Skoči na vsebino

Potovanja z Zvonetom Šerugo


MOTOVILC

Priporočene objave

pred 11 urami, Luka66 pravi:

Točno tako, bilo nekaj oseb, ki so precej javno izpozstavljene, direktor neke relativno velike in znane Slo firme, odvetnik -lastnik odvetniške pisarne, okrožna tožilka, relativno znan fotograf in lastnik firme, producent, ki ima pod pogodbo znane Slo filmske igralce, lastnik ene privat firme, preiskovalec-forenzik  prometnih nesreč.....vsi fejst in preprosti ljudje, ki so že marsikaj prepotovali in videli nekaj sveta, ter imajo visoka moralna načela,.......s pljuvanjem po FB bi jim lahko bolj škodil, kot bi bil dobrobit, ki bi se izkazal čez par let preko sodnih mlinov, tip ima kup zaljubljenih fenov na FB, ki mu "slepo" verjamejo in komu bodo verjeli.......

zato je v naši državi tako kot je.. rajo se stiska , budžoti pa plačujejo na roko brez ddv..da ne pogledamo ostalih , ki bi morali že po službeni dolžnosti tako stvar vsaj prijaviti če ne preganjati.. podn..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Ravno iz vsega navedenega bi ga morali po pički , od tožilke do odvetnikov vi se pa skrivate ker? Blatenje bi se hitro opraavićilo in to javno . 

Res smo hlapci . 

Pa ne zameri , ne leti osebno na tebe , temveč na te znane  osebnosti .

Ja, meni je stvar pač nenavadna.

Po drugi strani pa primer, ko je študentka oz brezposelna hotela nekako preživet in je na bolhi oglaševala inštrukcije (nek šolski predmet) pa je uradna oseba trznila na oglas, jo poklical in čez čas poslal plačilni nalog, mislim da je blo 50.000 SIT...

Tu pa ma majster spletno stran, kjer oglašuje svojo storitev v tisoče evrih pa "baje" ne izdaja računov (itak ne odvaja davkov), niti nima pripravljene pisne pogodbe itd.

In niti ne opravi dogovorjene storitve, vozi se s premium znamkami itd., prihodki izkazani verjetno kr nekaj. :)

Zdaj pa ti razumi "znane", ki zadeve niso prijavili in bi jo po moje celo morali. Kakšno blatenje po FB, saj ne more blatiti dejavnosti in dela udeležencev, ampak bi verjetno kaj letelo na obnašanje in razvade.

Če ne drugače, Požar je lačen takšnih zgodb.

p.s.

problem je samo, ker se ne sliši še druga stran

 

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Snecer pravi:

 

Če ne drugače, Požar je lačen takšnih zgodb.

 

Odpravljaš eno enomalijo in hraniš drugo. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, thumper pravi:

zato je v naši državi tako kot je.. rajo se stiska , budžoti pa plačujejo na roko brez ddv..da ne pogledamo ostalih , ki bi morali že po službeni dolžnosti tako stvar vsaj prijaviti če ne preganjati.. podn..

Kot sem že napisal.......preden bi kdo kaj po pravni poti kaj dosegel, bi jih on na FB spljuval in njegovi feni bi to povzeli, posleično pa še kup sledilcev po celo SLo, ko se bi se zadeva nekje po pravni poti odvila bi......ˇprošla baba s kolačima"    lahko je govorit, v realnosti pa v "naši pravni državi" zelo težko kaj doseč.  Imel je veliko skupin dol pred nami, ki jih je speljal na enak način..........pa si še napisat niso upali, razen redkih izjem, ki so spokali s ture.

npr. Neupravičeno te vržejo iz službe in kaj ti pomaga, ko to na sodišču čez pet let ugotovijo in dobiš tožbo, v tem času se lahko zgodi karkoli, lahko se ti podre cel lajf, ostaneš brez stanovanja........ za primerjavo. Lahko se vloži ogromno truda. časa, sredstev za moralno zadoščenje.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

Ravno iz vsega navedenega bi ga morali po pički , od tožilke do odvetnikov vi se pa skrivate ker? Blatenje bi se hitro opraavićilo in to javno . 

Res smo hlapci . 

Pa ne zameri , ne leti osebno na tebe , temveč na te znane  osebnosti .

