Skoči na vsebino

Potovanja z Zvonetom Šerugo


MOTOVILC

Priporočene objave

pred 11 minutami, Snecer pravi:

zvončica že "nori" :)

 

 

klevete. Baje BMW, tako sem slišal, nadpovprečno dobro skrbi za svoje stranke in mi ostali, ki si ne upamo privoščiti tako opevane blagovne znamke smo popolni papki :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da so ga tud pri Selmarju skužili.... Počasi mu bo zmanjkalo "sponzorjev" in bo imel na kufrih samo še svojo nalepko. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, DAMI34 pravi:

klevete. Baje BMW, tako sem slišal, nadpovprečno dobro skrbi za svoje stranke in mi ostali, ki si ne upamo privoščiti tako opevane blagovne znamke smo popolni papki :P

 

ja, nas Kawasaki po nakupu povsem pozabi...

dokler ne prideš po novega :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj kako so se vremena Kranjcu Zvonkotu zjasnila,  še nedolgo tega je, ko je objavil sliko s Selmarjem, ker je dobil konkreten popust za motor in hvali................ kupci smo "carji" točno do trenutka, ko vplačamo kupnino...... potem pa....... saj mu ne privoščim.....samo očitno je v življenju res tako, da se vse vrača in plača.

Moram pa v mojem primeru, ko sem rabil dele za motor na Sicilji, ker je bil  motor poškodovan zaradi možnosti kasnejše kraje, pohvaliti KTM Selmar, saj smo bili preko vikenda na vezi in v pomoč pri reševanju zadeve, sem ga pa moral odpeljat domov, da ni poleg koles dobil še noge, preden bi ga spravil v vozno stanje  :( 

Vseeno SREČNO Zvonko, si na nek način tudi eden od nas motoristov, čeprav ti je motor le "orodje" za potovanje, kot si sam povedal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Luka66 pravi:

 

Moram pa v mojem primeru, ko sem rabil dele za motor na Sicilji, ker je bil  motor poškodovan zaradi možnosti kasnejše kraje, pohvaliti KTM Selmar, saj smo bili preko vikenda na vezi in v pomoč pri reševanju zadeve, sem ga pa moral odpeljat domov, da ni poleg koles dobil še noge, preden bi ga spravil v vozno stanje  :( 

Vseeno SREČNO Zvonko, si na nek način tudi eden od nas motoristov, čeprav ti je motor le "orodje" za potovanje, kot si sam povedal.

čisto en queščn:

KTM Selmar? :eek: (odebeljeno)

verjetno si nekoga drugega mislil. In taisti si je oddahnil ko je Zvonko prodal KTM :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

čisto en queščn:

KTM Selmar? :eek: (odebeljeno)

verjetno si nekoga drugega mislil. In taisti si je oddahnil ko je Zvonko prodal KTM :P

 

JA sem mislil Selmarja, smo bili na liniji takrat preko vikenda, ko sem reševal svoj motor na Siciliji, razdr sem prednji konec konkretno, da sem prišel do kontaktne ključavnice, ki je bila poškodovana (opisal v Dnevnik motorista tukaj na MS).

Ja on si je nedvomno oddahnil in verjetno tudi dobil "ošpice", ker je Zvonko dobil ekstra skonto za motor in ga potem rabljenega prodal za več kot ga je kupil, kar mi je sam povedal, ko sva se srečala v TC ravno preden je poslal motor v Južno Ameriko in plača za letalski prevoz motorja 400€, ne vem kako je dobil tako nizko ceno........človek je mojster lastne promocije ni kaj, no sedaj se mu je malo zalomilo. Pa vseeno mu želim vso srečo, milo rečeno  je res "poseben" tip,  sedaj mi je že malo smešno  :)  in mi je žal za njegove težave, k nas je lupil v Maroku mi ni bilo  :( 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Luka66 pravi:

Joj kako so se vremena Kranjcu Zvonkotu zjasnila,  še nedolgo tega je, ko je objavil sliko s Selmarjem, ker je dobil konkreten popust za motor in hvali................ kupci smo "carji" točno do trenutka, ko vplačamo kupnino...... potem pa....... saj mu ne privoščim.....samo očitno je v življenju res tako, da se vse vrača in plača.

