Skoči na vsebino

Pannonia Ring, Madžarska


Vojč

Priporočene objave

GREŠ 13 TEGA GOR? Midva z dobrajcom verjetn greva.

Midva z alešem prideva če bo OK vreme. Še kdo pride? Nas bo kaj Slovenčkov??? :OK:

Sta vidva že plačala? Sta že kaj kontaktirala Avstrijce? Kako imata namen s plačilom?

Popravljeno . Popravil Matej46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva z alešem prideva če bo OK vreme. Še kdo pride? Nas bo kaj Slovenčkov??? :OK:

Sta vidva že plačala? Sta že kaj kontaktirala Avstrijce? Kako imata namen s plačilom?

Mislim da zamujaš en mesec,mišljeno je blo septembra :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da zamujaš en mesec,mišljeno je blo septembra :kva2:

He he he, sorryyyy. sploh nism opazu datuuma, ker je blo samo par postou... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je pa dobra cena,pa še vreme kaže da bo,je možno da se tudi mi prijavimo v imenu vašega kluba :blush:

Seveda je možna prijava, sam mislim ,da ima "organizator dogodka politiko tik pred zdajci plačilo 120€". Lahko ga kontaktiram in vprašam,! Koliko bi vas šlo?

V nasprotnem primeru bomo tudi mi oz.tisti ,ki še niso vplačal bodo plačali na kraju dogodka. Ker je to zadnji dogodek organizatorja letos mislim,da bo možnost za kakšen skonto... :grim

Malo o dogodku:

1.dan treningi in dirka (5x izhod po 30min) za hitrejse pod 2:15

2.dan treninigi in dirka (5x izhod po 30min ) za počasnejše nad 2:15

3.dan treningi 6x izhod po 30min

Popravljeno . Popravil vicko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šli bi v ponedeljek,3-je vozniki,javi prosim kako je z prostorom in cena,bila bi 2 v hitri skupini in en v srednji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil ceno 125€ na dan dogodka, ki se plača na pannoniji. :BUA:

Ok,hvala,javim če pridemo,res je zasolil ceno :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bagio, kako to zgleda na pannoniji, ko je prost dan (cena..)? Malo me mika ta četrtek......

Popravljeno . Popravil hector
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bi ti znal tudi Kawasaki81 povedat, sploh iz štajerskega konca se da it samo za popoldan tja, par uric potrenirat.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bagio, kako to zgleda na pannoniji, ko je prost dan (cena. .)? Malo me mika ta četrtek......

Mi gremo za cel dan,ponavadi plačamo za pol dneva pa se mal švercamo :blush: ,če je na pisti kaj avtomobilov se vozi pol ure avti,pol ure motorji,če so pa samo motorji je pa prosto po prešernu,zdaj je na pisti še rešilec in nekaj osebja tudi ko je fraj termin,kasneje po 1.11. pa se voziš brez da je kdo od naštetih prisoten.Cena pa 110€ cel dan in 85€ pol dneva :SS

Popravljeno . Popravil bagio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je cena za proste "zelene" termine po 1.11 80 e celi dan, 60 e pol dneva....vsaj tak je bilo do 1.3 (se pravi je ceneje kot v sezoni oz. med 1.3 in 31.10.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je cena za proste "zelene" termine po 1.11 80 e celi dan, 60 e pol dneva....vsaj tak je bilo do 1.3 (se pravi je ceneje kot v sezoni oz. med 1.3 in 31.10.)

Upam,samo mislim da imajo nove cene in da ne bojo po 1.11. spustili ceno,poročam kak me bojo olupil,če bo kaj vremena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi šel kdo v nedeljo?

100€ se plača na dan, štart v soboto popoldan, še 1 plac na prikolici :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz grem v soboto...kje si slišal 100€? Meni so rekli 120......al si zglihal?

piše na strani organizatorja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto ima 120 + 20 (lap timer in dirka), v nedeljo pa 100 + 20. Jaz sem imel namen iti v soboto popoldne samo ima fejst zasoljeno ceno za popoldan 80.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!