Skoči na vsebino

Graje in pohvale


Priporočene objave

Tu imas prakticni preizkus.

Odjavil sem se, zopet prijavil, tokrat kot nevidna oseba in povecal stevilo anonimnezev za 1, ter napisal tole.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vidis, so vsi podatki vidni.

Sem pa res sreckovic, da zadeve delajo tako, kot mislim, da morajo delati, ker o tistem, kar sem zapisal dva posta visje, nisem bil preprican, zato sem sel to naknadno preverjati.

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj pa je kratko citiranje... :rolleyes: :whistle:

okej, okej, jaz gnida, ti veleum. :worship:

p.s.: In to sem spravil skupaj celo brez citiranja. :yea2:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tamala, nikjer ni zapovedano, na kateri strani plank moras stati.

Mirno se lahko tudi ti prijavis kot anonimka in spegas za drugimi, ali pa ostanes tako kot mi, deklica pod zarometom v peep-show sobici. :eek:

To, da imas lastno in svobodno izbiro, se mi zdi dovolj fer. B)

To, da hoces drugim prepreciti speganje, se mi pa ne zdi fer :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne preveč prepričljivo, kajti mene ravno to zanima če ON skoz gor visi

Tebe zanima, če tvoj ŠEF visi gor? Kdo pa rabi take podrejene? Evo ti knjižice pa se vidimo v next life. :alien1: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se popolnoma strinjam. Prijava kot anonimni član je super zadeva za vse tiste peesde, ki si ne upajo nekaj povedat drugemu v obraz in se izpostavit ter stat za tem, kaj govorijo.  :SS Prijaviš se pač kot anonimni uporabnik in lahko drugemu jeb.š mater, pa ga zajebavaš itd.

SUCKS!  :BUA:

Ma kua kokodakate o nečem, česar niste preverli? Na tak način se je že 500 revolucij dogajalo na Motosvetu... Pa le malokatera je bila upravičena... Samo zato, ker nekdo paniko zganja :(

PS: načeloma si lahko vsak tudi še en username odpre in potem zajebava druge, ki ga ne poznajo. Ampak administratorja lahko take "projekte" s pomočjo moderatorjev na srečo preprečita...

Motosvet je sicer forum odprtega tipa, vendar se nas na srečo dosti med sabo pozna tudi v živo in se trudi ne zajebavat en drugega. Če pa že, je to zgolj za šport, da nam cajt hitreje mine. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wacko: Okej sem se že Brrrmu trikrat opravičil, pa se bom še tebi enkrat: SORI!!!

Jaz gnida, ti veleum. :worship:

Zadovoln?

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal mi je da sm izpostavu to vprašanje, je pa zgleda zanimivo, najprej bombandiranje po PM jih (res da ne od moderatorjev) zdej pa še ta štala. Nikakor ni bil moj namen nardit nekega krega. OK pozabljeno gremo dalje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobenega krega, SHARKs. Samo (včasih bolj, včasih manj) konstruktivno debato, nič drugega. :grim

Nič takega česar pir ali dva ne bi mogla rešit.

:beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobenega krega, SHARKs. Samo (včasih bolj, včasih manj) konstruktivno debato, nič drugega.  :grim

Nič takega česar pir ali dva ne bi mogla rešit.

  :beer2:  :beer2:

se strinjam,

mislm da bo res potrebno kakšen pir ali dva popit pa pol trezno razmislit kako naprej :grrr :grrr

:hmm: Ti Pirrulz a veš da se mi bo še začelo dopast da se včasih lahko anonimno prijavim tuki <_<

to pa sploh ni slaba zadeva :grrr

Popravljeno . Popravil SHARKi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem, ja, verjamem.

Ampak moram te opozorit, da si storil najmanj dva prekrška :grim :

1.- citiral si tekst (jaz sem že skoraj naj..al za takšen prekršek)

2.- si :topic:

Ampak s tem sem tudi jaz zdaj :topic: . Uhh, zona somraka. :wacko: :slap: :wacko:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako je to možno?

V test kategoriji se objave ne stejejo... (prva stvar, ki mi na pamet pade)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima...a morda kdo ve kaj je z novimi člani...

in sicer, ko se prijavijo na forum in na chat zakaj ne morejo pisat ne na forum,ne na chat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima...a morda kdo ve kaj je z novimi člani...

in sicer, ko se prijavijo na forum in na chat zakaj ne morejo pisat ne na forum,ne na chat?

Zato ker:

- pri prijavi vpišejo neobstoječi email,

- niste potrdili prijave na forum v prejetem emailu,

- je vaš ponudnik email storitev "blesav" in ne zna nastavit SPAM filtra,

- nimate pravilno nastavljenih in omogočenih piškotkov (cookies),

- ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ker:

- pri prijavi vpišejo neobstoječi email,

- niste potrdili prijave na forum v prejetem emailu,

- je vaš ponudnik email storitev "blesav" in ne zna nastavit SPAM filtra,

- ...

:grim Ma si mi z jezika vzel B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj tam v temi Moto dogodki piše: TEKMOVANJE Z PLEŽUHI- pa pol ko klikneš, se prikaže: ERROR ?

:?

pa kaj so to pležuhi ? ... :? :blink: ... za kaj se tu gre ? .... Nata radovedna ... :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj tam v temi Moto dogodki piše: TEKMOVANJE Z PLEŽUHI- pa pol ko klikneš, se prikaže: ERROR ?

:?

pa kaj so to pležuhi ? ...  :?  :blink: ... za kaj se tu gre ? .... Nata radovedna ...  :rolleyes:

pležuh = pok

link je tam zato, ker je tisto izbrisana tema. ob pravem času boste mogoče vse izvedeli. avtor teme je prosil, da jo izbrišemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

dve vprašanji:

1. opažam, da v galeriji dogodkov ne delajo 3 galerije med njimi tudi 6. Moto boom, a so podatki izgubljeni ali se da kaj popravit....

2. a lahko navadni uporabnik kot sem jaz napolni(oz. vam posreduje) slike določenega modela motocikla za objavo v galeriji motociklov....v galeriji je 34 galerij, vendar se bi dalo kak model, ki še ni predstavljen s slikami dodati...če je volja in tehnična zmogljivost...

hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!