Moram pa v mojem primeru, ko sem rabil dele za motor na Sicilji, ker je bil  motor poškodovan zaradi možnosti kasnejše kraje, pohvaliti KTM Selmar, saj smo bili preko vikenda na vezi in v pomoč pri reševanju zadeve, sem ga pa moral odpeljat domov, da ni poleg koles dobil še noge, preden bi ga spravil v vozno stanje  :( 

Vseeno SREČNO Zvonko, si na nek način tudi eden od nas motoristov, čeprav ti je motor le "orodje" za potovanje, kot si sam povedal.

KTM Seles mogoče? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dami34 in blackaces  imata prav moj lapsus, se opravičujem omenjenim hvala :)

S Selmarjem imam dobe izkušnje, fajn so šraufali mojega X3 in GS.

KTM Seleš mi je bil pa v pomoč pri reševanju na Siciliji  :(

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 2. 2019 ob 18:42, Luka66 pravi:

Ja on si je nedvomno oddahnil in verjetno tudi dobil "ošpice", ker je Zvonko dobil ekstra skonto za motor in ga potem rabljenega prodal za več kot ga je kupil, kar mi je sam povedal, ko sva se srečala v TC ravno preden je poslal motor v Južno Ameriko in plača za letalski prevoz motorja 400€, ne vem kako je dobil tako nizko ceno........človek je mojster lastne promocije ni kaj, no sedaj se mu je malo zalomilo. Pa vseeno mu želim vso srečo, milo rečeno  je res "poseben" tip,  sedaj mi je že malo smešno  :)  in mi je žal za njegove težave, k nas je lupil v Maroku mi ni bilo  :( 

Sjebo ga Internet. Ko ti lahko kdorkoli kadarkoli pod nos porine citat, ki kontrira trenutnemu pisanju... je pač blefiranja in nakladanja konec. Par dni nazaj se je FB hvalil, kako je objektiven in nima sponzorjev... pa ga je kolega spomnil na 'hjuvej'. Jebiga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda je res mojster samopromocije, tudi s takimi in drugačnimi kontraverznimi objavami, vseskozi drži "obrate" pri njegovih oboževalcih in očitno zanimanje tudi pri drugih.........konec koncev se tule piše o njem celih 15 let, karkoli že, je pa na ta način "živ" v medijskem prostoru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Luka66 pravi:

Morda je res mojster samopromocije, tudi s takimi in drugačnimi kontraverznimi objavami, vseskozi drži "obrate" pri njegovih oboževalcih in očitno zanimanje tudi pri drugih.........konec koncev se tule piše o njem celih 15 let, karkoli že, je pa na ta način "živ" v medijskem prostoru.

Zvonko ni član ms-ja, pa se o njem tule piše več kot pa o kateremkoli izmed slavnih forumašev. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, izibajker pravi:

Zvonko ni član ms-ja, pa se o njem tule piše več kot pa o kateremkoli izmed slavnih forumašev. 

@maus in @Borutt velik več....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 2/5/2019 at 3:45 PM, DAMI34 said:

levete. Baje BMW, tako sem slišal, nadpovprečno dobro skrbi za svoje stranke in mi ostali, ki si ne upamo privoščiti tako opevane blagovne znamke smo popolni papki :P

Seri,seri golube.  ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, luxsa pravi:

Seri,seri golube.  ?

nisam srao ja, več je srao Zvonko :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zvonko je dobil odgovor s strani Selmarja oz. njihovega prodajalca:

