Skoči na vsebino

Moto boom


_OKI_

Priporočene objave

poj sm biv pa par minut v nebesih :OK: dokler ni taglavn pršu pa reku nej grem dol k bi mogoče še kdo rd probov <_<

post-18-1079213306.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm vidm da ste se mel res fajn.............tko da lepo lepo, bo res enkrat treba it mal v vase kraje pogledat ...........

pi es:

a je kdo se zame spizdnjot ksno motomarsovko nalepkico :doze: , morm mal firefoxa povprasat........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav zanimivo je blo kako smo se spoznali s Jerryjom :lol1: :lol1:

S robijem sva na motosvet stojnici bla na računalniku pa poste pisala ter brala. Pa jaz preberem da jerry tud pride. Pa se zaderem robiju: alo, čuješ jerry je napisal da tud pride! Pol pa pogledam okol pa me eden tak debelo gleda, pa jaz gledam njega :) Pol pa reče: ja jaz sem to ja :lol1: :lol1: Pa tega še svet ni vido :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je bla res finta.... :lol1: Mene pa zacne drugi kolega rukat pa pravi alo toti za tabo tebe poznajo :hmm: :) v tistem hipu pa se ze grega zacne deret... :D :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sn bil danes že na vse zgodaj zjutraj :) No, sej je blo fajn, samo še vedno se mi zdi vse skupaj nekam malo, saj veliko modelov motorjev in skuterjev sploh ni blo pa jih drugače vidiš po trgovinah. Vido sem tudi Ludixa v živo - bljak bljak (okej no, 250.000sit). Presedel sem skoraj vse motorje, razn fardamanih Kawasakijev, ki so imeli en grd napis na sedežu. Naj grejo v rit. Motorje lahko gledam tudi v katalogu. Najboljše na sejmu sta ble oni dve Go-go-go-go-dancerki :D Sej zato sem jih tudi fajn poslikal :) Aja, Beno ob izvajanju manevrov je deloval impresivno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja res je fajn blo.......škoda k niam nikakšnih slik, k je baterija pri digitalcu šla v 3pm :angry: :angry:

pa nova cbr-ka :devil: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale CBR-ka je bla pa prou trda an!! Za km dl it in! Sam drgac pa lepa... :OK:

Ja, CBR-ka je bla bolj mučilna naprava, je pa estetsko zlo fajn :) Mi je bil pa Hornet všeč (samo je predragi)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm biu na moto boomu :notworthy: :OK: :kva2:

CBR ROX :kva2: :grim

Pa bmw 1200 GS je pomoje najbl huda endurca kar sm jih vidu :naughty: :yea2: (ko bom velik ga bom meu ) :wub: :wub: :wub:

Sam skoda da ni blo aprilie sm mislu da bom vidu ksno RS 250 <_< :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je bla yamaha R1 huda, Aprilie pa Suzukija pa sploh ni blo :BUA: , a kej veste kdo je mel tist del k so ene filmcke vrtel, zdi se mi da je blo od Orjakov :? . PRov hudo je blo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je kdo kaj slikal razstavljene skuterje (prevsem nad 50ccm)? Jaz sem sicer imel fotoaparat s seboj, pa nisem nič slikal. Se mi ni dalo, zdaj mi je pa žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil tam včeraj, pa moram reči da to kar je bilo za videt na sejmu (vsaj kar se motorjev tiče) ni bilo lih vredno vstopnice in vožnje do Celja. Sicer pa sem si vsaj priboril dve motosvet nalepki in malo napasel oči na hostesah in go-go dancerkah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao jao...tok vas je blo gor, pa tko mal slik :)

jaz z digitalcem nism nič slikal, k se je izpraznila baterija (če bi vedu, da bo šel fotr pri volji, da greva, bi si ga prej dal polnit, sam nism vedu) neki slik sem naredu sam z onim klasičnim fotoaparatom, sam prej ko se bodo slike razvile........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekdo je spraseval kateri so ini filmcki k so jih vrteli. Pjd na kazzo al pa imesh pa napisi las vegas extreme in dobis. so 4 deli. picke bjonda in crnolaska sta rulale. Se posebi bjonda. Ma kdo mogoce njeno ime al pa ve od kterga motokluba je ;) :notworthy: :yea2: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!