Skoči na vsebino

Peugeot Speedfight


speedbostjan

Priporočene objave

Kaj pol mislite, zakaj zadeva ne laufa, a bi probal valjčke al kaj? :?

Si dal ono blokado na variomatu ven :?

Da nimaš slučajno še onega noter.. al pa ti števec premalo kaže :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sn tui razmišlo da mi mogoče premalo kaže, pa vem da se bote vsi smejali :D samo da razložim, meni z zx-om pa zaj je še kr naštelan števec ne kaže več kot 72, tui dol po hribu ne pride čez 75 :) z vsakim ko se peljem pa mu kaže okoli 80 al pa malo več :)

razlog pa je ta, da sem jaz prvi tedn z klučavnico za disk vtrgal zajlo od števca in zvil polža (vem ja, sreča pač :D :lol1: ) in ker bi to prišlo 20k za popravit so rekli tam na servisu :doze: sn nabavo samo novo zajlo, polža pa je oni serviser nekak z kladivom naravnal :D tak da nevem no, še na onih oznakah ob cesti mi je vedno ene 5 več kazalo ko števec :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ti nea premalo kaže ampak ti realno kaže :D

Ne pa tak kot moj števec ko tak laže da sam sebi verjame :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='18 May 2004 @ 21:32'] Mogoče ti nea premalo kaže ampak ti realno kaže :D

Ne pa tak kot moj števec ko tak laže da sam sebi verjame :lol1:

to je še najbol vrjetno ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='18 May 2004 @ 21:03'] Si dal ono blokado na variomatu ven :?

Da nimaš slučajno še onega noter.. al pa ti števec premalo kaže :D

Kako blokado na variomatu- js nisem videl nobene blokade, odšraufal sem sprednjo jermenico, zamenjal valjčke, včeraj pa še zadnjo in zamenjal fedrce-to je vse. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm mogoče pa meni tudi kaže števec tak vejst preveč ker sem enkrat zapeljal skutera ko sem mel ključavnico za diske gor, pa sem mogoče premaknil polža :hmm: Ker kolko vem na speedfight 2 zelo realno kaže števec .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede realnosti je čist odvisno od letnika in od skutera do skutera...

Najbolj zanesljiv pa je kolesarski števec :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='19 May 2004 @ 12:39'] Samo po moje tudi vsi kolesarski števci ne kažejo enako :wacko:

če smo že pr tem je najbol točen GPS :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako blokado na variomatu- js nisem videl nobene blokade, odšraufal sem sprednjo jermenico, zamenjal valjčke, včeraj pa še zadnjo in zamenjal fedrce-to je vse. :hmm:

vsi speedfighti so zablokirani z takio podložko na variotu, samo nevem če si ga menjo pol več vrjetno nimaš :D

nimam pa slik kak to zgleda trenutno, mogoč ema kdo drugi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='19 May 2004 @ 13:54'] podložka je, samo pokrovčka ni....

jaz mam pokrovček tui B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da locis med pokrovckom in podložko.... ker v mojem je bila blokada obenem tudi pokrovček...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='19 May 2004 @ 13:57'] upam da locis med pokrovckom in podložko.... ker v mojem je bila blokada obenem tudi pokrovček...

pri meni ni blokada pokrov :) kr mam blokado odstranjeno pa mam pokrovček še vedno gor (ko neka šalčka zgleda) samo moj je letnik 2002

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolesarski stevci nimajo takih razlik smo probal tam pri ene 40km je blo med razlike kake 5km / pri večjih hitrostih se seveda to bol pozna. ce te na radar dobije je kr natancn :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi speedfighti so zablokirani z takio podložko na variotu, samo nevem če si ga menjo pol več vrjetno nimaš :D

nimam pa slik kak to zgleda trenutno, mogoč ema kdo drugi?

Naj da eden sliko te podložke če je možno, da se že enkrat poštima ta zadeva, no.

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj da eden sliko te podložke če je možno, da se že enkrat poštima ta zadeva, no.

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

jaz bi dau sliko gor samo je niam..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk, sem prišel na idejo, kako zvišat hitrost.

Tisti pleh, ki ga prišraufaš s tremi vijaki, ko daš valjčke not, pa tisto zvezdo.

Pod tisti pleh sem dal podložke cca 2mm,in zato ima zdaj jermenica 2mm več hoda, to pomeni, da jo bolj stisne in jermen pride više,to pa pomeni, da je hitrost višja.

Nisem probal do konca ,ker je ful mrzlo-pomoje 5-8 km/h več.

Bom jutr povedal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, točno pod tisti pleh, sem pod luknje za šrauf dal po eno podložko, se pravi 2mm.

Zato se zdaj jermenica bolj stisne, in jermen pride više - večja hitrost.

Bdv; tud moj SF l.03 nima tega tretjega pleha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje bi moglo obstajat več modelov teh plehov, ker po mojem je to omejevalec, kako daleč se stisne jermenica-če sem prav razbral z slike.

Najbrž obstaja tud takšen bolj upognjen, da mi ne bi blo treba tistih podložk met noter.

A ima kdo kaj pojma :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm..kaj se ne daje nazaj sploh samo prva dva kolesca? :?

una dva pa stran daš ko mislš odblokirat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti ˝pleh˝ ko je z puščico označen na sliki JE BLOKADA!!! to je trebe ven vzet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!