Skoči na vsebino

Peugeot Speedfight


speedbostjan

Priporočene objave

ne mores met 5 amperskega, ampak ima 5 amperskih ur kar pomeni da ga lahko 5 ur obremenjujes s tokom 1 amper, pri 12 voltih. kar je za skuterja dovolj. poglej malo kolk mas tekocine noter. kupi destilirano vodo in jo nalij skozi vsako luknjico v akomulatorju. potem ga daj filat za 24 ur, ce imas polnilec, cene ga pa dej na motor pa se bos mogu dolgo vozit, pa luci ugasn pa se voz neki cajta :) ce pa ga ne fila je pa mozno da je altenator hin.. probi kar sm ti reku...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm že naredo 100km z novim AKU. pa nč

sm klico servis pa so mi rekl če ni sločajno prmal amperski?

Mam ga pa 5 amperskega

kaj ti sploh pricakujes od akumolatorja? da se bo pelal namesto tebe? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa varovalko si pogledal?

je cela ,kaj pa bi lahko blo narobe?

ne mores met 5 amperskega, ampak ima 5 amperskih ur kar pomeni da ga lahko 5 ur obremenjujes s tokom 1 amper, pri 12 voltih. kar je za skuterja dovolj. poglej malo kolk mas tekocine noter. kupi destilirano vodo in jo nalij skozi vsako luknjico v akomulatorju. potem ga daj filat za 24 ur, ce imas polnilec, cene ga pa dej na motor pa se bos mogu dolgo vozit, pa luci ugasn pa se voz neki cajta :) ce pa ga ne fila je pa mozno da je altenator hin.. probi kar sm ti reku...

destilirane vode pa ne morem nalivat ker sploh nima tistih čepov lahko knof več ko pol minute držim pa ma skoz isti glas ,mal moči mu zmanka da bi zalavfo.

aKU pa še en mesec ni star!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimaš čepekov? potem pa nimas akumolatorja, ampak baterijo.. pa kje si to kupu? si preprican da je za skuterja? kaj pise gor? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimaš čepekov? potem pa nimas akumolatorja, ampak baterijo.. pa kje si to kupu? si preprican da je za skuterja? kaj pise gor?  :?

Ce se prav spomnim je _OKI_ to tud mel....In to ni delalo nic....

Vlozli so ga kot kumarce v Eti :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce se prav spomnim je _OKI_ to tud mel....In to ni delalo nic....

Vlozli so ga kot kumarce v Eti  :lol1:  :lol1:

kak nebi delalo sm prek scooterkita kupo, po celem pa piše da je od scootercentra:?

smo merli akumolator pa je povn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej js mam tud tak akomulator k se voda notr ne naliva ker je zaprt. Ja in... sej dela :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
Sej js mam tud tak akomulator k se voda notr ne naliva ker je zaprt. Ja in... sej dela  :slap:

konec tote teme al kva ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????'' :SS :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

konec tote teme al kva ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????'' :SS  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:

mi lahko gdo pove zakaj to služi

post-8138-1121977672.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

cao.. mene pa neki zanima..mam skutrja peugeota speedfight 2 letnik 98. ko sm ga dubla je delal dokaj normalno potem sm pa enkrat padla tko u izi in od takrt balanco trese ce recimo z vecjo hitrosto po ovinkih pels,ali ce hocs brez ene roke pelat in ne neha dokler se ne ustavs.. pelala sm ga ze ene 4krat na servis in baje sploh ne vejo kaj bi lahko blo narobe...mogoce kdo ve zakaj to dela?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ciao

ma lahko si kej feltno zvila al pa so vilce sle. Sam ce pravs da si na easy padla..pol mi res ni jasn... A na servisu ka0 nc ne vejo al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je kolegu delalo ko smo se trije gor peljali :grim :oops: pa je to naredlo zaradi prevelike teze (250kg) :eek: , ti upam da jih nimas tolko ampak poglej sprednji amortizer ce ma minimalno lufta al pa probaj gestel ce ma luft...prime za bilanco pa zadaj pri luci pa kontra tisis ce se vpogiba nekaj ni vrei .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, tak je s to roko, ce malo bolj nerodno pades, zvijes marsikaj, pa pac malo trese pa tak, ne?:D

vsedi se na skuter, stisni prvo bremzo pa ga malo naprej pa nazaj gugaj, pa povej ce se cuti da ma luft nekje. ce se, je verjetno bilanca odtegnjena, se zgodi lahko zaradi padca, pa vzames dol spredne plastike, pa mislim da celo ni treba stevca gori se dotikat pa zaskrnes, ampak je malo zajebano ce prvic delas pa nimas orodja ker so glupi sraufi.

