Skoči na vsebino

Potovanja z Zvonetom Šerugo


MOTOVILC

Priporočene objave

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

Kdo je reku da lažeš?

Poveličuješ, to pa ja in izjeme opravičuješ tudi to ja. Beri zgoraj, sem dopolnil post.

Ojej.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

Ojej.....

Zvonko ima problem z BMW. A po tvojem lahko pizdi?

Če lahko ok. Ker drugače ne razumem zakaj si ti lahko pizdil ko si imel problem s KTM?

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snecer pravi:

nekatere smo na MS še pravi čas obvarovali...

Kje je pa Zvonko ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, lukec pravi:

A ni to tema Zvonko Se ruga...sam prašam:naughty:

maš res. Sam včasih me mal zanese...

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Marko P. pravi:

BMW-ji se kvarijo samo tistim, ki jih nimajo. Aja, pa Zvonkotu...;)

Pa jes se hecam. Je pa fajn pikat vas Bemflarjw, k vas "boli". A nej snecerja zajebavam k mu ne pridem do živega... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

nisem si lastil BMW,

Nemogoče se je učit na napakah drugih :whistle:

PS a se niste danes nič vozil?

Popravljeno . Popravil MiNa
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

maš res. Sam včasih me mal zanese...

Včasih ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

Zvonko ima problem z BMW. A po tvojem lahko pizdi?

Če lahko ok. Ker drugače ne razumem zakaj si ti lahko pizdil ko si imel problem s KTM?

 

 

Zaradi tega ker sem rabil 100 let da so mi priznali napako , ki je bila stvarna in znana , zato , ker mi niso zamenjali počeno šipo , ki je počila med vožnjo , zato ker mi niso zamenjali zadnjega diska , ker so ploščice prijele , motor v garanciji itd še bi lahko našteval . 

Ampak KTM in Kawasaki to je to , oprosti noooo ?

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, MiNa pravi:

Nemogoče se je učit na napakah drugih :whistle:

PS a se niste danes nič vozil?

včasih se da, če človek kaj malega prebere. Recimo pri Selmarju ne bom kupil mopeda, še manj vzdrževal, definitvno pa ne grem z Zvonkotom na izlet.

Evo pa rec da se nisem nič naučil :P

ps. Nadalje sem ugotovil, da mi ki naredimo samo nekaj malega kilometrov po bivši jugi nimamo nobenega pojma o motorjih, niti potovanjih.

pss. ampak se pa mamo fajn :kva2:

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Zaradi tega ker sem rabil 100 let da so mi priznali napako , ki je bila stvarna in znana , zato , ker mi niso zamenjali počeno šipo , ki je počila med vožnjo , zato ker mi niso zamenjali zadnjega diska , ker so ploščice nprijele motor v garanciji itd še bi lahko našteval . 

Ampak KTM in Kawasaki to je to , oprosti noooo ?

aha...torej KTM kriv.

Ali potemtakem obstaja možnost, da je v Zvonkotovem primeru čist slučajno BMW kriv, ali je to preprosto nemogoče?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

včasih se da, če človek kaj malega prebere. Recimo pri Selmarju ne bom kupil mopeda, še manj vzdrževal, definitvno pa ne grem z Zvonkotom na izlet.

Evo pa rec da se nisem nič naučil :P

ps. Nadalje sem ugotovil, da mi ki naredimo samo nekaj malega kilometrov po bivši jugi nimamo nobenega pojma o motorjih, niti potovanjih.

pss. ampak se pa mamo fajn :kva2:

aha...torej KTM kriv.

Ali potemtakem obstaja možnost, da je v Zvonkotovem primeru čist slučajno BMW kriv, ali je to preprosto nemogoče?

Zakaj bi bil KTM ali BMW motor kriv , teb res danes malo šteka ? motorji se kvarijo,  pa če imaš ne vem kako mašino in znamko . Jaz pizdim čez biokracijo , ki zatolče serviserja , ki poda prijavo za garancijo in jo ne priznajo ali pa rabiš skoraj odvetnike .....t

 

 

pred 2 minutami, DinDiin pravi:

Sej snecer tudi povelicuje unga versysa, pa ga ni resno za jemat, vsaj jaz ga ne :)

Pusti , on je njegov saj vozi Kawasaki . To je kot v politiki , ni važno kaj veš in znaš , važno je ,da si njihov ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, DAMI34 pravi:

Zvonko je pizdil čez pomoč BMWja po internetu. 

Brošurica, ki jo dobiš ob nakupu "ubermašine"...

IMG_20190228_183219.thumb.jpg.244558a843f0c945f06756e8bd8bf82c.jpg

Meni do sedaj teh številk ni bilo porebno klicat "tok, tok, tok".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DinDiin pravi:

Sej snecer tudi povelicuje unga versysa, pa ga ni resno za jemat, vsaj jaz ga ne :)

sam a mu tut okrog BMW vse verjameš?

