Skoči na vsebino

Drag dirke Slovenija 2004


Thundercat

Priporočene objave

pa takrat ko je otvoritev nebo draga ne? :hmm: :hmm:

Ne bo draga za PRVENSTVO SLOVENIJE na 402 metra!

Bo pa lahko vsak, ki bo hotel dragal pred letališčem na 200 m.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

A je biu kdo 9.5. v kopru na tuningu???Jst sm čist pozabu na stvar in pač me ni blo čeprov sm fulllll hotu jt :cry: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je biu kdo 9.5. v kopru na tuningu???Jst sm čist pozabu na stvar in pač me ni blo čeprov sm fulllll hotu jt :cry:  ;)

Sicer nisem bil tam, sem pa nasel slike na netu --> gas-tuning

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok...prebral, pa nic ne stekam....torej...mi mamo ekipo nad 1000 ccm na dveh biciklih...in mopa se pospeseno stima....sam...a zdej bo kak drag za mope al ja?!?.....ker cist dzabe stimat mopo pa mal kusta....torej...kje pa kdaj je kak uraden al pa neuraden drag za mope...pa se to....ce je uradno...a mormo pol bit kao kak klub...pa to.....

LP

Gugo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja otvoritev dragov je 22.5. v MB...samo to je otvoritev tko da ne vem kolk bodo kej rejsal!Drgač je pa 30.5. v KP nasledn legalen drag racing!

Kako je pa z motorji pa ne vem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo kej ve če bo 15.5. tuning show v Murski Soboti???

Pa če kdo ve kej o tem kje točno v MS je to kdaj se kej začne......... :hmm: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo kej ve če bo 15.5. tuning show v Murski Soboti???

Pa če kdo ve kej o tem kje točno v MS je to kdaj se kej začne......... :hmm:  :?

14, 15 in 16 maja bo v Murski Soboti 4. opel srečanja na katerem bo tekmovanje v tuningu pa še veliko zanimivega :notworthy:

Prevladovali bodo seveda OPEL-ice :P

Dogajalo pa bo se vse na Moto center Gaber, če kdo rabi natačnejši opis PM!

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dogajalo pa bo se vse na Moto center Gaber, če kdo rabi natačnejši opis PM!

risi, pisi.......kaj cakas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... bomo ta vikend v Murski Soboti v sklopu Tuning Showa in srečanja Oplovih vozil priredili tudi Avtoslalom ter Drift Challenge in sicer v nedeljo 16.05. kot zaključek 3.dnevnega druženja vseh ljubiteljev in lastnikov avtomobilov.

Dogajanje bo potekalo isto kot lani za tiste ki ste bili prisotni za vse ostale pa naj omenim da bomo v nedeljo začeli ob cca 7.30 uri do cca 9.00 ure s prijavami in ob cca 10.00 uri z ogledom proge in tekmovanjem v avtoslalomu.

Tekmuje se v 4. kategorijah in sicer kategorija do 1000ccm, od 1000-1500ccm, ter nad 1500ccm, četrta kategorija pa je za ženske.

Za drift challenge pa bomo sprejemali prijave nekje do cca 15.00 ure in nato začeli s tekmovanjem ki pa bo v dveh razredih in sicer FWD in RWD.

Nagrade se dobijo za prva tri mesta po kategorijah ter novost letos pri Drift Challengu je da dobijo pokale tudi prva teu mesta v obeh kategorijah.

Pot pa je naslednja : ko prideš v radence greš v krožnem križišču za MS, to je na zadnji izhod, greš skozi naselja Petanci, Tišina... prideš v MS potem do prvega semaforiziranega križišča v tem križišču ravno se pelješ 2km in prideš do naslednjega semaforiziranega križišča tam tudi greš na ravnost in kakšnih sto metrov za tem križiščem je železniški prehod za tistim prehodom greš levo na industrijsko ulico in po tisti ulici do konca in potem desno in se pripelješ do naslednjega semaf. križišča (OMV črpalka ) tam greš desno in približno 200m je ta poligon na desno stran.

Fantje bodo sigurno postavili table tak da nebo nikakršen problem pa tudi Murska S. ni velika.

So še druge poti v MS!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja men ne bo znesl v MS it na show!Če kdo gre prosm poročite kako je kej blo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedelja, 27. junij 2004...

tekmovanje v pospeševanju na 1/4 milje ali 402 m

INDUSTRIJSKA ULICA, MURSKA SOBOTA

"dnevni red":

7:30- prijave, tehnični pregled, verifikacija vozil

9:45- vožnje za razvrstitev v razrede

11:00- pričetek tekmovanja

16:00- razglasitev finalistov

19:00- uradni rezultati in podelitev nagrad

Za jedačo in pijačo v času prireditve poskrbljeno!

