Skoči na vsebino

Peugeot Speedfight


speedbostjan

Priporočene objave

RedArrow kaj te nabijaš, se ma vse že napisano, pa kolko vem forrace 70ccm kita ni :hmm: mogoče se motim :? Pa sam je napiso da je začetnik ti pa mu tu govoriš o predelavi s 12hp in podobno.... Čisto dovolj za začetek je kakšen ZX pa je to to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Kupil sem rabljenega sp1. Po števcu mi gre max 85 vendar mi pri 70 in naprej začne ustavljat. Nekaj ga bremsa. Peljem se še vedno lahko naprej vendar ne daje od sebe 100% moč. Imam menjaj aufspuh, športni filter, fergazer 17,5. Zdaj me zanima če je možno da je še v variomatorju blokada. Ali je kaj drugo krivo da mi ne gre tolko. Skuter je vodno hlajen. Danes sem sicer šel gledat če je blokada. Lepo odšraufam variomator. Ga hočem vzeto dol pa ga ne morem. Tam lepo pri plastikah ne gre. Ročnega zaganjača nisem odstranil :) ali ga morem? :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja možno je...jaz sem mel na sf2 isti set up ko zaj ti pa sem mel v variu blokado pa je tui po števcu šlo 85...dam blokado ven pa šlo isto..popolnoma isto! Zaj da ti ga pa zamori pa je možno da je fergl kriv..kaj maš kaki športni filter gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil sem rabljenega sp1. Po števcu mi gre max 85 vendar mi pri 70 in naprej začne ustavljat. Nekaj ga bremsa. Peljem se še vedno lahko naprej vendar ne daje od sebe 100% moč. Imam menjaj aufspuh, športni filter, fergazer 17,5. Zdaj me zanima če je možno da je še v variomatorju blokada. Ali je kaj drugo krivo da mi ne gre tolko. Skuter je vodno hlajen. Danes sem sicer šel gledat če je blokada. Lepo odšraufam variomator. Ga hočem vzeto dol pa ga ne morem. Tam lepo pri plastikah ne gre. Ročnega zaganjača nisem odstranil :) ali ga morem? :fredy:

če ti ga bremza pri polnem gasu (pri na polno obrnjeni ročici za gas ubistvu) je možno da je diza kriva. probaj iti na top speed z do konca navito gas ročico in jo pomalem spuščaj, če ti bo bolj vleklo na 1/4 obrnjene ročice za gas je 1000% diza.

če maš pa še več denarja, pa nabavi aluminijast forRace 70ccm kit, auspuh, frgazar, sklopko, vario, filter, prenose (po želji), novo gred, čip tuning (sicer nwem, če ma 99 letnik to zadevico), fedrčke, valjčke (po želji), jermen, pol pa še kak deci etra v tank zlij, pa nabavi si boost bottle (nitro), pa si zmagu, pol si ga pa polimi celga, dj stran plastiko od balance, nabavi števce, nove ročke, zavore večje, spojlerje, kaka dodatna ojačana kovinska palica za šasijo da se ne razpade, pilotsko čelado, pa kombinezon, pol pa nis več začetnik...vsaj ne zgledaš :D

aja, pa vse od mašine kr dvakratno kup, ker boš mogu vse to po času menjat... :afro1:

uživi dokler še lohk brez šraufanja :)

pilotsko čelado? kombinizon? na skuteru ki negre več kot 100kmh daj prosim te no. nebi rekel da maš zipota kot lipnik ampak če se boš tak pojavil v centru večjega mesta boš izzovel salve smeha. :lol1:

Popravljeno . Popravil flam007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ticmantl mam špotni filter gor ja od polinija. Ja pri polnem gasu mi ga začne bremsat. :/

kaj pa morem narest z dizo če je to krivo?

