um. Naj bo to zate olajsevalna okoliscina.

hvala za tvoje mnenje, zdaj pa le hitr se mal pelat po hosti pa po blatu rit (kot kak močerilček hehe) :P

PS: a veš kolk dogaja, če spiješ najprej ene tri štamprle rumeno-črnga (močeradićija), pol pa enduro-kros variajnto usekaš!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje se za zadet tud živalskih strupov ne rabiš...pri nas delamo šnopc ki ima 52 procentni zadetek.....v okoliških vaseh celo čez 55....tako da ko zvrneš dva štamperla je čist vseeno al se je moču močerad not al pa sam žaba....zadane kot prasica.... :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz cist verjamem da ne potrebujete velik da bi se lotil se cesa drugega kot pa mocerada.

Po tvojih postih v tej temi sklepam da ti taksne in drugacne psihoaktivne substance posteno kisajo um. Naj bo to zate olajsevalna okoliscina.

...kot bi bral pismo Bushu... :P

BlazS, ce ti je tolk do ekologije, se nehi z avtom pa motorjem vozit, nehaj si ogrevat hiso, in pejd zvet nazaj v gozd! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kotle za žganjekuho pa imajo prijavljene? :naughty: prijave na pm

upsssssssssss.....pšššššššštttttttttttttttttttt...... :unsure:

O:-)

pies: ne okol govort...dobiš kak liter...v znak prijateljstva... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BlazS, ce ti je tolk do ekologije, se nehi z avtom pa motorjem vozit, nehaj si ogrevat hiso, in pejd zvet nazaj v gozd! .)

Jap, ga že čakam!!!! :devil: :devil:

Blaž, a boš mel črn al rjav kožušček? Da ne b' po nesreč kakšno nedolžno medvedko pihnu! ;) ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

namesto močeradovca ...

.

.

.

priporočam

.

.

.

.

.

neostik in razredčilo za lim ... :D :D B) :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kot bi bral pismo Bushu... :P

BlazS, ce ti je tolk do ekologije, se nehi z avtom pa motorjem vozit, nehaj si ogrevat hiso, in pejd zvet nazaj v gozd! .)

Kva ma pa tukej ekologija zraven, pa voznja s kroslo po gmajn.A sem slucajno omenjal ekologiijo?

A s tem ko se vozim po gmajn mucim zivali dokler ne umrejo?

Dajte no. Lepo vas prosim.

Vasi protiargumenti so :topic: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...A s tem ko se vozim po gmajn mucim zivali dokler ne umrejo?

....

Neeeee, saj s kroslo pa res nobenga močerada ne povoziš. Najsi bo celega, da takoj krepa, ali pa čez zadnji del, da še nekaj dni crkava.

Ah, kje neki, to se ti pa res ne more zgodit........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neostik in razredčilo za lim ... :D :D B) :yea2:

jao glavobolja :)

PS: treba zmer pol pogledat, če se kak košček lima drži na zaliscih, da ne prideš k matematiki pa učitlca vpraša "ja kaj si pa ti limal da maš lim na ušesih :D :D "

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva ma pa tukej ekologija zraven, pa voznja s kroslo po gmajn.A sem slucajno omenjal ekologiijo?

A s tem ko se vozim po gmajn mucim zivali dokler ne umrejo?

Dajte no. Lepo vas prosim.

Vasi protiargumenti so :topic: .

zihr nobenga mrčeska ne povoziš, kašnmu krtu luknjo zbiješ, ga speštaš ...

tvoje teženje je :topic: kajti tukaj se konstruktivno pogovarjamo o nabavi močeradovca in uživanju te tekočine. Če češ probat, si dobrodošel O:-) ti ga bomo z mlekom razredčili :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje :kva2: kdaj :kva2: hitr povej :grim

pies: ja kje si pa močerada dobil u teh cajtih? a tud te žvauce gojiš doma? :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi zalostno, da se teb zdi vsa ta stvar smesna. :BUA:

Men je pa smešno, da je men žalostno, ko berem, da je teb žalostno, ker se nekomu zdi kakšna stvar smešna. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva ma pa tukej ekologija zraven, pa voznja s kroslo po gmajn.A sem slucajno omenjal ekologiijo?

A s tem ko se vozim po gmajn mucim zivali dokler ne umrejo?

Dajte no. Lepo vas prosim.

Vasi protiargumenti so :topic: .

ha ha ha ha, da mi pa enduraš in navdušen voznik po gmajni pridiga o mučenju živali pa še ne. daj vprašaj se malo kaj ti delaš pol za zaganjaj paniko. podrast in živali so naravnost navdušene nad pozitivnimi efekti tvojih gum in plinov, pa verjetno še tudi nikoli nisi povozil nobenega močerada, črva, gosenice,........

ajde oladi in popucaj pred svojim pragom preden drugim pridigaš!!! dolgoročno imajo endure in nasploh cel promet in onesnaževanje + turizem in gozdarjenje, dosti slabši učinek na populacijo močeradov kot par žganjekuhcev.

in ja, močerad trpi, ampak prav tako svinje za zakol na farmi, pa kure, pa govedo, da o milijonih ljudi, ki živijo v revščini sploh ne govorimo. in ti se razburjaš zaradi enega močerada, ki ga bomo spili.

nehaj onesnaževat okolje, jest meso in nosit živalske izdelke (leder in podobno), uporabljat zdravila in kozmetiko testirano na živalih, pa še kaj se bi našlo in šele potem pridigaj!

AMEN!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, bomo naredili biznis. Naberemo močerade in jih izvozimo v Nemčijo, ampak, da ne bi slučajno kakih okužb prenašali, jih bomo najprej mičkeno razkužili (oplaknili) z alkoholom, pa bomo na koncu vsi srečni.... ;)  :P  :devil:  O:-)

Alla B)

:afro1: :OK: :afro1:

Enkratna življenska priložnost... :grim :grim

Močerad.turs organizira vodeno naravovarstveno ekskurzijo v EU.

1 dan: vsi prijavljeni in naključno izžrebani močeradki/ke se zberemo pri pooblaščenem lokalnem žganjekuhcu, kjer se ustrezno dezinficirajo in oplaknejo v hladni alkoholni kopeli. Sledi transfer na zbirno mesto od koder nadaljujemo pot preko Karavank...

2.dan: na izbranem cilju se raztovorite, od koder se odplazite na željene destinacije

3. dan: znajdite se ....

Plačilo v gotovini, kreditnih kartic ne upoštevamo, priporočeno je življensko zavarovanje pri našem agentu.. :yea2:

Doplačila: kopanje v šlivovici v dvoje, sprehod čez avtocesto, ogled šverc enduro dirke skozi lokalni gozd....

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!