In pazi, preber svoj stavek, pa namesto "snecer" vstavi poljuben nicname in namesto blagovne znamke motorja, tisto znamko, ki lastniku pritiče.

Je kaj razlike?

Pa pošteno povej. :D

 

pred 3 minutami, MiNa pravi:

Brošurica, ki jo dobiš ob nakupu "ubermašine"...

IMG_20190228_183219.thumb.jpg.244558a843f0c945f06756e8bd8bf82c.jpg

Meni do sedaj teh številk ni bilo porebno klicat "tok, tok, tok".

Moram priznat, da je malce večja od KTM mobiliti card. Ta gre namreč v denarnico velja povsod po EU. Nisem je še klical. Pa asistence tudi ne.

Kawa...no tam ne dobiš nič, niente, zero, nula. Edin, Neva kavo vedno skuha :D

ps. mel sem tut jamahe, pa jawo, pa...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, MiNa pravi:

Brošurica, ki jo dobiš ob nakupu "ubermašine"...

IMG_20190228_183219.thumb.jpg.244558a843f0c945f06756e8bd8bf82c.jpg

Meni do sedaj teh številk ni bilo porebno klicat "tok, tok, tok".

Đaba , pr KTM so me poučili ,da v Kazahstanu to ne velja ! Kako je za BMW ne vem , kakor sem govoril z Bambi61 so mu vse povrnili ,seveda s tožbo , ampak je bil spet Selmar vključen ?drugače bi mogoče šlo gladko .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, MiNa pravi:

Sem raje popravil sam kot se nategoval z nekom iz servisa, pa ne z mehanikom....

ne verjamem, teh problemov uber mašina nima, samo ostale blagovne znamke, recimo KTM :P

Hvala. Se ustavim, pravkar si potrdil , da so povsod več al manj podobne barabe in polovičarji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, MiNa pravi:

Sem raje popravil sam kot se nategoval z nekom iz servisa, pa ne z mehanikom....

Ma zakaj če sem neko storitev plačal jo hočem imeti v celoti in pika al bom enkrat enemu odtrgal lape !

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

ne verjamem, teh problemov uber mašina nima, samo ostale blagovne znamke, recimo KTM :P

Hvala. Se ustavim, pravkar si potrdil , da so povsod več al manj podobne barabe in polovičarji.

Ja seveda , če si ti tako razlagaš ?

Mi je pa všeč , da se boš ustavil pa mal nadihal . 

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Ma zakaj če sem neko storitev plačal jo hočem imeti v celoti in pika al bom enkrat enemu odtrgal lape !

Ja seveda , če si ti tako razlagaš ?

Mi je pa všeč , da se boš ustavil pa mal nadihal . 

maj pojnt ekzaktli :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, DAMI34 pravi:

včasih se da, če človek kaj malega prebere. Recimo pri Selmarju ne bom kupil mopeda, še manj vzdrževal, definitvno pa ne grem z Zvonkotom na izlet.

 

Spet mešate jabolke in drek...če ima dražje motorje kot konkurenca....

če ima servis dražji za več kot 100% smo toliko pametni, da še ko je garancija gremo konkurenci...

raje bi šel z dekletom kot Zvonkotom

Selmar ima zelo doberga serviserja...samo daleč najdražje kasira storitve...

AMEN :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kaldu pravi:

Dami, serje ga Zvonko. Osebno nimam nič od Selmarja, se pa že skoraj 30 let ukvarjam z vodenjem servisov tudi garancijskih.

Preberi še enkrat moj post 4 strani nazaj.

Da se ne ponavljam, Zvonko je pač hotel v "garanciji" dobiti stvari mimo rednega garancijskega postopka. Ker se vse na Selmarju ni zgodilo v trenutku in takoj, Zvonko pizdi.

Namesto, da bi bil tiho in bil srečen, da so mu šenkali nekaj, kar bi moral plačati.

 

Nauk za Selmar : Dobrota je sirota

Nauk za BMW: za dobrim konjem se vedno kadi

Nauk za Zvonkota: Kdor seje veter žanje vihar.

 

 

P:S. noben Dami rte ne bo nosil po rokah, če kupiš motor pri njih (ne glede na znamko).  Ljudje smo zelo prizadeti in drugačni, ko nam nagaja nova stvar in hočemo servis...…. Podobno kot pri zdravniku vsi mislimo, da smo edini z težavami, da se mora vse vrteti okoli nas.

Vsaj večina ljudi je taka ko pride na garancijski servis. Najbolj pizd... tisti, ki vejo, da jim garancija ne pripada.

 

 

 

Jaz sem eden tistih , ki tudi pizdi , ampak upravičeno in večkrat argumentirano zato ne posplošuj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!