Popravljeno . Popravil Subzero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ticmantl mam špotni filter gor ja od polinija. Ja pri polnem gasu mi ga začne bremsat. :/

kaj pa morem narest z dizo če je to krivo?

lahko probaš tudi tak da vzameš fergl dol,odsšraufaš zgoraj tisti črni deklc in vzameš ven drsnik pa zajlo pa to! POl zmakbneš zajlo ven in vzami v roke iglo! Na igli maš tako malo varovalo..tisto varovalo probaj pomaknit za 2 zobeka bol dol..torej da bo igla malo višje...s tem bo ti skozi fergl steklo malo več bencina! Probaj se pelat in če bo isto delalo, vzami šraufnciger in je poleg največjega šraufka na ferglu (šraufek za štandgas) še en zlati šraufek..tisti je za štelanje zraka! Lepo ga navij do konca potem pa obrni za 1 obrat in pol..in se probaj pelat!

povej kak se bo skut obnašal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zdaj sem neki ustavrjo na fergiju pa sem se pelo zdaj 90 po števcu. Vendar mi ga je tudi začel bremsat pri 80. Potem je verjetno fergi kriv. Pa filter mogoče tudi kaj kriv ko ni spucan? :) Se pravi da je zdaj ta opcija izkučena da je še ena blokada not? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fergi je! Najbol pametno je da daš orginal fergi nazaj...daš v orginal ene 72 dizo..tri lukne v airbox in razlika bo očitna

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Zanima me še če je gianneli izpuh dosti slabši od leovincija?

Koliko bi mi mogel iti po števcu če mam gianneli izpuh, fergazer 17.5, športni filter in pa brez blokad?

Sry za spam.. samo nisem najdo tipke UREDI :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

dejte mi povedat, če bi biu kdo prpravlen posodt blokade za 2 dni, ker more kolega zablokerat speedfighta, ker zdej mu gre baje 90, pa mu težijo na tehničnem. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte mi povedat, če bi biu kdo prpravlen posodt blokade za 2 dni, ker more kolega zablokerat speedfighta, ker zdej mu gre baje 90, pa mu težijo na tehničnem. :)

Blokade lahko z malo iznajdlivosti naredis sam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Živijo. Kdo mi ve povedat, kje na speedfightu 2, letnik okrog 02 so naslednji kabli in kakšne barve so:

kontaktni kabel ključavnice

kabel mase

kabel stikala stop luči

kabel senzorja vžiga PICK-UP

Če ima pa kdo še slike tega bi bilo pa super, montirali bomo namreč omejevalec obratov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

jebac-car: Kako use eno? za 50ccm je dost en leovince zx al pa arrow al pa kak laser xpro .Za 70ccm pa še kak leovince 70handmade, kak polini 4 race al pa tehnigas rs 70...

AndyG: 12 fergazr je original

Subzero: Maš različne firme fergazrjou:

Arreche 17.5 je okol 52€ , Arreche 19 je okol 58€

Polini 19mm al pa malossi 19mm sta pa okol 105 oz 115 €

Maš pa še pol dell'o'rtote so pa okol 60,70€

Popravljeno . Popravil IrCMaNjAk
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koliko ima tale speedfight 2 original valcke not??? a ma res baje 9gramske? kok jih mi vi priporocate, kok gramske nej dam not k sm kupu auspuh gianelli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Mene pa zanima ce bi bil kdo prpravljen skenerat servisno knjigo tm ko noter piše za pnevmatike pa te stvari ker sem jo zgubu :headbang: :headbang:

Pa zanima me še kje lahko pogledam ce mam AJP al HENGTONG bremza(zarad ročk...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

lp. ko sem se peljau z motorjem je nekaj počilo in se mi zdi da mi na levi strani pri motorju manka ena cev. tam je ostala lukja ki motor užgem vsesava zrak in ko dam gas ga zamori. ali tukaj res pride kakšna cev? in kje bi jo lahko dobil čim ceneje?

vsi odgovori so dobrodošli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Namen imam predelat prvi konc motora (sf1) pa bi dal dvojne vilce gor...sam newem kere bi pasale. Čeprav vem da jih bom moral predelat pa to, sam bi ble najboljše za na ta motor in da nebi blo treba velik predelavat. Če ve kdu kere vilce dat gor pliss napište al pa vsaj svoje mnenje o tem.

Popravljeno . Popravil andro007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav

mene pa zanima, kje kupujete rezervne dele za te motorje?

bolj točno... potrebujem:

- cilinder za zadnjo zavoro, ki pride k zavorni ročki za SF I

- za v sprednjo masko mrežico in plastiko nad njo za SF II

- na desni strani, kjer pride stopalka za sopotnika... tisto plastiko nad stopalno za SF I ali II

- leva smerokaza v beli barvi ali desna v oranžni barvi za SF I ali II

- plastiko, v katero pride števec za SF I (morda paše tudi od II)

mogoče kdo ve, kje bi se dalo to dobiti? lahko rabljeno ali novo, ni pomembno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!