Skoči na vsebino

Peugeot Speedfight


speedbostjan

Priporočene objave

. Visje kot ga das vec dobi bencina oz nizje kot ga das manj ga dobi. :OK: Ce ti pa se kej ni jasn pa vpras :D

ravno obratno je. visje kot je obrocek, nizje bo igla, in manj bencina bo dobila masina. .)

pri giljotini in bateku je isti sistem . .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
:? Kaj bi se kaj spremenila hitrost na motorju ki še ima vse original če bi menjal prenose?

:headbang: :headbang: :slap::slap::slap: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? Kaj bi se kaj spremenila hitrost na motorju ki še ima vse original če bi menjal prenose?

Kaj bi zacel bol hitro hodit ce bi imel stevilk prevelike gumi skorne gor? :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi zacel bol hitro hodit ce bi imel  stevilk prevelike gumi skorne gor?  :headbang:  :headbang:

:D :lol1: :lol1: :lol1:

vreji si to povedal

pač čist življenski primer :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

80 ti gre po števcu ja...pač odstranjene maš blokade, kar pa se ne šteje pod predelave

či daš no3 dolge prenose nebo nikam šau ker pač nima moči zadosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam eno vprašanje: mam SF 2 LD, not še obe blokadi.... včeraj ko sem ga po mescu vžgal in se tud peljal, (pustil sem ga 5 min da se je segrel) no pol sem se pa pelo .... samo ni šel več ko 45 km/h ... ko sem pa na križišču speljal, mi sploh ni nikamor šel 10 km/h ful gas, pol sem se mogo zaustavit ob strani ceste in počakat kako minuto pol pa ful počasi speljat .... a ve kdo kaj bi lahko blo narobe s skuterjem? :?

aya pa še nekaj me zanima kaj bi lahko blo: že ko sem ga kupo mi je nekaj v skuterju pokalo, pa so mi na 1 servisu rekli da ni nič narobe, samo zdaj mi pa ruži še enkrat huje sploh ko je gas med 15-25km/h!! kolega ko pa ma istega skuterja, sicer celaga predelanega pa mu nič ne ruži, pa nikol mu ni!! kaj bi lahko blo to? on pravi da bi lahko blo prenosi al pa sklopka hin! je to možno?

se zahvaljujem za odgovore!

Popravljeno . Popravil speed-lover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men to isto ruži med 15-20 najbolj potem pa manj pa sem že razdrl variomat pa nisem nč našo :BUA:

hm... kaj bi pa pol lahko blo? je to res da je lahko sklopka al pa prenosi fuč!? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razdri pa poglej  .)

ja tebi je to lahko rečt "RAZDRI PA POGLEJ" .... jaz pa še nisem nikol nič na skuterju raztavo razen filtra dol vzel! kaj naj sploh raztavim pa kak vem če je kaj narobe? sem čist začetnik v vsem tem tak da.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tebi je to lahko rečt "RAZDRI PA POGLEJ" .... jaz pa še nisem nikol nič na skuterju raztavo razen filtra dol vzel! kaj naj sploh raztavim pa kak vem če je kaj narobe? sem čist začetnik v vsem tem tak da....

sj ni tak teško daš blok dol je sam par šravfov potem pa za variomat rabiš san kluč ki je za filtre menjavat da lahko odtegneš :OK:

Popravljeno . Popravil KEBO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj ni tak teško  daš blok dol je sam par šravfov  potem pa za  variomat rabiš san kluč ki je za filtre menjavat da lahko odtegneš :OK:

eni pravijo da tega bloka nea moreš dat dol z navadnim klučom ampak z ono mašino.... res? nič probat ni greh .... pravijo! tak da bom ju3 probal :)

mam SF 2 LC, not še obe blokadi.... včeraj ko sem ga po mescu vžgal  (pustil sem ga 5 min da se je segrel) no pol sem se pa pelo .... samo ni šel več ko 45 km/h ... ko sem pa na križišču speljal, mi sploh ni nikamor šel 10 km/h ful gas, pol sem se mogo zaustavit ob strani ceste in počakat kako minuto pol pa ful počasi speljat .... a ve kdo kaj bi lahko blo narobe s skuterjem?

kaj bi pa tu lahko blo narobe? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni pravijo da tega bloka nea moreš dat dol z navadnim klučom ampak z ono mašino.... res

jaz sem ga odšravfav z navadnim 8 klučom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
sm dal novga not ,ko hočeš vžgat začne vrtet sam nima dost moči da bi vžgal :?

Napolni ga malo al pa se idi malo peljat da se sam....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napolni ga malo al pa se idi malo peljat da se sam....

sm že naredo 100km z novim AKU. pa nč

sm klico servis pa so mi rekl če ni sločajno prmal amperski?

Mam ga pa 5 amperskega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!