Skoči na vsebino

Potovanja z Zvonetom Šerugo


MOTOVILC

Priporočene objave

pred 2 urami, solorider pravi:

Vsakega bi razpizdilo:

1. Pride Zvonko k Selmarju in si ogleduje motorje. Pride šef in mu reče, da ima za njega en super že servisiran in pripravljen motor, ki ima še garancijo. Se zmenita in ga odpelje.

2. Ded gre na pot in začne odletavat (blatnik, ključavnice...) Kakšen je to servis, če ti vse odletava...

3. Ko si odpeljal motor in mu pustil 15-20.000€ kar naenkrat Selmar pozabi na svoje obljube. Človek se zanese, da mu bo žena rešila iz zagate....in nič od tega...

4. V neki vukojebini čakati na dele in še to, ko veš, da moraš naprej... :angryrant2: eni greste v Bosno pa je to že taka avantura........... Tomaž ima že z Grčijo take skrbi, da je joj :kva2: tukaj se pa z človekom delamo norca.

5. Tudi jaz ne bom nikoli več kupil ali servisiral pri Selmarju, ker ima zlate roke.... :BUA:

 

Stari jest ne verjamem, BMW te nosi na rokah. Pa dejmo 1x to famo razčistit, a ga serje Zvonko, al predstavnik BMW, ker če ga predstavnik BMW po kaki logiki potem @Kmet2 hvali BMW in graja KTM, če pa KTM servisira samo pri Jamniku in ni nosa še premaknil k drugemu serviseru. Ali lahko v primeru KTM potem rečejo, da je servis čuden kot Selmar pri BMW?

Stari jest sem zmeden. Pa še mal sem žleht zraven, ko prebiram določene floskule določenih ljudi. In ne. nisem si lastil BMW, samo komentiram stanje Zvonkota in prebranega, in ja samo 45.000km si lastim KTM, ki ga vzdržujem pri dveh serviserjih do sedaj. In ne nisem svetovni popotnik, sem pa velikokrat na ridah in kalu :grupni:

Sem pa hudičevo radoveden. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Marko P. pravi:

BMW-ji se kvarijo samo tistim, ki jih nimajo. Aja, pa Zvonkotu...;)

odgovor je enak zgornjemu!!

pred 2 urami, skalar36 pravi:

1, 2, 3, 4, 5:  Kupiš hodndo pa maš mir. Pa še dnarti ostane, da si kupiš Huawei. Pa pa še kej...:naughty:

Hauwej je edino kar mu dela :P

 

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Marko P. pravi:

BMW-ji se kvarijo samo tistim, ki jih nimajo. Aja, pa Zvonkotu...;)

Saj ga ni mus met....itak ima rotax mašine...za aprilija pa raje na svoje sla, kot si se naprej kvarila ime:hmm:

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, DAMI34 pravi:

Stari jest ne verjamem, BMW te nosi na rokah. Pa dejmo 1x to famo razčistit, a ga serje Zvonko, al predstavnik BMW, ker če ga predstavnik BMW po kaki logiki potem @Kmet2 hvali BMW in graja KTM, če pa KTM servisira samo pri Jamniku in ni nosa še premaknil k drugemu serviseru. Ali lahko v primeru KTM potem rečejo, da je servis čuden kot Selmar pri BMW?

Stari jest sem zmeden. Pa še mal sem žleht zraven, ko prebiram določene floskule določenih ljudi. In ne. nisem si lastil BMW, samo komentiram stanje Zvonkota in prebranega, in ja samo 45.000km si lastim KTM, ki ga vzdržujem pri dveh serviserjih do sedaj. In ne nisem svetovni popotnik, sem pa velikokrat na ridah in kalu :grupni:

Sem pa hudičevo radoveden. :P

 

Vem da se ne moreš sprijaznit , ker nimaš BMW , sej bo sej bo , eno dunjo in ti bo lažje ?

 

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

KTM podpora je qrac .....??? bi še kaj rad ? 3.2.1..........

 

Se pisal pa zbrisal, ker sem videl, da si odgovoril. 

Dami, nikjer nisem zasledil, da je kmet hvalil Selmarja, tudi jaz ne. Je pa rekel, da je bmw servis in podpora daleč pred vsemi. 

Tudi Nemo je šel nazaj na bmw ne zaradi motorja ampak podpore-servisa.

