Skoči na vsebino

Drag dirke Slovenija 2004


Thundercat

Priporočene objave

opa!!!!! vidim,da je na koledarju tud Kranj :yea2: ,a mogoče kdo ve kje naj bi to bilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater imam dolg nos:

320 km je za menoj pa nobenega draga. upam da bo vsaj jutri :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo....100% potrjeno da grem jst ju3 v KP na drag racing :OK: Sabo bom meu in fotoaparat(na žalost ne digitalca .) )pa kamero(na žalost tud ta ne bo digitalna :doze: )ampak bo vseeno vse arhivirano tko kt to more bit ;)

MajaCRX...če bom opazu kje tole tvojo hondico dirkat ti jo posnamm pol se bova pa naprej menila kako ti pridš do posnetka oz.slike...sporočim na PM kako pa kaj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js tud pridem zdej hmali-čez kšne 2 urce sm tm dol, pa če me kdo vidi naj pocukne za rokav d gremo kej spit k bo toplo kukr kaže :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo že doma B) ...moral smo mal prej odrinit iz kopra ker je mel naš šofer ob 6ih že šiht tko da finalov nismo vidli smo pa vidli vse kar se vidt da!

Zdej mamo stvar arhivirano na 25 slikah(ki so še v razvijanju in na žalost niso digitalne :doze: )in na prb.1h posnetka(ki bo v čimkrajšem možnem času na CDju in tudi ta na žalost ni digitalnega zapisa :doze: )tko da če se bo dalo kej objavit tlelele na forumo bom prlimu da si še drugi pogledate kako fajn smo se meli na morju :yea2: :OK: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tudi mi smo z Dci "prileteli" domov. Bil je edini dizel in ta je v svoji kategoriji osvojil tretjo mesto :yea2:

Kake slikce pa v prihodnjih dneh. Jih je bolj malo. Po kvalifikacijah je šel fotoaparat malo bolj grobo na tla pa je s kontakti nekaj narobe :? :cry:

Sicer pa dobri avti predvsem Opli :OK:

Rekord proge je postavil 20 let star kaddet, fasciniral je tudi "miloševič" ki je 2x počil BMW 740 :kva2: na koncu pa mu je zmanjkala 1 tisočinka pa še to po pripovedovanju vozika zaradi menjalnika.

Maja: tvoja je bila na koncu prehitra O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vidu tvojga Dci-ja Hansi!Kr lepo ga je tist stegnil po progi :OK:

Sam kadet je pa povzroču salve smeha med gledalci...mašina je bla res NORO hudo zrihtana in se je kadet samo odpelju mem BMWja M3 :kva2: ...res noro hud kadet!Od frenda sm slišu da je bil to bivši avto od frendove punce brata in je ta stvar menda trgala gate dobesedno pa čeprov je stvar še konkretno iz prejšnega stoletja...menda ma ta kadet čez 170HP :kva2: :notworthy:

Pa Yugotu tud svaka čast da se je samo odpelu mem BMWja 740 :kva2: :yea2: :notworthy:

No na konc ni blo ne Venturija ne Calibre tko da smo ta superfinale pršparal za naslednič zgleda!

Resnično upam da se vidmo še na naslednem dragu 13.6. v SG ker je biu tale show kr hud za pogledat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Udeležba je bila bolj tako - tako, ker je včeraj zaradi vremena Zagreb odpadel in bil preložen na danes, tako da so nekateri danes spet šli tja, drugi pa v Koper.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zato dons ni blo teh tabolših dragerjev :hmm: :rolleyes:

Ja sam to pa res škoda da prej nsim zvedu k če bi pa vedu d so dragi v Zagrebu dons bi šu pa po moje prej v ZG kt v KP!

A je kdo biu u Zagrebu???No če je kdo biu naj mal pove kako pa kaj se je tm dogajal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Zagrebu norišnica ... 180 prijavljenih ... Swift z dvema motorjema, Venturi, Corvette, ...

Dirke na izločevanje so se začele šele ob 17.30 al 18.00, ker so tolk časa trajale kvalifikacije ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj je blo pa v KP vsega konc :? mi smo bli tm do 17.15 pol k ni blo neč pa kao d je konc smo šli. Vidli smo edino en kup klape zbrane na parkirnem in neko škripanje gum-sklepam d je blo driftanje, ma nismo pogledli k se nam je mal mudilo domou. A u Sloven Gradcu bo tud tolk klape la še več... Pridem pogledat :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@yamaha: dci ni bil moj, je bil od kolega, kateri me je pripeljal

Tisti kadett mora po moji oceni imet med 250 in 300Hp ali pa še več. Na koncu mu je zelo blizu prišel samo Cosi. ampak baje ima Brankotov gepl še nekaj rezerve, če pa ne ta gepl pa ima doma še enga brez strehe (cabrio) ki pa je še hitrejši od tega (baje).

@žan: ob petih so samo še drifttali, ob šestih smo pobrali pokale v Žusterni, potem pa smo šli domov

V Sg mislim da bo več folka kot v KP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@žan: ob petih so samo še drifttali, ob šestih smo pobrali pokale v Žusterni, potem pa smo šli domov

V Sg mislim da bo več folka kot v KP.

ql, pol se vidmo gor-upam d bo vreme :unsure:

Sam tista Corsa je pa lomila :) kaj ma zaeno mašino notr-vrjetno d ne original sam frizirano..

Mi smo bli pr mostu, kjer so že u bistvu že ustavljali...ma kolk pride hitrost po tistih 400metrih? Sklepam-160-180 :? Nevem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mislim al pa vsaj upam d bo v SG kr neki več folka ker so po moje vsi taboli dragerji šli v ZG!

Uno Corso(upam d mislva isto...oranžna,poleplena,dva ogromna rora uzadi)sm pa jst pol še vidu na obvoznci pr LJ nek je letela mim ko šus pa sva šla midva z mami že prb.130,140 :P ...to je blo pol okol 7ih zvečer!

A drifting je bil pa pol po dragih???Kdo je pa na driftingu zmagu...na TVju je blo sam posnetk ene pol kroga k ga je BMW M3 zlate barve pelu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Sg me najbrž ne bo. Če pa bom bom pa potreboval vašo pomoč pri mobilnosti. Zakaj? preberite mojo temo v motosvet.com zadevah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst nekak načrtujem it v SG samo če bo lep vreme da se zapelm z motorjm...sevede bom še deklco sabo pelu ;)

Drgač če pa ne bo glih najlepši vreme pa sploh ne vem če grem .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mene dons v SG ne bo(dež,še zadnji predmet za naučit se pa jutr za zaklučit... .) )...če bo kdo tm pa da bo meu digitalca sabo naj obes še kšno sliko tle v temo ;)

Sej po moje glede na vreme ne zamujamo bohvekaj od dirkanja tisti k pač to tekmo ne bomo u živo vidl!

Popravljeno . Popravil <=YaMaHa=>
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!