Skoči na vsebino

Peugeot Speedfight


speedbostjan

Priporočene objave

tist s puscico je blokada, tist desno od puscice pa je pokrovck, katerega moj SF 03 ni mel. jest sm lepo blokado dol dal pa nataknil gor brez tistega pokrova, ker ga pac nimam.... pa gre fajn... mal pod 80 , zadne cajte mal mn... :\

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda da letniki 03 in novejši nimajo več :? mogoče da ljudje nebi blokad ven dali kr bi jih blo strah da nebo vse narazn padlo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A razumete,da 03 letnik,tega zadnjega pleha nima, ima samo t.i. blokado. :angry:

Pod to blokado sem jaz kot alternativno rešitev dal podložko pri vsakem šraufu.

Jermenica se tako malo več stisne in končna hitrost je zato višja, 80+.

Skrbi me pa, da ne bi slučajno zdaj ko gre jermen više ,začel brusit ob samo ohišje, ker je tam nad jermenico, ko se dekl prišraufa na ohišje, to zelo blizu jermenice.

Sem pa ugotovil da zdaj nima tiste moči, ko jo je mel prej, sploh če se cesta malo vzdiguje.

HITRO MNENJA. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut jaz sem opazil, da takoj ko je malo brega, hitrost drastično pade ... jst sem tisti pleh preč vzel in dela čist okej. Sam v kasn mal vecji breg pa ne gre več kot 45 :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A misliš, da ni nevarnosti, da bi valjčke pa tisto zvezdo vse skup ven vrglo?

Kaj pa jermen, a se ne dvigne preveč, da bi se začel brusit ob ohišje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nebi vedu.

sicr sm pa vprasal pri scooter-freaks.nl, pa so rekli, da se ne bo nic zgodil, ce dam nazaj gor brez onega pokrova... to jih je pol se kr neki potrdilo, da se ne bo nc nardil, ce dam brez pokrova.... in zgleda da dela uredu =). sam se auspuh bo treba odblokirat =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A auspuha še nimaš drugega?

Js sem dal Gia gor pa je pospešek še kr v redu.

Kolk pa gre tebi zdaj ko si brez tistega pokrovčka in orig. auspuf če sem te prav razumel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

auspuh ma se slepo cev, sepravi se ni odblokiran, odblokiral sem torej samo vario, pa mi gre zadnje case slabse.... tam med 75 in 80 po kolesarskem stevcu.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol ti pa tk uredu gre.

Meni gre po števcu samo 75, pa mam Gia gor -brez blokade, 6.5g valjčke in trše fedrce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj, ce mas sanso, daj pridi 27-ega v kranj pa bova en wannabe drag sla, da vidm, ce mi gre res tolk....

sicer sem pa jazst eno foro ugotovil, kako en mal dobit na pospeskih, sicer samo za tisto speljevanje ampak vseeno... namreč narediš tako, kot da hočeš naredit burnout (sam itak s 50 ne gre na asfaltu, se posebi ce je grob), pol drzis pod ful gasome tko ene par sekund, spustis gas, pol pa kuj startas =). aja, pa pocni to pr ogreti masini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem bi pa mogu it več.

Sem enga z Runnerco gledal, pa je blo kot da mu ne zmanjka moči.

Pa ma menda tud samo odblokirano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj ko sem kupo zx-a so mi rekli da morm med drugim menjat tudi dizo. Kaj mogoče vete kako velikost... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj ko sem kupo zx-a so mi rekli da morm med drugim menjat tudi dizo. Kaj mogoče vete kako velikost... :?

Kdo ti pa je to reko :? Saj fajn je, če menjaš, da sesa več bencina, samo potem še moreš zrak uravnat... Ti kar pusti tak :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Feragzer mam itaq celi razštelan, pa skuter še sploh ni nastavljen tak da vseeno... to pa mi je reko Tomo, pa reko je tudi da če se bom vozo tak mi garantira da bo zaribal :D pa reko je tudi da je speedfighte fuuul težko nastavit itd. samo da bi več kasiro... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah tak mi je reko... :D sicer pa res če logično pomisliš zaradi manjše dize nima kak zaribat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaki zaribal, pa kako tezko nastavljanje? se niste vidli tezko nastavljivega skuterja, heh.

zato pa meni dela s sportnim filtrom, brez filtra, z navadnim filtrom, sem pa tja ono pa to vse vedno lepo pa ni zaribo ze 33k km. pa se enega lagera nisem menjo na ojnici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA: ŠOKANTNO :BUA:

Se peljem v torek po cesti in puf motor obstoji, kot bi mi en zavore pritisno.

Vžigam in vžigam , pa nič.

Ni več vžgal pa da f...

Vse smo razšraufali, svečko, fergazer, ....

No drug dan sem ga pelal na Peugeot servis, ker je še v garanciji in včeraj me je klical in rekel, da je pipica za bencin-tista ki zapira pa odpira bencin-dela na podlagi vakuma-in to je menda crknalo.

Ker ko smo ga vžigali, je bla svečka čist suha, tud ko sem bencin špricno v cilinder not , ni vžgal.

Pol zvečer je pa začel bencin kar sam tečt ven iz fergazerja, pa ko sem svečko ven vzel, da bi kompresijo probal, je kar ven ga metalo v curku.

Da popizdiš, pa skoraj nov motor. :wacko: :wacko: :wacko:

Menda bo do torka pipica nova gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!