Skoči na vsebino

Močeradovec ....


Priporočene objave

PS: mah saj veš, da z motorjem pa se ne znam pelat ;) tko da - čist vsega pa ne obvladam ... žal :P

Nič zato, jaz tut ne! :D Sploh, če spijem kako šilce šnopsa. (tudi brez močeradovih izločkov...)

Urbi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Clovek je vsejed Symci. To pa pomen da je v njegovi naravi uzivanje mesa. Neuzivanje mesa ni zdravo saj z mesom vnasas pomembne snovi, ki jih z drugo prehrano tezko nadomestis.

Kar se pa krosiranja po gmajn tice. Jaz se nisem vidu da se me bi ksna srna ustrasla al pa kej druzga. Sem se vozu 100 m stran od 4ih srn pa tud ena se ni zganila.

Sicer pa:

Hmnja, ti bom povedal, čemu sem nametal tolk neumnih primerov ...

[cinizem] : Glavno, da se zavzemamo in zgražamo v dobro tistih največ nekaj ducatov močeradov letno ... čeprav vzgojimo od rojstva do sekire/pištole nekaj tisoč prascev/goveda letno, da nismo lačni ... [/CINIZEM]

To sem hotel povedat ... ko si se glih tolk srčkano zgražal ... in še ostali ...

PS: saj te razumem, se sam tudi rad na glas bunim, ko se mi glih digne ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[cinizem] : Glavno, da se zavzemamo in zgražamo v dobro tistih največ nekaj ducatov močeradov letno ... čeprav vzgojimo od rojstva do sekire/pištole nekaj tisoč prascev/goveda letno, da nismo lačni ... [/CINIZEM]

To sem hotel povedat ... ko si se glih tolk srčkano zgražal ... in še ostali ...

...ma dejte no...mogoce se pa mocerad u bistvu smeji, ko topli snops kaplja po njem in zarad veselja ...se pac kao...polula... :unsure: :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

absint je spet po dolgih letih prepovedi dovoljeno prodajat v EU. poglejte preko meje, imajo jih v vseh boljše založenih trgovinah kar me spominja, da si ga morem naslednič res kupit in stestirat.

za močeradovec pa nevem, ampak če ga ma kdo in ga ponudi ga bom probal. simpl as that!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy, najboljš da se za vzajemno testiranje zmeniva ;)

done deal, javim ko dobim absint :yea2: :OK:

za ziher pa še kak pohorski šnops vzamem če bi absint bil prenežen :lol: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer dvomim, da bi se absint izneveril svoji tradiciji ampak za vsak slučaj, če je izpod kakih prstov židov, bom za vsak slučaj prispeval pristno domačo izvedbo tretjinskega ekvivalenta abisintu - "ta zelenega" :) Upam pa, da bo kak močeradko že priromal v moje varstvo...hehe....

Pa ene štiri sestre Belove Katrince bi bilo treba organizirat, če naju prevelika pohota prime :) :)

Popravljeno . Popravil Anubis
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ene štiri sestre Belove Katrince bi bilo treba organizirat, če naju prevelika pohota prime :) :)

a še večja kot že normalno?!?!?! :kva2:

to bo pa hudo, pol pa morejo res štiri bit, za vsakega! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ma dejte no...mogoce se pa mocerad u bistvu smeji, ko topli snops kaplja po njem in zarad veselja ...se pac kao...polula... :unsure: :o

močerad v bistvu ne izloča strupa zarad šnopca, ampak zato, ker je za zadnje tace ali pa za rep privezan naglavički ... šnopc pa z njega sam splaknjuje tisto strupeno zadevo... ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

močerad v bistvu ne izloča strupa zarad šnopca, ampak zato, ker je za zadnje tace ali pa za rep privezan naglavički ... šnopc pa z njega sam splaknjuje tisto strupeno zadevo... ;-)

...joj, hvala za razsvetljenje... :notworthy:

pies: od kdaj pa ti ne razumes sale :? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...joj, hvala za razsvetljenje... :notworthy:

pies: od kdaj pa ti ne razumes sale :? :blink:

odkar mi zmanjkuje močeradovca v predalu moje omare v službi ;)

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy, najboljš da se za vzajemno testiranje zmeniva ;)

jaz bom pa sodnik ... bom sam pir piu in dajal ocene, kdo je bolj prikupno prheftan :P :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odkar mi zmanjkuje močeradovca v predalu moje omare v službi ;)

:004

ohhhhhhhh, bogi... :doze: ...bomo pa letos malo prej organiziral kuhanje snopsa...takoj ko pridejo na plano prvi moceradi... O:-) ...pa bomo naredil zalogo za celo leto, okej :?