Tukaj sem se ustavil, zdaj pa palba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, solorider pravi:

Se pisal pa zbrisal, ker sem videl, da si odgovoril. 

Dami, nikjer nisem zasledil, da je kmet hvalil Selmarja, tudi jaz ne. Je pa rekel, da je bmw servis in podpora daleč pred vsemi. 

Tudi Nemo je šel nazaj na bmw ne zaradi motorja ampak podpore-servisa.

Tukaj sem se ustavil, zdaj pa palba.

Ma napisal sem marsikaj pa raje pobrisal , ker tudi z argumenti pri njemu ne dosežeš nič , trd k lešnik ......?

Kawasaki in KTM sta top of the top , dokler ne bo kupil Suzukija ?

Popravljeno . Popravil Kmet2
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Kmet2 pravi:

Vem da se ne moreš sprijaznit , ker nimaš BMW , sej bo sej bo , eno dunjo in ti bo lažje ?

 

Ne morem se sprijazniti, ker dobivam mešane informacije. Mogoče je pa zadeva podabna kavi, kjer mi je en serviser rekel, da ima probleme s priznavanjem reklamacij pri DKS in drugi, ki teh problemov nima :P

Ampak, mogoče ko bom velik in ko bom šel kaj dlje kot do Kala...kupim BMW in počakam, da me začnejo nosit po rokah. In če me ne bojo...bom ugotovil, da so približno enako ali podobni svoji konkurenci. :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

Ne morem se sprijazniti, ker dobivam mešane informacije. Mogoče je pa zadeva podabna kavi, kjer mi je en serviser rekel, da ima probleme sp riznavanjem reklamacij pri DKS in drugi, ki teh problemov nima :P

Ampak, mogoče ko bom velik in ko bom šel kaj dlje kot do Kala...kupim BMW in počakam, da me začnejo nosit po rokah. In če me ne bojo...bom ugotovil, da so približno enako ali podobni svoji konkurenci. :D

 

...heh.....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, solorider pravi:

Se pisal pa zbrisal, ker sem videl, da si odgovoril. 

Dami, nikjer nisem zasledil, da je kmet hvalil Selmarja, tudi jaz ne. Je pa rekel, da je bmw servis in podpora daleč pred vsemi. 

Tudi Nemo je šel nazaj na bmw ne zaradi motorja ampak podpore-servisa.

Tukaj sem se ustavil, zdaj pa palba.

No vidiš, v istem postu je BMW podpora en qurtz (SElmar), takoj zatem pa nadstandardna :P

In da, bmk za ktm, ampak poveličevanje BMW...sam še Snecija čakam da vas s Kawo zabije :P

 

Pravkar, Kmet2 pravi:

...heh.....?

heh nazaj :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

No vidiš, v istem postu je BMW podpora en qurtz (SElmar), takoj zatem pa nadstandardna :P

In da, bmk za ktm, ampak poveličevanje BMW...sam še Snecija čakam da vas s Kawo zabije :P

 

Ko boš kupil BMW boš šele razumel ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

No vidiš, v istem postu je BMW podpora en qurtz (SElmar), takoj zatem pa nadstandardna :P

In da, bmk za ktm, ampak poveličevanje BMW...sam še Snecija čakam da vas s Kawo zabije :P

 

Tvoji ktm servisi so res vsi super duper ali lahko rečeš, da je pa en res čist zaen kurc?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, solorider pravi:

Tvoji ktm servisi so res vsi super duper ali lahko rečeš, da je pa en res čist zaen kurc?

nč ne morem rečt, ker nism Zvonko. Sem pa testiral 2 komada in oba sta naredila vse kar je bilo potrebno. Edin, na rokah me pa niso nikol nosili :D, pa vse kar sem o servisih povedal je bilo realno.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, solorider pravi:

Tvoji ktm servisi so res vsi super duper ali lahko rečeš, da je pa en res čist zaen kurc?

Serviserji so v redu , problem je višje gor .

Pravkar, DAMI34 pravi:

nč ne morem rečt, ker nism Zvonko. Sem pa testiral 2 komada in oba sta naredila vse kar je bilo potrebno. Edin, na rokah me pa niso nikol nosili :D

 

Ker si pretežek karakter , niso oni bodibilderji , kot jaz ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

Serviserji so v redu , problem je višje gor .