ce ne pa peli ravnat roko nekam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš uno k se nad blatnikom vn potegne?

Pa prosim moderatorja da prestavi v temo od SF2

Popravljeno . Popravil Crownless
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odkleneš, potegneš ven. Na koncu kličanice je nek kovinski obroček ki ga potegneš nazaj k motorju. In potem oviješ okoli neke zadeve (cestne luči lahko pa tudi okol feltne) in zakleneš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tak jaz sem v tem še začetnik :eek: ..pa upam da mi bote kaj svetovali ker vsak enkrat 1 :004 :friend1: .. no jaz sem nabavo speedfight 1 l.99 ki je brez blokad in gre ene 80 kje naj začnem z predelavo da bi bol potegno potle ap da še dobi na hitrosti.. za enkrat še ma navaden auspuh..kje naj začnem kaj naj nabavim?

hvala za pomoč pa prosim potrpežljivo sem nov :slap: :xx: :yes:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš večino stvari že napisanih, prvo bi bilo najbolše kupit športni izpuh, nekaj v rangu zx-a, rr-a, potem še bi lahko kupil kakšen športni variator, pa bi bilo to to :) Če pa hočeš še več potem pa tak kit in ostalo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš večino stvari že napisanih, prvo bi bilo najbolše kupit športni izpuh, nekaj v rangu zx-a, rr-a, potem še bi lahko kupil kakšen športni variator, pa bi bilo to to :)  Če pa hočeš še več potem pa tak kit in ostalo :)

sportni variator na stock masino???

najprej se tuning zacne pri cilindru, treba dat not kit 70, potem glede na kit das drug ferg in drug izpuh (katerega je odvisno od kita). potem druge lamele, ravno koleno, sportni filter in te pizdarije male. sele nato pride tuning variomata, drug jermen, potem pa ce ma motor nad 12 HP drugo sklopko in zvonec, pa tudi jermenico. prenose pa po zelji kak komu pase (ampak to bi naj blo na koncu, ko mas ze vse ostalo spedenano).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam sam Multivara na original cilindru in veliko jih ma to in jih je melo :) ker se tudi pozna na pospeških in končni za par km/h :) pa še lepo konstantno vleče skuter. Najbolše pa je prvo menjat avspuh, ne pa kit, vsaj po moje, ker kaj boš z kitom na original izpuhu, ko je zaprt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce ti denar ni problem kup kaki kit,auspuh,menjaj valcke,fedrce za pospeske in koncno drugace pa je dosti da ze menjas auspuh in valcke pa federce!Drugace pa mas iskalnik in tam poisces temo o tvojem motorju!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če maš pa še več denarja, pa nabavi aluminijast forRace 70ccm kit, auspuh, frgazar, sklopko, vario, filter, prenose (po želji), novo gred, čip tuning (sicer nwem, če ma 99 letnik to zadevico), fedrčke, valjčke (po želji), jermen, pol pa še kak deci etra v tank zlij, pa nabavi si boost bottle (nitro), pa si zmagu, pol si ga pa polimi celga, dj stran plastiko od balance, nabavi števce, nove ročke, zavore večje, spojlerje, kaka dodatna ojačana kovinska palica za šasijo da se ne razpade, pilotsko čelado, pa kombinezon, pol pa nis več začetnik...vsaj ne zgledaš :D

aja, pa vse od mašine kr dvakratno kup, ker boš mogu vse to po času menjat... :afro1:

uživi dokler še lohk brez šraufanja :)

Popravljeno . Popravil Red Arrow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!