Skoči na vsebino

Potovanja z Zvonetom Šerugo


MOTOVILC

Priporočene objave

15 minutes ago, Kmet2 said:

Več je nategnil in prevozil , kot vi :lol1:3.2.1.......

Sej, to ni lih ful tezko hehehe. 

 

Svetovnega popotnistva mu oporekat ne moremo. Žilce za odlično “monetizacijo” fantastičnega hobija, in dramaturgijo tud ne. A bi šu rad z njim na pivo? Iskreno ne. Recmo do Arneta Hodaliča ali Toma Križnarja imam čist drugačno mnenje. Cenim. Pa “naše” forumske norce tud. Motorider, mina, avtomoto, drspeed... Zvonkota pač ne cenim. 

 

ps:s kmetom se ne upam na pir, ker mam pol mačka. 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, Kmet2 pravi:

Več je nategnil in prevozil , kot vi :lol1:3.2.1.......

Raje pomisl kok so njega nategnil z BMW-jem :lol1:

Pa še kakšnega drugega...:jezik:

Popravljeno . Popravil skalar36
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Kmet2 pravi:

Več je nategnil in prevozil , kot vi :lol1:3.2.1.......

Saj..kaj drugega pa v življenju ni ustvaril. Ko pa ne bo več zmogel, pa bo doma na sociali, pa na vseh uradih bentil, kdo da je in iskal razne oblike dodatkov in podpore. Ti pa boš dežural, da se bo iz tvojih dajatev napajal... Meni to ni prav smešno... Vprašnje kdo je v tej zgodbi nategnjen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 minutes ago, BIF said:

Saj..kaj drugega pa v življenju ni ustvaril. Ko pa ne bo več zmogel, pa bo doma na sociali, pa na vseh uradih bentil, kdo da je in iskal razne oblike dodatkov in podpore. Ti pa boš dežural, da se bo iz tvojih dajatev napajal... Meni to ni prav smešno... Vprašnje kdo je v tej zgodbi nategnjen...

Kaj pa je za ustvarit? Placat si mora(mo) prispevke, in to 100% ze pocne. Ce ima status umetnika, mu jih placujemo ze zdej.....ce ne, mu bo na stara leta Romanca mal primaknila.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, Snecer pravi:

tebe ni poleg? :) 

Sem se distanciral ....:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, BIF pravi:

Saj..kaj drugega pa v življenju ni ustvaril. Ko pa ne bo več zmogel, pa bo doma na sociali, pa na vseh uradih bentil, kdo da je in iskal razne oblike dodatkov in podpore. Ti pa boš dežural, da se bo iz tvojih dajatev napajal... Meni to ni prav smešno... Vprašnje kdo je v tej zgodbi nategnjen...

kot , da bi opisal mene ....:lol1:vse kar sem ustvaril mi poberejo na BMW servisu (Skalar36 :jezik:) ostalo sem pustil na ograjah Jadranke , vmes se najde še kakšen zblojen potopis in to je to .

Mogoče mam plus edino , ker delam in bom imel pri 57(če bom živ ) 40 let delovne dobe in dobival natanko toliko ali še manj , kot Zvonko . 

Pa mi povej , kdo je tukaj bedak ? 

Raje sem Zvonko pa me nobeden ne mara in haram po svetu z mopijem , vmes kresnem še kako migrantko in uživam lajf , kaj me briga kaj si mislite o men , poserjem se na to ..........B)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam Zvonko ni srečen, ker nima dovolj lajkov :P

Za kresent kako študentko ne rabiš potovat po svetu, pa še bolj higienično je, če si sobo najameš, časi nategovanja v šotoru so mimo.