Ker si pretežek karakter , niso oni bodibilderji , kot jaz ?

Karakter nima veze pri servisih.

Sicer pa sprašujem samo eno, ali je problem Zvonko ali Selmar.

Pazi na odgovor, če je Selmar potem vse pravljice o superduper podpori ne držijo.

Če je pa problem zvonko, potem pa motor ni 100let pred ostalo konkurenco.

Simpl tudi za težke karakterje.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

Karakter nima veze pri servisih. 

No vidiš , že tu ne razumeš . Govoril si o nošnji po rokah , kar tudi nima veze pri servisu ?

Sicer pa sprašujem samo eno, ali je problem Zvonko ali Selmar.

Oba ?

Pazi na odgovor, če je Selmar potem vse pravljice o superduper podpori ne držijo.

Klevete ?

Če je pa problem zvonko, potem pa motor ni 100let pred ostalo konkurenco.

Kdo govori o motorju , si se zgubil ?

Motorji so mi super tako KTM kot BMW.

Simpl tudi za težke karakterje.

Ni videt ?

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

 

heh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Kmet2 pravi:

Serviserji so v redu , problem je višje gor .

Ker si pretežek karakter , niso oni bodibilderji , kot jaz ?

Saj je Simon med najboljšimi serviserji bmw motorjev. 

In to višje je tudi pri Selmarju in ne pri serviserju.

Dami, vem pa zakaj me j..., ker sem ti rekel, da si želva ninja!  :lol1:

Popravljeno . Popravil solorider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

heh

Argumentiraj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Kmet2 pravi:

Argumentiraj ?

ojej...

 

pred 11 minutami, solorider pravi:

Saj je Simon med najboljšimi serviserji bmw motorjev. 

In to višje je tudi pri Selmarju in ne pri serviserju.

Dami, vem pa zakaj me j..., ker sem ti rekel, da si želva ninja!  :lol1:

Sploh te ne jebem, jebem samo poveličevanje nečesa kar ni res. Probleme imajo vsi, probleme imaš lahko z vsako blagovno znamko, nekateri imajo več sreče, drugi so bolj tečni itd...nekateri imajo bolj razvejano servisno mrežo.

Zvonko je pizdil čez pomoč BMWja po internetu. 

Kmet je pizdil čez KTM tudi po internetu...

Fak še jaz včasih kaj pizdim. (če nimam Dunje doma)

 

 

pred 25 minutami, solorider pravi:

Tvoji ktm servisi so res vsi super duper ali lahko rečeš, da je pa en res čist zaen kurc?

pa ravno to ti pravim. Imaš 3 serviserje (več jih ni pri KTM) dva sta za en kurc (hipotetično), a to pomeni da je blagovna znamka za en kurc, al maš problem s servisom? In če imaš problem s servisom, zakaj se tvoj problem toliko razlikuje od problema Zvonkota, ki tudi ima problem s servisom?

ps. KTM ni moja blagovna znamka, le lastim si prvega in zadnjega...naprej bodo samo še Kave.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

ojej...

 

Sploh te ne jebem, jebem samo poveličevanje nečesa kar ni res. Probleme imajo vsi, probleme imaš lahko z vsako blagovno znamko, nekateri imajo več sreče, drugi so bolj tečni itd...nekateri imajo bolj razvejano servisno mrežo.

Zvonko je pizdil čez pomoč BMWja po internetu. 

Kmet je pizdil čez KTM tudi po internetu...

Fak še jaz včasih kaj pizdim. (če nimam Dunje doma)

 

 

Nikoli nisi imel BMW , nikoli nisi tam servisiral tud tiča , kaj šele motor in ti zdej plozaš , da nekaj ni res , bravo , sedi 5.? in to nam , ki smo na BMW več , kot desetletje .

Se pravi lažem po tvoje ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

Nikoli nisi imel BMW , nikoli nisi tam servisiral tud tiča , kaj šele motor in ti zdej plozaš , da nekaj ni res , bravo , sedi 5.? in to nam , ki smo na BMW več , kot desetletje .

Se pravi lažem po tvoje ? 

Kdo je reku da lažeš?

Poveličuješ, to pa ja in izjeme opravičuješ tudi to ja. Beri zgoraj, sem dopolnil post.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!