Ja razumem, saj ni velik manjkalo, da jih ni dobil, smo morali enega orenk prijet, ker je imel pest že pred njegovo glavo......vsi smo si želeli ene "normalne" moto ture sproščeno, da bi si poleg še kaj pogledali, kar je obljubljal..... pa smo dobili še kaj drugega......morda smo bili nekoliko specifična skupina, bolj zahtevan al kaj ne vem.......jaz ekstra razvajen k mi ni bilo dovolj pol jugorta  :)   pa sej ni bil v polovici bistvo itak lahk preživiš brez tega, problem je bilo nategunstvo na vsakem koraku......kakorkoli prevozili smo in potem k smo šli po svoje pred odhodom domov v Casablanci preživeli super tri dni.....res da ni bilo avanture s ščurki in razpadajočimi pipami...... je bilo pa fajn  bit malo "hotelska pička"  :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Luka66 pravi:

Kot sem že napisal.......preden bi kdo kaj po pravni poti kaj dosegel, bi jih on na FB spljuval in njegovi feni bi to povzeli, posleično pa še kup sledilcev po celo SLo, ko se bi se zadeva nekje po pravni poti odvila bi......ˇprošla baba s kolačima"    lahko je govorit, v realnosti pa v "naši pravni državi" zelo težko kaj doseč.  Imel je veliko skupin dol pred nami, ki jih je speljal na enak način..........pa si še napisat niso upali, razen redkih izjem, ki so spokali s ture.

npr. Neupravičeno te vržejo iz službe in kaj ti pomaga, ko to na sodišču čez pet let ugotovijo in dobiš tožbo, v tem času se lahko zgodi karkoli, lahko se ti podre cel lajf, ostaneš brez stanovanja........ za primerjavo. Lahko se vloži ogromno truda. časa, sredstev za moralno zadoščenje.....

Tipicen slovencelj.... ki ga niso po rokah nosili, ker je nekaj placal. Nima jajc da bi tega goljufa stisnil po pravni poti, če obstaja možnost. Zdej pa javka in stoka. 

Isti ptiči skup letijo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, dr.looney pravi:

Tipicen slovencelj.... ki ga niso po rokah nosili, ker je nekaj placal. Nima jajc da bi tega goljufa stisnil po pravni poti, če obstaja možnost. Zdej pa javka in stoka. 

Isti ptiči skup letijo. 

Nisem pričakoval, da me nosi po rokah in niti ne jokam, napisal sem kako je bili in to že pred letom, na tem naslovu, pa ni bilo kakega hudega odziva......... in nimam časa, da bi se v lajfu s tem ukvarjal, ker se raje ukvarjam z bolj pomembnimi zadevami, pa tudi če za koga nimam j.....

Najlaže je nakladat in pametovat...... in v Slo po pravni poti ....disaster....še tistih niso dobil k so nam miljarde pokradl.

In ne, da se ocenjevat ljudi in dejanj, če nisi bil zraven in tudi ne veš vsega kar se je še dogajalo.

In res zaključujem s to temo, ker je absolutna škoda časa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Luka66 pravi:

Ja razumem, saj ni velik manjkalo, da jih ni dobil, smo morali enega orenk prijet, ker je imel pest že pred njegovo glavo......vsi smo si želeli ene "normalne" moto ture sproščeno, da bi si poleg še kaj pogledali, kar je obljubljal..... pa smo dobili še kaj drugega......morda smo bili nekoliko specifična skupina, bolj zahtevan al kaj ne vem.......jaz ekstra razvajen k mi ni bilo dovolj pol jugorta  :)   pa sej ni bil v polovici bistvo itak lahk preživiš brez tega, problem je bilo nategunstvo na vsakem koraku......kakorkoli prevozili smo in potem k smo šli po svoje pred odhodom domov v Casablanci preživeli super tri dni.....res da ni bilo avanture s ščurki in razpadajočimi pipami...... je bilo pa fajn  bit malo "hotelska pička"  :) 

https://e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2330

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, dr.looney pravi:

Tipicen slovencelj.... ki ga niso po rokah nosili, ker je nekaj placal. Nima jajc da bi tega goljufa stisnil po pravni poti, če obstaja možnost. Zdej pa javka in stoka. 

Isti ptiči skup letijo. 

Ja SLOVENC! CE BI BIL tujec v Sloveniji bi imel vse sodne stroške in odvetnike gratis in bi se tožil...Pri nas Slovencih pa še ti,če ti kdo prazni žep moraš iti v konkretne stroške in upat,da boš po letih dodatnih stroškov kaj uspel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, maus pravi:

Utrnila se mi je ena ideja, da bi šli trije ćelos pa še js z njim ... bi se mel fajn, kajne :P

 

Račune vedno polagamo zvečer v oštariji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

Račune vedno polagamo zvečer v oštariji.

