Skoči na vsebino

AGV čelade


bOnZy

Priporočene objave

V kratkem bom mogel zamenjati čelado, pa me zanima kako se AGV T-2, AGV stealth SV in S4 SV obnesejo na nakedih? vozim Hondo hornet. Zanima me še kakšna je razlika med Stealth SV in S4 SV glede na to da so v istem razredu? Kaj pa razlika med Stealth in S4 in pa SV verzijami, razen tega da imata vgrajeno zatemnjeno šipico?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kratkem bom mogel zamenjati čelado, pa me zanima kako se AGV T-2, AGV stealth SV in S4 SV obnesejo na nakedih? vozim Hondo hornet. Zanima me še kakšna je razlika med Stealth SV in S4 SV glede na to da so v istem razredu? Kaj pa razlika med Stealth in S4 in pa SV verzijami, razen tega da imata vgrajeno zatemnjeno šipico?

LP

Jst poznam enega, ki to ve! Stric google notri napišeš agv pa najde razlike, tut z www.agv.com lahko probaš. Al pa se zapelji do Kozine, fantje ziher vedo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Mini problem. GP Pro se je nerodno zavalila s stola na tla, in so odleteli trije vzvodi za zapiranje zračnikov, Ima kdo kako izkušnjo s servisom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živ,

šel sem v Velo v Črnučah, naročil določene dele (notranjost, zaščita za zračnik, vizir) za mojo AGV Ti Tech in vse dobil kot so obljubili. S poizkusom nimaš kaj faliti, servisa pa nisem iskal/potreboval.

LP

PF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem lastnik AGV-T2 , moram priznat zelo zracna :blush: , drugac pa na cestaku odlicen izdelek :OK: !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...
  • 5 tedne pozneje...
  • 10 mesecev pozneje...

Kdo prodaja AGV čelade v SLO? Koga priporočate? Ali prodaja kdo v bližini Krškega?

V NM v qulandiji imas zraven hervisa trgovino velo, ima kar vse modele agv razstavljene, najbolj se pa splaca preko neta ko ves stevilko :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hmm, čelade imajo, samo S velikost ne. Gre se za model AGV AX-8 EVO. Brez, da bi probal S in M ne bo šlo. Tudi v Avtocommercu nimajo S size. Ali še kje v SLO prodajajo te čelade?  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

A pozna kdo kakšno trgovina v Italiji ali Avstriji, ki bi prodajala AGV čelade ? Iščem čelado AGV z Rossijevo poslikavo. V slo. sem že kontaktiral valo center in pa še nekaj prodajalen motorističnih čelado vendar so na voljo samo AGV K3 ki glih neki presežek v čeladah in pa AGV corsa in pista ki pa sta 800 € ++++ .... Najraje bi imel AGV GP-tech. Tako da če ima kdo kakšne podatke o trgovinah bi prosil za vsako informacijo. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zivjo!

Js sm se pa malo zagledal v AGV AX-8 evo Naked. kljub obseznemu googlanju ne najdem prodajalca, ki bi to celado pri nas prodajal. Prek interneta se jo seveda lahko naroci, ampak... Ne mors celade kupit brez da bi jo dal prej na glavo ane.

A kdo kaj ve kje jo drzijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!