Skoči na vsebino

AGV čelade


bOnZy

Priporočene objave

Koliko časa pa že imaš AGV?

Sicer jo ima moja lady, malo sem testiral tudi sam (mam malo glavo hehehe).....drugače pa eno sezono

Porto....letos oz naslednje leto bom moj šlem menjal (star 6 sezon). Letošnjo sezono sem se peljal z njim pogojno zadovoljen:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je to pihanje res moteče? Meni je pravzaprav super, če je čelada zračna - poleti še prehitro postane prevroče.

Jaz imam Gp-Pro že tretjo sezono in ti lahko povem, da je to pihanje pri nižjih temperaturah (pod 10 stopinj) konkretno moteče. Sicer pa sem visok 1.90 m in dobim veter iz šipce motorja direkt v prsni koš, tako da bom naslednjo sezono poskusil z višjo šipco motorja. Ugotovil sem, da če postavim roko približno 10 cm pod čelado na prsni koš, se tudi pihanje drastično zmanjša.

Tako da če misliš imeti čelado bolj kot ne za dirkališče, ti po mojem pri športni drži niti ne bo tako pihalo.Aja, pa vizir ravno ni najbolj odporen na meglenje, tako da priporočam nakup Lazerjevega vizirja z Pinlockom za model Fiber pro (licančna AGV Airtech).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo brskal, našel nov model AGV: GP-TECH.

Nov model AGV race serije.

post-17868-1194675421_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil trumf
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pa vizir ravno ni najbolj odporen na meglenje, tako da priporočam nakup Lazerjevega vizirja z Pinlockom za model Fiber pro (licančna AGV Airtech).

Kje si ga kupil? A za AGV TI-Tech bi šel gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam Gp-Pro že tretjo sezono in ti lahko povem, da je to pihanje pri nižjih temperaturah (pod 10 stopinj) konkretno moteče. Sicer pa sem visok 1.90 m in dobim veter iz šipce motorja direkt v prsni koš, tako da bom naslednjo sezono poskusil z višjo šipco motorja. Ugotovil sem, da če postavim roko približno 10 cm pod čelado na prsni koš, se tudi pihanje drastično zmanjša.

Tako da če misliš imeti čelado bolj kot ne za dirkališče, ti po mojem pri športni drži niti ne bo tako pihalo.Aja, pa vizir ravno ni najbolj odporen na meglenje, tako da priporočam nakup Lazerjevega vizirja z Pinlockom za model Fiber pro (licančna AGV Airtech).

najlepša hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si ga kupil? A za AGV TI-Tech bi šel gor?

Jep. Povprašaj pri TrgoAvto, ampak so zelo počasni z naročili, raje kupi v Lojzu. Cena 40 ojrov za vizir plus 25 ojrov za Pinlock vložek.

Mimogrede, vse AGV čelade iz kompozitov (TI-tech, Gp-Pro, nova GP-tech, Airtech, S-4, Stealth, pa še nekaj starejših) uporabljajo enak vizir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Hmm, tut js mam čelado agv gp pro pa mi nikol ni not tok pihal da bi me motil, al pa zarad adrenalina opazu nism:)

men je čelada super in nimam nobenih pripomb!!!

drgač me pa zanima kako se podlogo odstrani da bi dal oprat zadevo (neki mi je ratal sam prstan ob čelu še drži in se bojim da bom kej odtrgu) , tko da če kdo že ma prakso s tem???

LP Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par dni nazaj sm odnesu svojo čelado AGV-gp pro reklamirat do uvoznika ter mu povedal da je zelo moteče če ti piha v oko tako da bojo napako odpravl sam ne vem kako...baje bojo pri bradi zamenjal mrežico z večjo da ti ne piha sam bomo vidl kako bo....lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par dni nazaj sm odnesu svojo čelado AGV-gp pro reklamirat do uvoznika ter mu povedal da je zelo moteče če ti piha v oko tako da bojo napako odpravl sam ne vem kako...baje bojo pri bradi zamenjal mrežico z večjo da ti ne piha sam bomo vidl kako bo....lp

Če si dobil zraven usmernik izdihanega zraka ( ne vem kako se temu prav reče ) ga poskušaj namontirati mogoče bo boljše, je pa možno, da te bo od začetka malo motilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Yo zanima me če kdo pozna tale model čelade in pa koliko je vredna?