Šeruga pa bi bil v vlogi natakarja in bi pokasiral... Karkoli že... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Joker pravi:

Šeruga pa bi bil v vlogi natakarja in bi pokasiral... Karkoli že... :lol1:

Zvonko ne bi zdržal z nami :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Luka66 pravi:

 

npr. Neupravičeno te vržejo iz službe in kaj ti pomaga, ko to na sodišču čez pet let ugotovijo in dobiš tožbo, v tem času se lahko zgodi karkoli, lahko se ti podre cel lajf, ostaneš brez stanovanja........ za primerjavo. Lahko se vloži ogromno truda. časa, sredstev za moralno zadoščenje.....

Izplačat ti morajo plačo za pet let nazaj, če so seveda sposobni.  Da nom off-topic, jst bi ga tud po gobcu. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa se njemu ne zdi več nategovanje,saj mu tako delo stalnica in rutinsko. .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, sesir pravi:

Pa misliš,da bi vam on tud na lepe oči odštel bankovce nazaj?

Vse bi dal vse, sam da bi lahko zvečer pil z nami :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V sloveniji si s pravno pomocjo prov velik nemores pomagat.... govorim iz izkusenj....... 

Gres na inspektorat za delo z vsemi dokazili  in ti na koncu prbijejo mi vam nic nemormo pomaga boste morali to osebo tozit...  

Se dobr da sm rep med noge stisnu takrat, drugace bi bil se v vecjem dreku. Je kolega za isto firmo ze lep zalogaj dnarja zmetu pri odvetnikih in sodiscis pa se zmer nic...... 

Ostane ti edin batine.... ker z lepimi besedami ali ljubo slovenijo si na zalost nemores nic pomagat.

Zato je pa fino fajn prebrat take stvari na forumu, da ser na koncu le odlocis in gres sam na enako avanturo pa ce prav zapravis kak € vec.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lohko se jst kisno recem...

Toliko kreganja na racun tega popotnika,nevem zakaj folk placuje toliko denarja da ga peljejo na izlet z svojim motorjem,v danasnij dobi interneta si lahko naredis plan izleta,rezerviras hotele vnaprej,pregledas google kaj so si drugi ogledali in kaj si zelis sam ogledati....V Srbiji je tud eden ki to organizira in ima vse lepo opisano na svoji strani kaj bos dozivel in verjamem da je sigurno boljsi kot ta popotnik.Kmet je sel skoraj do Dubaja in gor v Rusijo SAM  in ki mu manjka?NIC,na stara leta se bo smejal kolk sm bil nor(kmet oprosti),Max. dva tri motorji v skupini in gas takrat so najboljse dogodivscine kamorkoli gres....

To je samo moje mnenje in ne se razburjat ce komu to ni vsec....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ker ima "renome", zato kar je popotnik, ali eden prvih, zato ker obljubi nekaj več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, dr.looney pravi:

 

Pobrisi vse kar sem napisala v tej temi..... ni panike.... post je bi napisan z enim samim namenom, hotela sem dokazat , da na tem forumu ni enakih meril.... . In dokazal si mi . 

@Luka66  na tem mestu se ti opravicujem, če sem te užalila ni bil to moj namen. 

 

 

 

 

lej......without any bad feelings.......za enkrat živimo v svobodni, demokratični  družbi, kjer ima vsak pravico razmišljat s svojo glavo in to tudi povedat, na tak ali drugačen način....... sem pa mnenja kot pred mnogo leti dr. F. Prešeren....... "le čevlje sodi naj kopitar"........  in čisto preveč se razpravlja o tem..... ni vredno, škoda časa.....zaključujem!!

Bolje, da se obrnemo proti  naslednji moto sezoni in planiramo kaj bomo prevozili..........hvaležen bi bil kakšnega koristnega  nasveta na naslovu Tunis, ker nameravam naslednje leto, preko prvomajskih praznikov narediti eno kratko turo po tej deželi  :)

Hvala in srečno na dveh kolesih :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, DAMI34 said:

Zato ker ima "renome", zato kar je popotnik, ali eden prvih, zato ker obljubi nekaj več...

Dokler ne slišiš obeh strani, ne moreš soditi. Ali pač? 