Torej, če nisi obremenjen in če te ne briga, koliko lajkov dobiš, se da lajf res lepo uživat, pa četudi greš samo 100x do Paklenice al pa samo 200x do Kala in nazaj. Pravzaprav lahko imaš noge v lavorju in s prstom drsaš po zemljevidu. :P

ps. Mal Dunje je koristno imeti zraven, da slikce na ekranu prav fokusiraš, pa po nekaj "frakelčkih" lepo izjaviš:

Matr kok je tale lajf kul.

pss. je pa res da, v kolikor ni lajkov in nič ne objaviš ne moreš reči da si svetovni popotnik, Si samo in zgolj navaden uživač..do rid pa nazaj vsak dan :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

28 minutes ago, DAMI34 said:

pss. je pa res da, v kolikor ni lajkov in nič ne objaviš ne moreš reči da si svetovni popotnik, Si samo in zgolj navaden uživač..do rid pa nazaj vsak dan :P

Solo? Men je to mal delc, rabm mal druzbe, za korajzo....

 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:Si kot golob al je Zvonko golob..

pred 42 minutami, Kmet2 pravi:

Raje sem Zvonko pa me nobeden ne mara in haram po svetu z mopijem , vmes kresnem še kako migrantko in uživam lajf , kaj me briga kaj si mislite o men , poserjem se na to ..........B)

 

 

slika.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

Raje sem Zvonko pa me nobeden ne mara in haram po svetu z mopijem , vmes kresnem še kako migrantko in uživam lajf , kaj me briga kaj si mislite o men , poserjem se na to ..........B)

Mogoče bi bil raje...vendar dvomim. Kolikor te poznam...če bi to resnično rad bil...bi bil Zvonko. To je na splošno sindrom Slovencev, da navzven živijo ideale drugih. Ampak ti nisi takšen. Ti imaš rad Vesno in ne kresaš nobenih migrantk...in tudi ne bi sam vandral po svetu, svojo ženo pa pustil samo doma....da jo kreše nekdo iz sosednje pisarne.

Kar ostani kakršen si...to je edino prav. Nikomur ni treba "živeti" življenje nikogar drugega. In da te ne briga, kaj si kdo misli o tebi je edino pravilno...ker menim enako za sebe. Zvonkecu pa se ne...Zvonkec želi biti zvezda, Mesija, prerok in Jezus...jebač, popotnik, vsevedež...ampak to je Zvonkec....in na to se jaz poserjem...:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se sicer rad kam zapeljem, vendar se čez čas naveličam, tako da takšen stil lutanja in klošarjenja po svetu mi ne bi na daljši rok pasal, sem bolj družinski človek, navezan na računalnik in dom :)

verjetno se ga ded naliva, ker mu je dolgčas, za fotke pa kot je že en naš gori napisal, fotkanje domorodcev ipd. danes težko v globalnem svetu kaj novega ponudiš, tu ga je čas povozil, bi me pa zanimale fotke domorodcev iz "tistega otoka" ob Indiji :) ... (Sentineli)

tržit pa zna to svojo podobo iz preteklosti, ker si potrošnik misli, da bo to neka huda moto avantura, bogata z info in doživetji

drugače pa se mu pozna, da je premalo doma in v civilizaciji, da mu fali kar nekaj, sploh po teh zadnjic scenah na FB in tako dalje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, maus pravi:

eni se močno trudijo biti slavni ... ;)

js napišem petek, pa dobim več lajkov, kot on k jamra ... nj vežba malo :P 

js sm slaun, pa nism potovalni potovalec in svetovni popotnik ... tut jebač nism ... sm samo maus  :P

bodi maus :lol1: 

 

sta kaj v sorodu z zvončico?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, maus pravi:

eni se močno trudijo biti slavni ... ;)

js napišem petek, pa dobim več lajkov, kot on k jamra ... nj vežba malo :P 

js sm slaun, pa nism potovalni potovalec in svetovni popotnik ... tut jebač nism ... sm samo maus  :P

bodi maus :lol1: 

 

skromnost je lepa čednost :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Snecer pravi:

tržit pa zna to svojo podobo iz preteklosti, ker si potrošnik misli, da bo to neka huda moto avantura, bogata z info in doživetji