GLEDE MOTORISTIKE: organizator vljudno vabi motoristično soudeležbo, če bo interes se bo "naredil" razred še za njih/nas. MORE INFO GLEDE MOTO DRAG-A: moj pm.

Lp, GREENNINJA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Reportaža!

MARIBOR, 22.05.2004 RS STREET RACE, testiranje pred začetkom sezone DRAG RACE, ki bo v Kopru!

Fantje so dirkali približno na 200m in tekmovali v avtoakustiki!!

Ferrari :

aae.sized.jpg

aad.jpg

Srce zmagovitega ferrarija

aaf.sized.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pride kdo v nedelo v Koper na drage???Jst pridm če bom le prevoz dubu sam to mislm da ne bo preveč težko!

Pa zvedu sm d majo že v petek pa soboto en rally v Kopru...menda je v petek rally po mestu pa tm okol v soboto pa bl po ulčicah pa tm po gmajnah :kva2:

Men na rally 100% ne bo ratal prit sam na drage pa zelo vrjetno da grem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvoboj med Calibro iz MS in Ferrarijem.

...

Kdo je pa zmagu to tekmo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pride kdo v nedelo v Koper na drage???Jst pridm če bom le prevoz dubu sam to mislm da ne bo preveč težko!

Pa zvedu sm d majo že v petek pa soboto en rally v Kopru...menda je v petek rally po mestu pa tm okol v soboto pa bl po ulčicah pa tm po gmajnah :kva2:

Men na rally 100% ne bo ratal prit sam na drage pa zelo vrjetno da grem :OK:

Rabim eno pomoč oz. uslugo. A gre kdo v nedeljo v KP na drag race???? Jaz ne morem it (sem na poroki), moj avto pa bo vozil...pa čez 2 uri gre h Komparetu, da ga celega polepi... pa ne bom mogla nič videt (ne tatoojev, ne dirke). Če bo kdo v KP, naj mi PROSIM kdo naredi kako slikco v KP !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš slikco kako dirkajo na dragih???

Če grem bom meu vsaj fotoaparat pa kamero mogoče pa še digitalca sabo in bom stvar posneu in poslikal na vse možne načine!Če grem je pa to en VELIK ? .) ...nekak ne dobim prevoza pa kšnga kompanjona da bi letu z mano dol pa čeprov jih je blo kandidatov še 1 tedn nazaj kokr si hotu .) :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa še jaz študiram, da bi šel. Do kdaj bi se morali zmenit glede prevoza? Lahko peljem iz LJ (če ni katerega bolj zdravega za to)

Vreme upam da bo zdržalo v nedeljo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Zadnji" uradni koledar dirk v pospeševanju (RS STREET RACE):

30.5.2004 Koper

13.6.2004 Slovenj Gradec

27.6.2004 Murska Sobota

17.7.2004 Kranj

29.8.2004 Celje

12.9.2004 Murska Sobota

3.10.2004 Portorož

17.10.2004 Maribor (finale)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tako...prevoz smo si uštimal in jst 99,9%no grem v nedeljo v Koper na drage :kva2: :OK:

Sabo bom 100%no uzeu navadno kamero,navadn fotoaparat,če bo pa fulllllllllllllllll sreča pa še tetinga digitalca samo to je zlooooo mal varjetnosti ker je digitalc vredn 300k+ in ne vem če mi ga bo kr tko zaupala za cel dan .) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš slikco kako dirkajo na dragih???

Če grem bom meu vsaj fotoaparat pa kamero mogoče pa še digitalca sabo in bom stvar posneu in poslikal na vse možne načine!Če grem je pa to en VELIK ? .) ...nekak ne dobim prevoza pa kšnga kompanjona da bi letu z mano dol pa čeprov jih je blo kandidatov še 1 tedn nazaj kokr si hotu .) :doze:

Moj avto sem posodila, da bodo v KP dragali z njim. (jaz ne morem it v KP, je pa škoda, da priprvljen avto stoji doma).

Zato prosim naredi kakšno sliko, ko bo dragal in mi jo pošlji na mail ali PM. PLISSSSSSS :)

Avto je tale: http://users.volja.net/delfinka4u/11.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja načeloma ni problema...bom sliku sam da ga bom ujeu v objektiv pa dobiš slike ;)

Drgač bomo mel pa sabo tud kamero sam navadno tko d se bo pol naknadno vse skupi dal na CD pa se lahk zmenmo pa ti tud CD zapečm pa pošlm po navadni pošti!

Najprej morm jst sploh dol prit pa kej slikat pol ti pa sporočim kaj sm sliku pa če sm dobu tud tale avtomobilček pa se bomo pol naprej menil kako pa kaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!