Skoči na vsebino

Peugeot Speedfight


speedbostjan

Priporočene objave

Mašina je pa vseeno postavljena isto kot prej tko da če gre auspuh na enga gre najbrž tut auspuh na druzga.

Drugač pa poklič tiste k auspuh prodajajo pa jih vpraši če zadeva gre gor al ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S "tretjič" se ne strinjam... Mogoče se nekaj pozna, vendar ne toliko da bi bilo vredno omembe. Če greš iz 12g na 4g bo mogoče končna hitrost manjša za 5km/h...

Tud iz fizikalnega stališča - lažji ko so valjčki, hitreje jih razmeče okol in hitreje se jermen navije... do neke točke, ki pa ostane enaka pri lažjih IN težjih valjčkih...

S prvim delom bi se strinjal, ampak moraš pa upoštevat, da lažji valjčki nebojo imeli zadosti močne centrifugalne sile, da bi jermen porinili do konca jermenice. Ker so pač lažji in niso dovolj "močni", da bi prišli na vrh "šaljčke".

P. S.: Mislim, da 6g valjčki razvijejo pri 8.000rpm silo nekaj čez eno tono. Pol se pa čudite, če vam jermen cefra :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni pravilo, da najlažji valjčki najbolj učinkujejo v fazi pospeševanja. Lahko, da so najboljši srednje težki. Vse je odvisno tudi od debeline jermena, federc na sklopki, same sklopke itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
Preden sem ga predelal, mi je šel nekaj čez 60 km/h, s tem, da sem ga dobro zvozil.

meni (speedfight 2, vodno hlajen) gre slabih 60 (med 55 in 60) z vsemi blokadami in tem sranjem. Gotovo bi sel se kaksen km vec, samo sem zajebal, pa tankal en gnil olje, ker mi ga je črpalkar uturil, pol pa sem pač moral notr ulit, ker ga ni hotel zamenjat. Tankam 98, razlika od 95 JE !.

še 120 km, pol pa blokade vun.

Popravljeno . Popravil [rain]
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, se to.

a kdo ve, cemu so namenjene zgornje sprednje luči pri speedfightu 2 ? Mam vodno hlajenga.

Čemu služijo ? za okras ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma valjcke das noter ene skombinirane, pol pa ze vidis kak gre skuter:) po oz. vseh 6 vzames pa jih zvagas da vidis kolko je skupna teza. Ta je najbolj pomembna:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj te govoriš, speedfightu čisto malo števec švingla za 1 ali pa 2 km/h. Ker ko je mene radar dobil sem imel na števcu 75km/h radar je pa pokazal 74km/h Zdaj pa presodi sam komu šingla števec.

Lepo se imej naprej 8)

VSAK Analogni stevec kaže veliko več kot je v resnici. sicer pa si sami oglejte na Haizapage

pod Daten/Tachoabweichungen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jaz sn si tut zx dal gor pa mam luknjo do 10 km. pol pa ful potgne do pribl. 70 km/h :D . pol pa se deva tja nekje do 85-90. <_<

pa še nekaj. zdi se mi da so števci kr točni kr si je kolega dal kolesarski števec gor pa mi nekje enako kaže. aja mam pa speedfighta 97l. lc. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam pa noter v speedfightu neke uničene valčke niso več lepo okrogli ampak so ekasti :D kaj če to zamenjam se bo dosti poznalo na pospeških pa na končni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='8 Oct 2003 @ 14:58'] Jaz mam pa noter v speedfightu neke uničene valčke niso več lepo okrogli ampak so ekasti :D kaj če to zamenjam se bo dosti poznalo na pospeških pa na končni?

Daj ven to pa nove not pa bo raketa spet :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj bom dal to ven pa druge noter samo tukaj pa se pojavi vprašanje kak težke naj dam noter... moram tote stehtat kolko so težki pa verjetno kr enako težke dat noter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je blo v Stupitu povedano, da ma sf 8.5g valcke noter, in tud ko si daš zx-a se naj nebi dali ne lažji ne težji ampak ista teža pustli, al pa če si pač kupiš drugo firmo, samo bi naj se pustli enaka teža drugač pa vsepovsod piša, da sf(z zx-om) bi naj delo najbolše nekje z 8-8.5g valcki mensezdi :) meni pa je oni klemenčič kolk sn vido dal 5.4 noter, zato pa mam take obrate pri 70 da joj :hmm: , aja fedrce pa se dajo not če daš zx-a gor tiste ko zraven dobiš, malo trše so ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh jaz mam zdaj neke čudne valčke noter. Zakaj so čudni? O tem nebi na foromu.. Vglavnem bom dal noter okoli 8,5 pa bomo vidli kak bo šlo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da so malossi nekaj bolši, bo roba verjetno bolše vedo, samo mislim da so malossi nekaj bolši kr so ker dražji :) pa polini pa malossi se mi zdi da jih ni treba namazat :) nevem točno, bo roba reko če se mu bo dalo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se mi povedat stestiral sem vse....in bom reko da so moji favoriti se vedno malossijovi ceprav so drazji od ostalih ampak vsaj drzijo dolgo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!