Skoči na vsebino

Močeradovec ....


Priporočene objave

ma teli oreščki so pol kur**a vredni,jst sm se bal da sm ga preveč požrl pa vidm va bi blo vseen če bi vse 3 naenkrat pojedu!!!

bom probal še tist z vinom,pa če ne bo deloval bom vse nagonu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma teli oreščki so pol kur**a vredni,jst sm se bal da sm ga preveč požrl pa vidm va bi blo vseen če bi vse 3 naenkrat pojedu!!!

bom probal še tist z vinom,pa če ne bo deloval bom vse nagonu

vrni se k starim preverjenim metodam....delujejo ziher....pa glej da se ne zastrupiš z novostmi.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma teli oreščki so pol kur**a vredni,jst sm se bal da sm ga preveč požrl pa vidm va bi blo vseen če bi vse 3 naenkrat pojedu!!!

bom probal še tist z vinom,pa če ne bo deloval bom vse nagonu

:unsure:

... za božjo voljo otrok ... kaj pa delaš ??? ... :?

a nisi prebral natančno kaj je napisano ... ??? ... :? :wacko:

... tisti recept za muškatni orešček in vino je afrodiziak ... !!! ... a ti je jasno kaj to pomeni in je ??? ... :? :hmm: ... ali je treba razložit razliko med afrodiziakom in nečim s čimer se "zadevaš" ??? ... :? :unsure:

:unsure:

... informiraj !!! se otrok in če ne veš, vprašaj za pomoč in razložitev ... :)

ne sprobavaj na slepo ... !!! ... in ne delaj neumnosti !!! ... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure:

... informiraj !!! se otrok in če ne veš, vprašaj za pomoč in razložitev ... :)

ne sprobavaj na slepo ... !!! ... in ne delaj neumnosti !!! ... :grrr

bo pa "rokomet" igral celo noč.... :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh vse sm prebral in tud vem kva je afrodiziak ampak kurc vse je treba probat...sm mislu da bojo kšni mal bol vidne (čutne) posledice...mogoč je to za stare fotre k so drgač že čist slabi...eh kr neki,bom tele oreščke porabu rajš za kšno omako al za kva so že drgač

še dobr da smo mel tud cviček pa pir pa borovničke-stare preverjene metode :OK: :D

lahko noč

Popravljeno . Popravil batzajla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh vse sm prebral in tud vem kva je afrodiziak ampak kurc vse je treba probat...sm mislu da bojo kšni mal bol vidne (čutne) posledice...mogoč je to za stare fotre k so drgač že čist slabi...eh kr neki,bom tele oreščke porabu rajš za kšno omako al za kva so že drgač

še dobr da smo mel tud cviček pa pir pa borovničke-stare preverjene metode :OK: :D

lahko noč

no, me je zanimal, kdo bo prvi probal :)

"I say jump, you say how high?" :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
  • 1 leto pozneje...
a je kdo že probu absinth?

kakšen je?

kje se pri nas kupi, proba?

kupil v črni gori, baje da najboljšega kar jih imajo (francoski). bomo kmalu testirali toliko opevano pijačo :OK:

PS: tam nisem upal, je že loza in pivo bilo več kot dovolj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupil v črni gori, baje da najboljšega kar jih imajo (francoski). bomo kmalu testirali toliko opevano pijačo  :OK:

PS: tam nisem upal, je že loza in pivo bilo več kot dovolj  :P

Ja? Kolk si pa nabavil in/ali je za demo team še kaj prostora? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj me koklja brcne, ampak tale opevani absint na mene ne deluje ama ništa ... <_<

še zdaj ga mam nekaj pa se mi ga ne de dokrajčit, ker itak ni efekta ... brezveze ... (IMHO) ... obstajajo boljše ... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj me koklja brcne, ampak tale opevani absint na mene ne deluje ama ništa ...  <_<

še zdaj ga mam nekaj pa se mi ga ne de dokrajčit, ker itak ni efekta  ... brezveze ... (IMHO) ... obstajajo boljše ...  :naughty:

Nata, kolikor sem jaz seznanjen s temi stvarmi, potem je najbolj verjetna stvar v tvojem primeru, da si naletela na verzijo, ki je malce močnejša od pocukrane vode. Kot že v Štoparskem vodniku piše o Pangalaktičnemu grlorezu, obstaja ogromno različic, od blagih pa do takih, ki na xy korakov podrejo kravo. Če nisi padla, mogoče nisi krava, ali pa je prešvoh. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo že probu absinth?

kakšen je?

kje se pri nas kupi, proba?

