Skoči na vsebino

AGV čelade


bOnZy

Priporočene objave

Ahoj,

čelada AGV airtech je preveč zračna in pri hitrosti 100km/h te začne boleti glava in oči. Jaz sem imel podkapo, zaprte vse zračnike in odprt ščitnik za vrat pa so me vseeno pekle oči. Tudi ušesa me po dolgi vožnji začnejo boleti. Ne priporočam za velike hitrosti. Uporabljam jo na motorju yamaha diversion 600.

lp,denis

Popravljeno . Popravil gazda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čelada AGV airtech je preveč zračna in pri hitrosti 100km/h te začne boleti glava in oči. Jaz sem imel podkapo, zaprte vse zračnike in odprt ščitnik za vrat pa so me vseeno pekle oči. Tudi ušesa me po dolgi vožnji začnejo boleti. Ne priporočam za velike hitrosti. Uporabljam jo na motorju yamaha diversion 600.

Ta čelada res ni najboljša, jo nobenemu ne priporočam, sam oči me pa ne pečejo med vožnjo. Za ušesa sm že pisal da me bolijo mal, ker mi ni glih udobna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahoj,

čelada AGV airtech je preveč zračna in pri hitrosti 100km/h te začne boleti glava in oči. Jaz sem imel podkapo, zaprte vse zračnike in odprt ščitnik za vrat pa so me vseeno pekle oči. Tudi ušesa me po dolgi vožnji začnejo boleti. Ne priporočam za velike hitrosti. Uporabljam jo na motorju yamaha diversion 600.

lp,denis

Se popolnoma strinjam, sem naredil največjo napako da sem kupu to čelado :headbang: za suzuki gsxr in je popolna katastrofa že pri relativno nizkih hitrostih.Meni mi nagajajo sinusi, nos, z ušesi in očmi hvalabogu še nimam problemov me pa piha po celi glavi in od vrata vleče gor v čelado zrak.ogromno čiham in mi teče z nosa.

Če ma kdo kakšno idejo kako za silo rešit problem ga prosim za nasvet.Nove ne mislim kupovat ker sem že tako postrgal kar krepko za opremo in motor...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z roko pred brado točno ugotovi kako ti vleče veter. Pomaga z zamenjano šipco ala puig racing itd., katera spremeni tok vetra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

a ima kdo kakšne izkušnje z modelom Air Tech... mislim da gre za eno najcenejših čelad iz kompozitov...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Servus,

jaz sem jo imel 3 dni in sem ugotovil, da preveč piha pri vizirju. Ne kupi je, če je prej ne sprobaš tako, da se z njo pelješ. Uvoznik mi je odgovoril, da so te čelade z napako, ker je vizir slabo nastavljen in preveč piha v oči. Peljal sem se 80 kilometrov od MB- do Radlje in imel oči vnete kot da čelade sploh ne bi imel. Drugače je čelada super prezračljiva in udobna. Po 80 kilometrih nisem imel niti malo mokrih las. Sreča, da so mi zamenjali Airtech čelado za model DAYSTAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne kupuj te čelade, preveč zračna!

Jo imam sam in nism niti najmanj zadovolen.Razn če se boš vozu do 90km/h in kontra vetru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z roko pred brado točno ugotovi kako ti vleče veter. Pomaga z zamenjano šipco ala puig racing itd., katera spremeni tok vetra.

Ej!

Kakšna je Ti-tech AGV? Na pogled so zelo dobre.Npr. Ti-tech Multi big ali Barbera.

Sedaj imam XR1000. Ali je primerljiva z njo?

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozu Ti-Tech in XR 1000. Ti-Tech je globja, pride nižje odzadaj na vrati, občutek da bolj zapre okoli vratu kakor XR1000. Vendar pa piha na oči, kar je pa tudi odvisno od drže na motorju...

Notranja obloga je bolj prijetna koži, kakor pri XR1000.

Če mi na motorju ne bi pihalo v oči, bi se odločil za Ti-tech. Tako pa sem vzel XR1000. Mogoče tudi zato, ker sem prej 5 sezon bil zadovoljen z XR900.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozu Ti-Tech in XR 1000. Ti-Tech je globja, pride nižje odzadaj na vrati, občutek da bolj zapre okoli vratu kakor XR1000. Vendar pa piha na oči, kar je pa tudi odvisno od drže na motorju...