Naj bi pa bila AGV!!

Tole je pa moral en sam pobarvat, ker takega dizajna še nisem videl v njihovih katalogih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj. Čelada izgleda kot GP1 ali K-serija. Cene za novo se gibljejo med 100 in 200 euri. Odvisno od izvedbe.

K-serija ma drugačno za vpet vizir nima tiste plastike čez....

drugač pa Slikco od spredi dej če možno bomo laži vidl pa ugotovil ker model je... po režah za zrak... :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep. Povprašaj pri TrgoAvto, ampak so zelo počasni z naročili, raje kupi v Lojzu. Cena 40 ojrov za vizir plus 25 ojrov za Pinlock vložek.

Mimogrede, vse AGV čelade iz kompozitov (TI-tech, Gp-Pro, nova GP-tech, Airtech, S-4, Stealth, pa še nekaj starejših) uporabljajo enak vizir.

:unsure: Pinlock-AGV?? :whistle: za kateri model pa??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozdravljen. Jaz imam tudi tak problem, pa me zanima ali so ti zrihtal? In še nekaj, ali se ti vizir prilega tesnilu?

L.P. sen

Par dni nazaj sm odnesu svojo čelado AGV-gp pro reklamirat do uvoznika ter mu povedal da je zelo moteče če ti piha v oko tako da bojo napako odpravl sam ne vem kako...baje bojo pri bradi zamenjal mrežico z večjo da ti ne piha sam bomo vidl kako bo....lp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure: Pinlock-AGV?? :whistle: za kateri model pa??

Pred dvema tednoma dobil Lazerjev vizir s Pinlock čepki. Paše na vse kompozitne AGV (gp-pro, ti-tech, gp-tech, airtech, s-4, stealth, x-vent, ...). Cena vizirja pri Trgo-avto 26 ojrov. Na pinlock vložek še čakam, bo menda na začetku maja. zadeva že sedaj s provizoričnim Airohovim vložkom deluje. 100% fog free!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen. Jaz imam tudi tak problem, pa me zanima ali so ti zrihtal? In še nekaj, ali se ti vizir prilega tesnilu?

L.P. sen

Imam gp-pro, pa se vizir tesno prilega tesnilu samo na spodnji strani, zgoraj pa sem se malo igral z vpetjem vizirja, pa še vedno ob straneh manjka kakšne 3/4 mm. Poskusil z original agv vizirjem (dirkalnim - raven), kot z Lazerjevim (gt - zaobljen), isto sranje. bo treba nekaj drugega poštudirati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni!!

Kater model čelade mi priporočate. Vozim naked motor(kawasaki z750). Odločam se predvsem med modeloma gp pro in ti-tech. Katera bi bila bolj primerna? Bi bil kateri drug modelj bolj primeren?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!!

Kater model čelade mi priporočate. Vozim naked motor(kawasaki z750). Odločam se predvsem med modeloma gp pro in ti-tech. Katera bi bila bolj primerna? Bi bil kateri drug modelj bolj primeren?

Lp

Obvezno probaj obe na motorju,da vidiš kako ti se obnašajo. Osebno sem sprobal Ti-tech na FZ6 nakedu in je bil obup z pihanjem v čelado, dokler nismo dali gor še šipce. Z gp pro so bili kolegi zadovoljni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obvezno probaj obe na motorju,da vidiš kako ti se obnašajo. Osebno sem sprobal Ti-tech na FZ6 nakedu in je bil obup z pihanjem v čelado, dokler nismo dali gor še šipce. Z gp pro so bili kolegi zadovoljni.

Meni tudi piha v čelado in je kr moteče. Kakšno šipco ste dali gor, da ste odpravili to pihanje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!