Skoči na vsebino

Peugeot Speedfight


speedbostjan

Priporočene objave

no, jaz mam tui en precej grd problem pri speedfightu :)

namreč, nekaj mi celi cajt ruži, kot da bi neka fedrca ob kovino tolkla, pa nekaj vibrirala (ne pravim da je fedrca, samo da ma taki zvok :D ) pa nevem kaj bi blo, je pa tak živcirajoče da pizdim (oprostite za izraz :) ) na skuteru, tak kot da bi brančalo celi cajt zzzzzzz

zaj pa v iskalniku nič nisn našo, pa me zanima vaše mnenje kaj bi lahko blo :? :hmm:

kr je res živcirajoče

je mogoče štender al kaj? kr se meni ne sanja več :angry:

P.S. to ruži samo pri določenih obratih, včasih skoraj ne ruži, včasih pa cel čas <_<

Popravljeno . Popravil Ciko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj kolega je dal kak mesec nazaj 225 k sit za speedfajta 1 l.97

em motor mu nikamor ne stegne,ma pa športni filter pa 19 phbg,drugo pa vse originalno

pomoje treba valčke nove,pa ka še vse?

sam tole:recimo pr nas računajo okol 35 k da mi pofarba motor enobarvno,kake so kj pr vas cene

kk bi izpadle kromirane felgne na runnerci(ma ker kako sliko)

pardon za :topic: :topic:

Popravljeno . Popravil nagajiček
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem že gledo vse, štender zategoval pa vse pa nič ni dalo rezulattov!!!!

:angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, jaz mam tui en precej grd problem pri speedfightu :)

namreč, nekaj mi celi cajt ruži, kot da bi neka fedrca ob kovino tolkla, pa nekaj vibrirala (ne pravim da je fedrca, samo da ma taki zvok :D ) pa nevem kaj bi blo, je pa tak živcirajoče da pizdim (oprostite za izraz :) ) na skuteru, tak kot da bi brančalo celi cajt zzzzzzz

zaj pa v iskalniku nič nisn našo, pa me zanima vaše mnenje kaj bi lahko blo :? :hmm:

kr je res živcirajoče

je mogoče štender al kaj? kr se meni ne sanja več :angry:

P.S. to ruži samo pri določenih obratih, včasih skoraj ne ruži, včasih pa cel čas <_<

a to kokr da neki škriple (alpa žvižga) , kot da nebi blo kaj dobro podmazano v variotu, ampak samo pr višji hitrosti (od 70 -> ). Pa oglasi se samo ko das gas, ko pa ga spustis, pa pocasi zginja premosorazmerno z obrati in hitrostjo....

mi je znano to ja...., ampak sm se ze navadil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to mislim da pri vseh speedfightih pri hitrosti nekje 70km/h začne nekaj civlit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja samo jaz nea prenesem tega, kr me tak živčnega narei da bi najrajše motor kuj bek fukno, pa meni ne pr 70 ampak z obrati, takoj ko dam gas ko začne vibrirat pač mašina, ko pa spustiš pa počasi upada <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem vsakmu nekaj ruži, kot da bi mel šrauf v auspuhu.

Ne sekiri se, tu ni pomoči, meni tudi ruži, povej zdaj rajši, kaj naredit al težje valčke probat al fedrce trše dat , da bo šlo čez 70. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Speedfight ni naret za hitrost :D :D

Joke :P

ti om dal ni za hitrost! :ph34r: :ph34r: :ph34r:

pa kaj mate to vi neke probleme? meni nic ne cvili nikjer.

je pa mozno da na stenderu ni one gume spodi (to sem jaz ze dolgo nazaj menjo, ker je orginalna za kurac:))

ruzijo pa samo toti novi speedfighti. moj se je stara sola 99. letnik, ceprav celi premrdan...

btw kubnvela je se PRVA, lageri so se PRVI, kuplunga je se PRVA, lamele so se PRVE, pa mam naretih 35.000 km. :)

pa leti skuter najbolj na ptuju od 70k :)

samo zaj ma robi to neke premrdano, samo zaj avto rihtam pa nimam dnara za skuter...

po poletju pa airsal premrdan al pa gus premrdan pa kaki avspuh dober :) pa nova kurbvnela pa te fore... pol pa bomo vidli kak speedfight ni za hitrost naret :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jrk0: pa če se hecam no.. ne bit užaljen :)

Ti pa boš mel vse premrdano :lol1: :yea2: :yea2:

Popravljeno . Popravil M|t3k
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa to nea more bit normalno pm da tak ruži toti qrac :angry:

mene tak že razpizdi vedno zaj da brezveze, trga se mi na motoru

guma je spodi tam gor, samo neka bol trda taka zglea, nevem sej bi probo dat dol štender da bi viido če je to samo me skrbi kak pol ono fedro spet napet???

@SlickTomy kaj maš AC al LC ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LC se razume, ravnokar sem dal not še fedrce, ki sem jih dobil zraven auspuha, pa je zadeva ista.Malo čez 70 - po moje bi mogu probat malo težje valjčke-al lažje.

Pa pije mi zdaj tud več, ko je auspuh gor- se mi zdi.

Kaj hudiča je to???????? :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, zaj sn posnel da dobite malo predstave, to je tisti zvok ko še malo za tem traja ko gas spustim, ampak tu se ne sliši nevem kak kr je skuter na mestu stal in ni blo nekih obratov, vendar se sliši kakšen ton ima, me zanima če je komu takšen zvok znan

tukaj pa najdete posnetek (M001.mp3)

P.S. če ne gre odpret odprite z windowsovim snemalnikom zvokov ;)

mogoče je ta zvok znan komu od lastnikov speedyev <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ciko: Meni se to sliši kot da bi bil nekak zadušen z kako podložko al pa kaj, pol pa v obratih vibrirat začne... kaj pa če se ti je tesnilo čist na začetu izpuha premaknilo malo čez lukno??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je že predn sn auspuh menjo začelo ružit <_<

p.s. sej ti om v šoli enkrat pokazo pa boš slišal :)

Popravljeno . Popravil Ciko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

panel.jpg

sistem.jpg

sistem1.jpg

dans nardil, jutri vgradim :)

en panel se mam odvec, ce kdo rabi, al pa mu ga nardim za 1000 sit :) samo mero zvocnika povejte...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LC se razume, ravnokar sem dal not še fedrce, ki sem jih dobil zraven auspuha, pa je zadeva ista.Malo čez 70 - po moje bi mogu probat malo težje valjčke-al lažje.

Pa pije mi zdaj tud več, ko je auspuh gor- se mi zdi.

Kaj hudiča je to???????? :hmm: :hmm:

Kaj pol mislite, zakaj zadeva ne laufa, a bi probal valjčke al kaj? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!