Citiraj

Spoštovani gospod Zvone Šeruga! Moje ime je Tadej Golob, Ja tisti ,,Matej˝, ki vam je pri podjetju Selmar d.o.o. prodal motorno kolo, katerega vi trenutno vozite po brezpotjih.
Glede na Vaše neutrudno pljuvanje po BMW motorjih je očitno postalo zanimiv
o bralno čtivo za vsakogar, ki to vozi, je vozil, ali pa le želi voziti. 
Pa pojdimo lepo od začetka, da bodo razumeli tudi ostali bralci, kakšnih taktik se poslužujete.
Z Vami je potovalo že nekaj mojih prijateljev, znancev in vsakdo izmed njih, je o Vas in Vašem odnosu do stvari in ljudi imel nemalokaj za povedat. Ljudje smo takšni in drugačni. Nemogoče bi bilo živeti na tem Svetu da bi bili vsi enaki. Ker pa z Vsem spoštovanjem, Vaše reference niso prevagale v pozitivno stran, sem vseeno zastavil svoje ime, da čutim in sem mnenja, da bomo korektno sodelovali s podjetjem, v katerem delam. Zakaj? Zato ker kot otrok, spoštujem vaše podvige in spremljam dokumentarce, knjige in potopise...do danes, ko ste omenili podjetje Selmar, katerega predstavnik za motorna kolesa sem jaz. Kakor vem in sem prepričan, da se ob plačilu motorja nismo nikakor zavezali za bilokakšno pogodbo o sodelovanju, ne razumem za kaj takšen pomp? Po vašem mailu in načinu pisanja, da v primeru, da ne bomo pravočasno javili kaj je s temi težavami, da boste pisali o tem?!, je zame nič drugega kot navadno osnovnošolsko izsiljevanje, katero Vam je do sedaj pilo vodo.
Da pa boste mirno spali, tudi vsi tisti, ki tako veselo udrihate po podjetju, a vas v roku enega leta ni bilo nikjer, so bile ključavnice poslane na naslov gospe Romane ( pravi čas,brezplačno- brez bilo kakega ugovarjanja, osebno sem jih dal v pošto) Kaj se z njimi dogaja, ne vem ker poštar nisem. Vam pa prilagam jutri zjutraj na mail dokazilo predane pošiljke, saj sem trenutno na nivoju idiota, ki zapravlja svoj osebni čas, da nekomu obrazložim da ima kovanec vedno dve plati in da ni vse tako wow bau, kot se bere!!! 
Zvone, resnično Vam želim Varno ter srečno pot, Vas pa prosim da preden pišete v bodoče stvari, ki Vas težijo, da se o tem prekleto dobro informirate, ker še vedno očitno ne ločite razlike med BMW Slovenija (kar imate z njimi imate z njimi) in Selmar d.o.o.. Stojim za svojimi ponudbami in prodanimi motorji; vedno sem in vedno bom. Vsaka stvar se lahko pokvari v dobi elektronike, odvisno pa je kako se bo na to problematiko nekdo odzval, in v enem letu sem v motorje BMW vložil večino svojega prostega časa, se odrekal določenim stvarem, zato ne bom pustil nikomur, in niti Vam da se poslužujete takih zadev in s tem na koncu koncev, ker me je nekdo tudi označil v tej debati, mazal moje ime in podjetje Selmar.
Če ste človek, takšen kot sem mislil da ste, bi me lahko vsaj poklicali po telefonu in poslali v tri p.m. 
S spoštovanjem !
Tadej Golob

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, J.a.m.e.s pravi:

Zvonko je dobil odgovor s strani Selmarja oz. njihovega prodajalca:

 

ah..sej ne veš, oziroma saj veš.....ker po zgornji izjavi "se vsi motorji kvarijo"

Pa očitno se umazano perilo dalje pere po FBju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno berem komentarje, ko mehiška nadaljevanka. Zvonko si sam sebi v skledo pljuva. S tem FB si dela bolj anti reklamo kot pa kaj več.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Esmeralda odgovarja

Citiraj

Šeruga Zvone ODGOVOR NA PISMO S SELMARJA: Tadej Golob, žal mi je, da prihaja do tega in ponavljam le dejstva: Romana ni dobila nobene pošiljke, časa ste imeli tri tedne! Predvsem ključavnice za torbe (tri so mi odpadle, originali!) bi mi zelo prav prišle. Pred odhodom sem poslal na BMW Slovenija (Samo Trpin) predlog, da mi motor primerno pripravijo za potovanje in se glede na medijsko odmevnost izognejo negativni reklami. Na pismo nisem dobil niti odgovora! Povsem mogoče, da se počutim užaljeno, a moji zapisi slonijo strogo le na dejstvih. Če bi me kdo od BMW Slovenija kontaktiral, bi se pa o tem lahko tudi pogovorili. Nič od tega se ni zgodilo, stališče BMW Slovenija je, da "zaradi mene niso prodali nobenega motorja več in nobenega manj ne bodo" , sodelovanje z mano pa se jim "ne zdi atraktivno" Ostajam korekten in pošten v svojih zapisih.....

če pa to ni bolano...pa za vrečo preko :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Snecer pravi:

Esmeralda odgovarja

če pa to ni bolano...pa za vrečo preko :) 

jaz se bolj sprašujem, kaj je res in kaj ni od vsega tega, problemov, popravil itd..kdo laže al vsi skupi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, DAMI34 pravi:

jaz se bolj sprašujem, kaj je res in kaj ni od vsega tega, problemov, popravil itd..kdo laže al vsi skupi.

verjetno malomaren tip tudi sicer, da bi kaj namazal, malo pazil itd. je verjetno tudi odveč :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!