Jst ga mam tud še neki doma, sam je rdeče barve (so mel v španiji več vrst pa ta je z Tujonom)

Probov sem ga že po "postopku" s karamelo, pa ni glih majka za pit. Napil se ga pa še nisem s tem, nevem kaj čakam :D

@Nata, absint mora vsebovati Tujon(halucigen), da dela tko ko treba, sam ga je teško dobit :D. Brez tega je le oreng močna alkoholna pijača :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e ... pa glih v tem je fora ... ka sem mela možnost probat že več opevanih verzij ... pa da je vsaka bla pocukrana ... :hmm:

ja saj je res treba bika da me podre ... :lol1:

pa zdaj sem šla gledat kaj piše na flaški ... pizda nič od nič od ingridients ... :angry2: ... sam piše 70% alkohol ... :grim ... pa da me to ni vrglo ? ko pa sem pridni antialkoholik in me vrže že en deci vina ... :eek:

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha zdej sm se spomnu, sem se ga tud že napil s tem, k so me nafukal da je vodka :). Sam je bil brez Tujona, tko da delov je, sam ne tko ko mora :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, sem že probal par različnih pa se mi tudi ni nič posebnega dogajalo...

bom za halucinacije kar kakšne druge preverjene in bolj zanesljive zadeve uporabljal :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Samo eno vprasanje mam:

Kje v sloveniji se da kupit absint, razen pri unmu stricu iz kamnika pod krimom ???

Popravljeno . Popravil Tinchi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se naredi močeradovec

1. varanta Močerada namočiš v žganje.

2. varianta Močerada daš v kotel, ko kuhaš prežigo.

3. varianta najboljša. Močerada postaviš pod curek ki kaplje iz kotla. Močerad mora biti živ, tako, da kaplice padajo nanj in da izloča karkoli že.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri tretji varianti moraš močerada pribiti pod curek. Tako izloča večjo količino tekočine, ki jo želimo v samem močeradovcu.

Potrebno pa se je zavedati, da je tovrstno početje kaznivo. Tudi zaradi tega, ker so močeradi zaščitena vrsta!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri tretji varianti moraš močerada pribiti pod curek. Tako izloča večjo količino tekočine, ki jo želimo v samem močeradovcu.

Potrebno pa se je zavedati, da je tovrstno početje kaznivo. Tudi zaradi tega, ker so močeradi zaščitena vrsta!!!

Ja, definitivno je treba pazlkjivo ravnat z močeradi, ker če jih lepo nežno daš pod curek, jih imaš lahko za večkrat. Ne sme se jih pobijat, so predragoceni.

Saj si to imel v mislih, ne? :rolleyes:

Nedavno sem se po odličnem odmerku krasnega absinta spravil brat knjigo. Nadzvočno - krepko preko 150strani v eni uri s tem, da je ostalo skoraj fotografsko vse v spominu. Ave Absint...perfect drug... :) :worship: :worship:

No,potem so me dva dni bolela ledvica. Brez nič ni nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, definitivno je treba pazlkjivo ravnat z močeradi, ker če jih lepo nežno daš pod curek, jih imaš lahko za večkrat. Ne sme se jih pobijat, so predragoceni.

:OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Jebeš absinth.....močeradovc domači slovenski eliksir

http://24ur.com/moceradovec.html

Močeradovec vsebuje tetrodotoksin (TTX), ki je močan živčni strup. TTX je 10 000-krat bolj strupen kot cianid in 10 do 100-krat bolj strupen kot strup črne vdove. Njegoa strupenost je primerljiva s saksitoksinom.

Več info na http://www.kemija.org/index.php?option=con...=view&id=38

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaco, a z martinčkom tud deluje, močeradov tu dol ravno ni...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaco, a z martinčkom tud deluje, močeradov tu dol ravno ni...?

Morda bi lahko probal s krastačo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!