par kandidatov se je ze javilo...za par se jih pa se plac najde... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ohhhhhhhh, bogi... :doze: ...bomo pa letos malo prej organiziral kuhanje snopsa...takoj ko pridejo na plano prvi moceradi... O:-) ...pa bomo naredil zalogo za celo leto, okej :?

par kandidatov se je ze javilo...za par se jih pa se plac najde... :OK:

a misliš, da bi BlazS kaj gifta spustil, če ga prvežemo pod cuceljček? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a misliš, da bi BlazS kaj gifta spustil, če ga prvežemo pod cuceljček? :)

pomoje bi bil ti boljši kandidat...glede na tvojo "strupenost".... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sekira je na eni strani TOPA, na drugi pa ostra...take imamo pri nas, lahko mi pa pokazes tvojo, ki naj bi bila drugacna....in s topo stranjo ubijajo zivali, sej pri nas smo jih na tak nacin... :topic:

Recimo da ni ostra in da je topa. Samo ni pa ravna kot klasična sekira! :devil:

Ti jo prinesem k uzzyju (v olpu bi bila prevelika panika) če želiš.

Če mislite da pištola žival ubije se preklamsko motite. Škoda da nisem v petek popoldan snemal da bi videli kaj naredita dva strela pištole :unsure: , kaj pa en udarec prave sekire. :wacko:

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kva vam je? A ste res tok zdolgočaseni da morte močerade v šnops namakat?

Tok je enga alkohola in raznih psihoaktivnih substanc, da komot pustite uboge živali pri miru. Mislim, da v J Ameriki obstaja krastača al neka žaba, ki izloča neko substanco vendar jo domačini samo ližejo in žaba ostane živa. Torej priporočam francoske poljube z močeradom in tako bo volk sit in koza cela plus tega pa : mogoče se zna pa še v princesko spremenit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Če mislite da pištola žival ubije se preklamsko motite. Škoda da nisem v petek popoldan snemal da bi videli kaj naredita dva strela pištole :unsure: , kaj pa en udarec prave sekire. :wacko:

:topic:

Katero žival????

Če ste slučajno probal to na pujsu, potem niste pri pravi :angry: !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

močerad v bistvu ne izloča strupa zarad šnopca, ampak zato, ker je za zadnje tace ali pa za rep privezan naglavički ... šnopc pa z njega sam splaknjuje tisto strupeno zadevo... ;-)

Aja? A to ti je kak močerad (med visenjem naglavički) zaupal? :?

Mislim, česa vse naš Symči ne obvlada...! :notworthy:

Urbi

p.s.: stavim, da je to od elitne II. gimnazije Maribor (oz. Srednje naravoslovne šole Miloša Zidnaška). :P Bled + Kled, ane? (biološko/kemijsko laboratorijsko in eksperimentalno delo?) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s.: stavim, da je to od elitne II. gimnazije Maribor (oz. Srednje naravoslovne šole Miloša Zidnaška). :P Bled + Kled, ane? (biološko/kemijsko laboratorijsko in eksperimentalno delo?) :)

jp ;) še dobro, da je blo Pohorje blizu ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom vam jaz dal močerade v žganje namakat in delat močeradovse, najraje bi vas dal nad kanal, kjer bi z dvema kamnoma udaril po binglih.

Močerad je znak čistega okolja, saj bi jih lahko v Nemčijo izvažali na tone in to seveda žive.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom vam jaz dal močerade v žganje namakat in delat močeradovse, najraje bi vas dal nad kanal, kjer bi z dvema kamnoma udaril po binglih.

Močerad je znak čistega okolja, saj bi jih lahko v Nemčijo izvažali na tone in to seveda žive.

OK, bomo naredili biznis. Naberemo močerade in jih izvozimo v Nemčijo, ampak, da ne bi slučajno kakih okužb prenašali, jih bomo najprej mičkeno razkužili (oplaknili) z alkoholom, pa bomo na koncu vsi srečni.... ;) :P :devil: O:-)

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom vam jaz dal močerade v žganje namakat in delat močeradovse, najraje bi vas dal nad kanal, kjer bi z dvema kamnoma udaril po binglih.

Močerad je znak čistega okolja, saj bi jih lahko v Nemčijo izvažali na tone in to seveda žive.

Probat ni greh, tako da izvoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sej vem, da je off topic...ampak tolk kakor v tej temi se pa ze dolgo nisem nasmejala...kako smo zabavni...kr neki...kam vse mi pridemo iz ene teme... :hmm:

:yea2: :lol1: :lol1: :yea2:

pies: HHV: :lol1: joj joj...pa kje si zdej pujske najdu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!