Skoči na vsebino

Moto boom


_OKI_

Priporočene objave

Se pa dobijo nalepke na motoboomu (če rečeš zanje :rolleyes: )

majic verjetni ni....ali pač.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje, oglašam se vam z motovetovega računalnika na motoboomu. morm rečt, d je stvar precej dobr narjena, tak da pridte pogledat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil na MotoBoomu dans :D Sem fotra napozdo :) :yea2:

Aprilie res ni... mogoče sem pa jaz čist slep...

Je pa zato Yamaha R1 2004 !!! :wub: :wub: in par opedenanih harleyov, BMW ma kr zajetn plac pa puna lepe motorčke :D

Tisto od motosveta so pa oni listi, ki so za reklamo strani.

So pa zunaj testne fure z Gilera Runner, Piaggio NRG, Gilera Stalker in Piaggio ZIP 25 ( :D :D ). Morte samo podpisat, da boste sami poravnali škodo, če se zložite, pa že furate :)

Aja. PS: Odblokiran je samo NRG :D samo lukna v pospeškihi :-/

:D

Veliko veselja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odblokiran je tud zip, nrg-ja pa nism furu. sedeu sm na novi hondi cbr 600 rr, pa sm se takoj zalubu vanjo, waaaaaaaaaa kaka lubica je tole, sej bom u kratkem tud slikco gor zlimo. tisti k ste že bli, a ste vidl ono endurco malaguti k je 750k sit=? tud dobra stvarca, uzadi plinsko vzmetenje pa kr zgledn auspuh. zna se zgodit da grem ju3 s5, tak da tisti k bote pokličte kaj :yea2: :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo jest sigurn pridem.... z avtam :wacko: baje da za motor še ni dobr vreme...

no kje se bomo dobil???

če vs nam najdu pa dejte vi mene :P se ne morte falit 190cm široke modre jens hlače skor bele DC čevle pa črna jakna... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blagor se vam k greste- moj fotr je biu uceri na motoboomu :angry: men ni pa nc reku- ampk sm pa dubu en koledar k so gor motorji, na njih pa girls, girls, girls :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi se pa zdaj oglasamo iz prizorisca tu :D haha.

prisotni:

jrk0, grega, roba, poggy, firefox, romans1, denis, beno (vozi) :)

in kako je ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo z motosvetovga računalnika na motoboomu :P

haha :D

ejte jst tud dol pridem........zaj se samo oblečem pa :D ....se oglasim na motosvetovem računalniku nekdaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2: :yea2: evo direkt z doma:)) počakte na slikce, mislm d bi lahk ble že zvečer gor, je tko roba?? :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js pa dons naropal 2 motosvet nalepke!!! :P :D

Ti si pred nami pisal nekaj na forum. Ker sem stal za tabo :wacko: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počakte na slikce, mislm d bi lahk ble že zvečer gor, je tko roba?? :yea2:  :yea2:

Evo se mene doma.....Ce nebi sel bi bla res skoda...vse slik skupaj je 127MB :) :) Tak da bom jih pokazal nekaj....Aja poggy skoda da si sel super sov je bil v hali :) Lepo da sem spoznal benota,poggy-a,jerry-a in ostale... :)

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ste že vsi doma........jest sem še tu na motosvetovem računalniku.........videl pa nism nikjer nobenega, niti robe, k je tok razpoznaven z frizuro :D

aja, pa nalepk mam polne žepe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!