 

...na nek način živi življenje odslužene prostitutke....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Snecer pravi:

sta kaj v sorodu z zvončico?

ne ... js sm maus :P

pred 22 minutami, DAMI34 pravi:

skromnost je lepa čednost :P

 

vem .. ampak res dobra roba se sama hvali ... ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, BIF pravi:

Mogoče bi bil raje...vendar dvomim. Kolikor te poznam...če bi to resnično rad bil...bi bil Zvonko. To je na splošno sindrom Slovencev, da navzven živijo ideale drugih. Ampak ti nisi takšen. Ti imaš rad Vesno in ne kresaš nobenih migrantk...in tudi ne bi sam vandral po svetu, svojo ženo pa pustil samo doma....da jo kreše nekdo iz sosednje pisarne.

Kar ostani kakršen si...to je edino prav. Nikomur ni treba "živeti" življenje nikogar drugega. In da te ne briga, kaj si kdo misli o tebi je edino pravilno...ker menim enako za sebe. Zvonkecu pa se ne...Zvonkec želi biti zvezda, Mesija, prerok in Jezus...jebač, popotnik, vsevedež...ampak to je Zvonkec....in na to se jaz poserjem...:smoke:

Sej veš , da mal provociram , hvala vseno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsakega bi razpizdilo:

1. Pride Zvonko k Selmarju in si ogleduje motorje. Pride šef in mu reče, da ima za njega en super že servisiran in pripravljen motor, ki ima še garancijo. Se zmenita in ga odpelje.

2. Ded gre na pot in začne odletavat (blatnik, ključavnice...) Kakšen je to servis, če ti vse odletava...

3. Ko si odpeljal motor in mu pustil 15-20.000€ kar naenkrat Selmar pozabi na svoje obljube. Človek se zanese, da mu bo žena rešila iz zagate....in nič od tega...

4. V neki vukojebini čakati na dele in še to, ko veš, da moraš naprej... :angryrant2: eni greste v Bosno pa je to že taka avantura........... Tomaž ima že z Grčijo take skrbi, da je joj :kva2: tukaj se pa z človekom delamo norca.

5. Tudi jaz ne bom nikoli več kupil ali servisiral pri Selmarju, ker ima zlate roke.... :BUA:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, solorider pravi:

Vsakega bi razpizdilo:

1. Pride Zvonko k Selmarju in si ogleduje motorje. Pride šef in mu reče, da ima za njega en super že servisiran in pripravljen motor, ki ima še garancijo. Se zmenita in ga odpelje.

2. Ded gre na pot in začne odletavat (blatnik, ključavnice...) Kakšen je to servis, če ti vse odletava...

3. Ko si odpeljal motor in mu pustil 15-20.000€ kar naenkrat Selmar pozabi na svoje obljube. Človek se zanese, da mu bo žena rešila iz zagate....in nič od tega...

4. V neki vukojebini čakati na dele in še to, ko veš, da moraš naprej... :angryrant2: eni greste v Bosno pa je to že taka avantura........... Tomaž ima že z Grčijo take skrbi, da je joj :kva2: tukaj se pa z človekom delamo norca.

5. Tudi jaz ne bom nikoli več kupil ali servisiral pri Selmarju, ker ima zlate roke.... :BUA:

 

1, 2, 3, 4, 5:  Kupiš hodndo pa maš mir. Pa še dnarti ostane, da si kupiš Huawei. Pa pa še kej...:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, skalar36 pravi:

1, 2, 3, 4, 5:  Kupiš hodndo pa maš mir. Pa še dnarti ostane, da si kupiš Huawei. Pa pa še kej...:naughty:

6. Pol, ko se zbudiš in ugotoviš, da imaš glavo v kahli!  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, solorider pravi:

6. Pol, ko se zbudiš in ugotoviš, da imaš glavo v kahli!  :lol1:

Zbudis sele ko menjas znamko....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!