Skoči na vsebino

Peugeot Speedfight


speedbostjan

Priporočene objave

Ne met take razlike med valcki!!!Kaki jermen mas not??

Ce moto cuka je lahko jermen zanic in ga not mece tako pri meni...pero ve kaj je delalo.....

Poglej federce....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jermen ma prevoženih kakih 500km, ni pa nič posebnega... navaden v stupitu kupljen. Federce tudi najverjetneje niso, ker smo sprobali z drugo kuplongo. Kaj je možno da je kaj na elektroniki zj****.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okolica :) Emm kaj še je kaki dober serviser v mb, al bo najbolje da kr do tomota zapeljem strujo spomladi? :afro1:

Pridi do mene :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo mogoce kak tisti pokrovcek, ki se rabi nemesto blokade (ker ni onega pokrovcka za cez) v variomatu pri SF2 preveč ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej pojma nimam od cesa govoris, ker pri piaggio je poleg jermena se tak "obrocek", ki blokira jermen, na desni je variomat, na levi pa tist..nvem kuko bi reku... kontra stran variomata :D . dej mal poslikej :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako si pa to lahko zgubu? sicer mi pa ni jasno zakaj more bit tolk pokrovov, za 1. stekam, za zadnjega tut, samo ta srednji mi nekako ni jasen :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgac pr malossijovmu variomatu mam jest samo tistga 1. in nobenga druzga pa je vse ql, tko da pomoje tut pr teb nebi smel bit problema. rajs prasej ksnga kse bl na speedfighte spozna, da nebo kej narobe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa nevem, a me zajebavas al kaj, a se samo ne stekava .....

Tisto, kar sem obkrozil, TISTEGA NIMAM.

Tisto pod obkroženim je BLOKADA. (dva moja posta nazaj je označeno s puščico). Pri meni BLOKADA (sepravi tisto, kar je dva moja posta nazaj označeno kot blokada) služi kot POKROV.

Štekaš al ne ?

Popravljeno . Popravil [rain]
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva pa če je to neki novga :huh: tko da kao ne morš blokade odstrant :( pa je to tko zanalašč narjen :hmm: sploh če maš letnik 03 :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva pa če je to neki novga :huh: tko da kao ne morš blokade odstrant :( pa je to tko zanalašč narjen :hmm: sploh če maš letnik 03 :unsure:

jp, 03 je....

pol pa kup malossijev multivar 2000 pa bos mu mir!!

Nebi tolk vlagal v skuter. Blokade vun pa kako neonko vec pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='22 Jan 2004 @ 14:40']

Nebi tolk vlagal v skuter. Blokade vun pa kako neonko vec pa ne.

Te bom cez par mescov vprasal v kaj bos vlagal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!