Osebno sem se smejal tistemu o starem mesu za malico. V Afriki je navada, da se tako malica, ko si na poti. To je tradicija, ki izhaja iz potovanj, ko so lovci ubili in spekli, meso pa potem posolili in jedli še nekaj dni. Menda poznate beef jerly? To izhaja od tam. 

Mogoče Zvone ponudi kaj več in ljudem vajenim goveje juhice za kosilo, to ni bilo všeč. Kolikor vidim njegovo objavo na spletu je jasno napisal to kar ponuja. Verjetno so gostje potihem pričakovali, kaj drugega. Ne vem, verjamem, da mu je pa čisto vseeno kaj se tu pisari. 

 

  • Hvala 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo spet samo Dami garal... sem odstranil zadnji dve strani prispevkov. Kot vidim se je debata med @skalar36 in @dr.looney na pol preselila v ustrezno temo - naj se tam nadaljuje. Hvala.

 

p.s. dajte si drugič zavrtet ono od Vladeka... nekega jutra, ko se zdani in se glave ohladijo in šele potem odgovarjat. Al pa stopite malo ven - je kr fina temperatura za malo ohlajanja ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, motolover pravi:

Dokler ne slišiš obeh strani, ne moreš soditi. Ali pač? 

Osebno sem se smejal tistemu o starem mesu za malico. V Afriki je navada, da se tako malica, ko si na poti. To je tradicija, ki izhaja iz potovanj, ko so lovci ubili in spekli, meso pa potem posolili in jedli še nekaj dni. Menda poznate beef jerly? To izhaja od tam. 

Mogoče Zvone ponudi kaj več in ljudem vajenim goveje juhice za kosilo, to ni bilo všeč. Kolikor vidim njegovo objavo na spletu je jasno napisal to kar ponuja. Verjetno so gostje potihem pričakovali, kaj drugega. Ne vem, verjamem, da mu je pa čisto vseeno kaj se tu pisari. 

 

A ob pol jogurta na osebo si se tudi smejal?  Tudi spanje med ščurki lahko opredelimo kot avantura, ali celo tradicija, ker so tako spali lovci v Afriki..... nihče ni pričakoval visokega udobja, ali pa goveje juhce.....in tudi brez tistega jogurta ali hrane preživimo, želeli smo le korekten odnos in nekaj tega kar je obljubljal na predstavitvi. Spletno stran je pa po tem "posodobil"........ da je še bolj poudaril avanturo in ima lažji izgovor za podn nastanitve in storitve....ker se da marsikaj opredelit kot avanturo....in seveda večji izplen, kot pravijo lovci...... o obeh straneh pa toliko....odšlo nas je skoraj 3/4 in tudi tisti, ki so ostali bi šli, če jim nebi grozil z FB linčem..... torej smo bili kot skupina zelo enotni v razmišljanju o situaciji..... v razmerju 1:14

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko razumem,da ste mu pol se kesirali...Verjamem pa,da nas vecina na MS ne more,ker pač nimamo dohodka povprecne Slovenske place,da bi si lahko privoscili...

Mislim,da bi o teh prevarah lahko bila kar oddaja...

Ok...lahko si privoščiš in si pač privoscis....ampak potem naj bo vsaj vse obljubljeno nudeno in tle se on ni držal vi pa? Meni revežu pač to ne bo jasno,saj vedno izrecno zahtevam plačano!Tud keramičarja ce ni ok mora it in pride drug...seveda prvega,nesposobnega oz bolj neubogljivega,lenuha ne plačam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tem jaz ravno vidim poanto!

Pri delavskih plačah si težko privoščiš tako avanturo in če si jo, me je življenje izučilo, da prej preverim, kaj za to dobim. Tudi v pisni obliki moram imeti obljubljeno v žepu. Če tega ne dobim ne bom sodeloval, ker smatram, da bom potegnil kratko in ne zaupam ljudem na dano besedo, če ni podkrepljena v pisni obliki.  V primeru, da bi imeli nek papir obljub v žepu se Cinglček ne bi igral, ker bi vedel, da bo potegnil kratko. Definitivno sem na vaši strani, čeprav Cingla ne poznam a po vsem slišanem od znancev, kateri pa ga poznajo osebno in so zaupanja vredni mu ne dam, da mi škornje očisti. Bi pa bilo zanimivo slišati še njegovo stran. Retorik je dober.

Nategov in nategunov je ogromno v tej lepi naši zemlji.  Dejstvo je, da če te dobi na levi nogi je njegov uspeh in tvoja izguba :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!