Skoči na vsebino

AGV čelade


bOnZy

Priporočene objave

Suomy mogoče.... Arai pa Shoei pa NIKAKOR NE....!

Sem mel AGV-jko, sedaj imam pa Shoei, pa ti povem, da je Shoei svetlobna leta spredaj!! Probal tudi Ara, tako da.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So me pred leti pos.gif da sem kupil AGV Airtech. Ful je lepa.slap.gif To pa je tudi vse. Sedaj krasi polico. In ker je ta za en _urc ne bom rekel da so vse AGV enake.yawn.gif

Če jo kdo hoče, jo prodam.grim.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So me pred leti pos.gif da sem kupil AGV Airtech. Ful je lepa.slap.gif To pa je tudi vse. Sedaj krasi polico. In ker je ta za en _urc ne bom rekel da so vse AGV enake.yawn.gif

Če jo kdo hoče, jo prodam.grim.gif

imam rad agv čelade ampak se strinjam da AIRTECH....oj joj joj joj joj...prišel, peljal, zavrgel....poden od podna....prodaj kakemu skuterašu za 40 eur....čelada je že varna ampak vse ostalo...oj joj joj še enkrat....

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So me pred leti pos.gif da sem kupil AGV Airtech. Ful je lepa.slap.gif To pa je tudi vse. Sedaj krasi polico. In ker je ta za en _urc ne bom rekel da so vse AGV enake.yawn.gif

Če jo kdo hoče, jo prodam.grim.gif

Ah sej ni zanč, razn da je glasna, pa da piha vsepovsot notr, pa da tišči vsepovsot nima napak :D lahk dobiš mojo, da nebo tvoja samevala na polici :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

zdravo, je že kdo dau na agvjko tiste filme na vezir ko ga odtržeš ko je poln mušic in umazanije? čelada agv-gp pro dns dau prvič gor,občutek kot da bi meu dioptrijo na obe očesi -0,5 :headbang: po 10km je šeu stran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v sredo dobil AGV GP TECH DONKY limited edition....hehe....imajo pa samo 3 kose v sloveniji tako da bom poseben... :) no sedaj samo še 2, eno S in eno M :) v BTC-JU velo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

670 eur pa 5% na keš...ni neki velik sam je pa pač posebna čelada...tko da 636 eur...

po kaki ceni pa ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

težko bo tole še najdu ker je staro že vsaj 7 let...kvečjemu rabljeno pa še to nisem več siguren koliko je po 7ih letih še dobra čelada...pravim pa da je stara vsaj 7 let...tudi ta model se že nekaj let ne dela več...najbol da kar tukaj na ebay-u klikne in kupi tole

kolega si močno želi tap primerek čelade

http://cgi.ebay.com/...emZ270573054810

gre pa že za starejši model in grafiko,če kdo ve za katero rabljeno,novo, na dan z besedo smile.gif .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mi lahko kdo pove kako je kaj model Ti-tech v vročini in mestni vožnji? Je dovolj zračna pri nižjih hitrostih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kdo pove kako je kaj model Ti-tech v vročini in mestni vožnji? Je dovolj zračna pri nižjih hitrostih?

imam agv t2, prav tako sem pa testiral agv gp pro.

lahko rečem, da je t2 bistveno bolj zračna pri vseh hitrostih.

glede na to da sta agv t2 in ti tech zelo podobni vsaj po obliki zračnikov morda lahko sam narediš kak sklep.

sem se vozil s 40, 50 km/h po nekih bregih in morem rečt, da mi na soncu pri 30 stopinjah in podkapi ni blo neke sile. pa še vizir sem mel zaprt. wallbash.gif

če se hitrost vsaj malo poveča je čist ok.

mi je bilo v kombinezonu že precej vroče, glava pa je bla kar hladna. morda mam prepih skozi uhe, kaj te vem... blush.gif

pač, če ti kaj koristi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej nabavil sem TI-tech čelado za 270eur. Zanima me tisti ki jo imate ali ste dobili kaj zraven? Namreč sam nisem dobil ne podbradnega dela niti nosnika. Za nosnik sem klical v velo pa pravijo da more biti zraven. Ali je tista majhna plastika mišljena kot nosnik?