Notranja obloga je bolj prijetna koži, kakor pri XR1000.

Če mi na motorju ne bi pihalo v oči, bi se odločil za Ti-tech. Tako pa sem vzel XR1000. Mogoče tudi zato, ker sem prej 5 sezon bil zadovoljen z XR900.

Ej!

Ali nima Ti-tech pod brado mrežice (15€) proti vetru in mrčesu? Pri XR zelo pomaga. Mi pa pri XR brez mrežice tudi dviga veke.

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej!

Ali nima Ti-tech pod brado mrežice (15€) proti vetru in mrčesu? Pri XR zelo pomaga. Mi pa pri XR brez mrežice tudi dviga veke.

Ajd!

Ahoj, če ti dviguje veke in ti piha v oči jo pošlji uvozniku za AGV čelade, pa ti bodo nstavili vizir. Tako so mi odgovorili pri firmi VELO d.o.o.

upam,da si rešil problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej!

Ali nima Ti-tech pod brado mrežice (15€) proti vetru in mrčesu? Pri XR zelo pomaga. Mi pa pri XR brez mrežice tudi dviga veke.

Ajd!

Ima, vendar ne pomaga. Čelada je pač športno usmerjena, medtem ko je XR1000 v segmentu šprto-turing. Npr. na RR motorju mi ni čisto nič pihal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej!

Ali nima Ti-tech pod brado mrežice (15€) proti vetru in mrčesu? Pri XR zelo pomaga. Mi pa pri XR brez mrežice tudi dviga veke.

Ajd!

Jst sm to mrežco že dobil zraven čelade, drugač pa men ne piha čisto nič. Res pa da je ti-tech športna čelada in vozim rr motor. Men je to top čelada. Je pa pr čeladah tko, da je fajn kupit bolj kvalitetno, pa prej probat, na motorju če se le da. Jst bom ostal na Agv tut v prihodnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

A mogoče kdo ve kje bi lahko dobila nosnik za GP PRO, ker sm original zgubila, pri Velo so mi pa rekl da se ga ne da naročit :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Vse agv čelade lahko dobiš pri meni doma ali v trgovini...smo namreč uvozniki za agv čelade...poglej na bolhi kjer imam oglase za agv....ali pa poglej na www.velo.si potem pa sm ti na voljo na gsmu 041 278893......lp....anže

kje v sloveniji je največji izbor AGV-jevih čelad v mislih imam tudi rossijeve modele čelad (slika spodaj)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

ma kdo kako izkusnjo s temi celadami?

http://www.moto-center.si/celade/agv/race/...o-rossi-moto-gp

http://www.moto-center.si/celade/agv/race/...volution-manara

http://www.moto-center.si/celade/agv/race/...othic-46-yellow

do sedaj sem mel x-lite x-902,....od zacetka sem bil zadovoljen, sedaj pa je treba menjat....ceprav gledam tudi x-801RR, pa sem do sedaj slisal same dobre stvari o njej(tudi sprobal sem jo), samo me pa tudi zanimajo te AGV modeli

pa ce ve kdo, kje bi se najugodneje dalo dobit, pa poskusit, kako se prilega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če se čelade agv laho postavi ob bok čeladam znamke Arai, Shoei, Soumy.... Vem da jo nosi tudi Rossi vendar mi to ne predstavlja nikakršnega merila, zato prosim za kakšne informacije, pa še to me zanima če se da dobit replike vseh poslikav ki jih nosi rossi?LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če se čelade agv laho postavi ob bok čeladam znamke Arai, Shoei, Soumy.... Vem da jo nosi tudi Rossi vendar mi to ne predstavlja nikakršnega merila, zato prosim za kakšne informacije, pa še to me zanima če se da dobit replike vseh poslikav ki jih nosi rossi?LP

http://www.helmetharbor.com/

Tu si lahko pogledate primerjave..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

AGV GP-PRO, št. MS (57), L. 07 + DODATNO ČRNI VIZIR, GRAFIKA KOT NA SLIKI, PRODAM! Zelo dobra čelada!

post-17094-1236021981_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Agv airtech me zanima. Je dovolj drag razred za naked motocikel ali je preslaba čelada. Vozim v povprečju do 160 max.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!