Skoči na vsebino

Peugeot Speedfight


speedbostjan

Priporočene objave

dunker 110 ? LOOOL z avspuhom pa valčki pa ti re 110 LOOOL

kaj maš letalo kaj bi te blo ko bi dau kit not 160 ?

:D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='26 Mar 2004 @ 19:01'] dunker 110 ? LOOOL z avspuhom pa valčki pa ti re 110 LOOOL

kaj maš letalo kaj bi te blo ko bi dau kit not 160 ?

:D :D :D :D :D

Ta skuter že od nekdaj buri duhove. Zdaj ne več tolko, ko je 70ccm noter... :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ne me držat za besedo ampak men se zdi da pride okrog 14 000 <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.) no ja sej bi pričakoval tako ceno, ker so za peugeot skuterje extremne cene rezervnih delov :BUA: tak da me ta cena ni presenetla .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.) no ja sej bi pričakoval tako ceno, ker so za peugeot skuterje extremne cene rezervnih delov :BUA: tak da me ta cena ni presenetla .)

Cene delov niti niso tako drage kot npr. aprilia ...

Npr. če se odločiš odrezat zadnji blatnik, pa se potem npr. ob prodaji odločiš da kupiš noviga, pride tista plastika na kateri je tud blatnik cela okrog 6k

Mislim pa da moraš še nekaj druga kupit zraven če hočeš met ta spojler :hmm: mislim da je neka finta glede nosilca, ker je kolega hotel kupit to, pa je potem cena še s tistim kar moreš zraven kupit bila previsoka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

h3h3 :D verjamem ja. če mam 2000 letnik pa nima tega gor. zdaj pa sem vido tote nove pri šerbineku pa spet nimajo tega gor:]] malo so hecni oni pri peugeotu :D

ehh te pa nebom več razmišljal o nakupu tega .) raje si kupim za ta denar kaj bolj pametnega B)

pa hvala za odg. :OK:

Popravljeno . Popravil LUCiNhO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehh te pa nebom več razmišljal o nakupu tega .) raje si kupim za ta denar kaj bolj pametnega B)

športni filter in en tank bencina+olje :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni slaba ideja .) nekaj razmišljam o auspuhu... pa nevem kerega bi si kupo :D mogoče kdo ve keri je še najboljši za speedfight 2? :hmm: zx mi je dober..... kaj bi mi priporočali?

Popravljeno . Popravil LUCiNhO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FD-4021_13.jpg

ta je men usec pa se pasal bi lepo na skut. Hja, vem ja, da je isto stranje drugo pakovanje kot ZX, ampak vseeno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je ta RR tui všeč, samo nekaj sem slišal da ni preveč dober :hmm:

okej hvala za nasvete :yea2: bom zaenkrat ostal pri zxu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej toti rr je v bistvu zx z drugačnim dušilcem, to je kao da bi gledo skutere isti model različne letnike, en ma spojler drugi ga nima pa take finte :) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Imam eno težavo... :cry: Skuter mi ne potegne od začetka pol pa začne komaj vlečt. Kaj mislite kaj bi lahko bilo narobe? mam taki občutek kot da jermen drsi... No sej bi pomoje lahko bila tudi sklopka al pa valčki. :hmm: prosim za vaša mnenja.. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pozabo sem povedat, da je prej normalno vse delalo, danes pa ko sem 2 peljal pa je že malo slabše potegnilo od začetka, potem kasneje pa z enim še dosti bolj počasi :angry: :cry: :wacko: skuter se ful suče samo ne potegne... zgleda tak kot da bi bil jermen

Popravljeno . Popravil LUCiNhO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem nič menjaval ker je prevoženih samo 1700km.) sej pravim danes je to začelo postopoma. prvo malo z dvema pol pa še bolj z enim :D pa nisem še nič odpiral da bi vido kaj je narobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuje se kot da bi ble fedrce na sklopki premehke... al pa da jermen drsi..

Samo kak te, če je blo prej vse lepo? :hmm:

[rain] : ZX je sigurno zelo dober, samo sem tut o Gianelliju Reverse čul nekaj dobrih stvari.. samo ne me za Gianellija za besedo držat :)

Popravljeno . Popravil M|t3k
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej to je to ja da je blo prej vse vredu... :hmm: za auspuh pa sem se že odločo da če bom bom kupo zx-a :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!