Je to to kot je na sliki ali pride še večji dodatni del zraven?

2010-06-17-190332.jpg

Popravljeno . Popravil GP ditech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej nabavil sem TI-tech čelado za 270eur. Zanima me tisti ki jo imate ali ste dobili kaj zraven? Namreč sam nisem dobil ne podbradnega dela niti nosnika. Za nosnik sem klical v velo pa pravijo da more biti zraven. Ali je tista majhna plastika mišljena kot nosnik?

Je to to kot je na sliki ali pride še večji dodatni del zraven?

2010-06-17-190332.jpg

mislim da je to to. sam imam na K4 podobno. za podbradni del pa nekatere čelade nimajo. Sam k sem kupoval sem videl, da nekatere imajo nekatere nimajo tega dela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej nabavil sem TI-tech čelado za 270eur. Zanima me tisti ki jo imate ali ste dobili kaj zraven? Namreč sam nisem dobil ne podbradnega dela niti nosnika. Za nosnik sem klical v velo pa pravijo da more biti zraven. Ali je tista majhna plastika mišljena kot nosnik?

Je to to kot je na sliki ali pride še večji dodatni del zraven?

Tole je kr original nosnik na tej čeladi, podbradnega dela, pa ni... vsaj jst ga nism dobil, pa nism pr velo kupu agvjke:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je kr original nosnik na tej čeladi, podbradnega dela, pa ni... vsaj jst ga nism dobil, pa nism pr velo kupu agvjke:)

x 2 tudi men se tako zdi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hvala, no potem je zgleda tale nosnik če mu lahko tako rečemo to to. :)

to je to ja, in pazi kako prijemaš oz. nosiš čelado, ker se hitro iz/strga. :music4:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Lastniki čelad gp pro, pa tisti ki ste jo že imel na glavi med vožnjo, zanima me kako ste kaj zadovolnji z njo?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Pozdravljeni

Najprej se opravičujem, če podobna tema že obstaja.

Imam čelado AGV Daystar, pač čelada nižjega srednjega razreda.

Včeraj sem se peljal na fax, pa sem spotoma zavil še na črpalko, ker je bila runnerca žejna. Natočim, grem plačat, z čealodo na glavi, stopim na črpalko, in mi pri mehanizmu za za odpiranje vezirja čealada preprosto odleti(sumim, da zaradi tiste toplotne zavese, pri drsnih vratih), popokali so vsi zobčki, ki so držali čelado. Sedaj me zanima ali se je to že komu kdaj zgodil? Ali je bila to napaka v materjalo, ali se je vizir preprosto udal, 2-letni čisto normalni uporabi?

Aja, ali kdo ve, koliko bi približmo stal NOV vizir za tako čelado?

Za odgovore se zahvaljujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je tema AGV, tam drugič prašej... pa tko kot si napisal, te pomoje nihče ne bo zastopu :P ampak recimo

stvar je taka, vizir je cca 50E v VELO, če ti je pa karkol na čeladi šlo so pa oni generalni uvoznik in ne morš nič zrihtat, ker so po mojem mnenju nesposobni, čeprav naj bi imeli nek servis. Ne vejo kaj prodajajo, nepoznajo ničesar na čeladah, gospa, ki pa je ta zadolžena za uvoz samih čelad pa na maile ne odpisuje. Po telefonu pa prosi, da ji pošleš na mail. Aya pa še tolk, pazi kaj kupuješ v trgovini, meni so ponujali vizir, ki je mel gor tolk muh, da bi rabil kar nekaj časa, da bi ga spucal :P

LP

(mal sm mogu spluvat, samo ko daš 500E za čelado, pa se ti en mali pašček strga, niti ne vedo zakaj je, še manj pa kako bi to rešili)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lastniki čelad gp pro, pa tisti ki ste jo že imel na glavi med vožnjo, zanima me kako ste kaj zadovolnji z njo?

Lp

Čelade so komplicirana stvar,kot gume ;) .... Moja Rossika opravičuje svoj pomen,ampak moral bi probati vse ostalo da bi lahko rekel da je najboljša...Zelo zelo težko za primerjat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!