Skoči na vsebino

Drag dirke Slovenija 2004


Thundercat

Priporočene objave

Gobec' date='29 Aug 2004 @ 19:21'] edino kaj me je pri vsej stvari motilo je bilo nenehno prekinjanje dirke, zaradi ljudi ki so hodili preblizu proge,(delno mogoče tudi krivda organizatorjev, toda ljudje so nemogoči kar se tega tiče :( ) ter to, da je pred finalom nekdo kable prerezal pa smo mogli čakat <_<

...celjani pac... :devil:

Brrrm pa Poggy me bota fentala... :lol1: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Prišel iz Celja :yea2: Dirke zelo vredu, edino moteče, kot so že omenili pred menoj pa je prekinjanje zaradi "pametnih gledalcev", kateri se niso hoteli primerno oddaljiti od piste :nono: Tu gre krivda predvsem na organizatorja :angry:

:hmm: Glavni Finale pa je bil tudi razburljiv. V Finalu sta se pomerila Venturi in Seat Leon. Nekaj metrov po štarti se je venturija strgala sajla (kakšna nevem), in tako bi bil zmagovalec Seat Leon, kateri pa je na žalost prehitro štartal in bil tako diskvalificiran :rolleyes: in tako zmaga pripadla Venturiju, kateri se je klub okvari pripeljal v Cilj

:yea2: Presenečenje je bil tudi opel Corsa proti Corveti, v kateri je seveda zmagala Corsa in to kar dvakrat :OK: Čestitke Soboški Opel kliniki :yea2:

:notworthy: Tudi motoristov je bilo kar nekaj :yea2: Fotke slediju jutri :devil:

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gobec' date='29 Aug 2004 @ 19:21'] dirke so bile full dobre, edino kaj me je pri vsej stvari motilo je bilo nenehno prekinjanje dirke, zaradi ljudi ki so hodili preblizu proge,(delno mogoče tudi krivda organizatorjev, toda ljudje so nemogoči kar se tega tiče :( ) ter to, da je pred finalom nekdo kable prerezal pa smo mogli čakat

ne, da so delno krivi organizatorji...

Organizatorji so krivi za to na celi črti...

Plačaš vstopnino za to, da bi kaj videl.

Tribune so manjkale... Samo ena tribuna, pa še ta je bila samo cca. 30m, čeprav je proga dolga 402m.

Folk pa logično, da je hotu kej videt....

Verjetn si se tudi ti gužval zravn (razen če si bil na tribuni)

Kabl bi lohk pa postavl kje drugje....

Organizacija je bla švoh!!! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je nedvomno res, da je kriv organizator, ampak folk je pa tudi trmast! Ko so stopil 1m nazaj so vsi bolj videli, kot pa prej, ko so še gor na ograji stal! Če bi stali vsi za črto, kot v zadnjem delu dirke se je dalo lepo videt :lol1:

Sam sem prvi del del gledal iz pločnika, zadnji del pa lepo s tribune! Tribune so res nedvomno majnkale. Organizator je lahko srečen, da se ni nikomur nič zgodilo in da se je vse tako končalo, ker če bi prišlo do kaj, bi verjetno nekdo hudo najebal :hmm:

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:notworthy: Tudi motoristov je bilo kar nekaj :yea2: Fotke slediju jutri :devil:

med njimi tudi zajetni SymRu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Celju je bilo ok gledano iz vidika, če je šel kdo na nedeljski izlet.

Z vidika avtomobilizma in dirkanja, pa je bila to ena velika polomija.

Drag race se ne imenuje to, kar je bilo v CE. Žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v postojni smo dobili avto tuning klub/društvo Nitro Proteus...se odpravljajo tudi na naslednji šou....mogoče jih kaj vidite...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil v Celju z motorjem, se pregužval na tisto stran kjer so bili železniški tiri, gledal ene 6 štartov (naprej se ni vidlo, ker je folk uletu na cesto), mal pošnofou avtomobile :OK: in se vs nasmejan odpravil proti Dvoru in potem na Kočevje :yea2:

Organizacija je bla tam nek na ženskem telesu med nogami (sej vem, kritizirat je najlažje :xx: ), to je bilo pa tud edino kar me je motilo in zaradi česar sem po eni uri odšel.

Ne vem, morda pa organizatorji niso predvideli da bo prišlo tolk ljudi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Celju je bilo ok gledano iz vidika, če je šel kdo na nedeljski izlet.

Z vidika avtomobilizma in dirkanja, pa je bila to ena velika polomija.

Drag race se ne imenuje to, kar je bilo v CE. Žal.

po moje je bila vaša dirka lep zgled ostalim, kako se organizira Drag dirka :notworthy: :notworthy: :notworthy:

pa še lokacija je bila sigurno najboljša možna :yea2:

mogoče se vidimo 24.9 v Portorožu :rolleyes: :rolleyes:

P.S vidim,da so honda fanom zlo pri srcu letališča :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje je bila vaša dirka lep zgled ostalim, kako se organizira Drag dirka :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:

pa še lokacija je bila sigurno najboljša možna :yea2:

mogoče se vidimo 24.9 v Portorožu :rolleyes:  :rolleyes:

P.S  vidim,da so honda fanom zlo pri srcu letališča :grrr

Hvala :rolleyes:

Tudi mi smo naredili nekaj napak, ampak organizirali smo DRAG RACE, kot se zagre.

Ja, sedaj imamo za 24.9.2004 rezervirano letališče v Portorožu - HONDA VTEC SHOW :) :D

Vabljeni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je blizu :hmm: to je petek :hmm: si ti sigurna d ni to 25.9.04 :hmm: če ja pole pridem :yea2:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda da se stvar odvija med tednom...če bi zbral kakšen datum med vikendom bi pa še mogoče res prišu na kkšno pjačko :naughty: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda sem sigurna, če sem organizator :D ]

a lepo :D ja res škoda k je med tednom. In 24. ne bom mel frai, čene bi kot sm že narisal prej, bi bil sigurno kje blizu dogajanja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ju3 drage race oz. street race v Portorožu :kva2: :OK: ...naj bi bil tud tuning show zravn pa drifting naj bi se dogaju pa še mariskej :D

Bi fullllllllll šel,mam prevoz,pa so me v šoli zakopal do vratu v knjige :doze: :cry: .)

Če kdo gre naj mal poroča kako je blo,kaj je dogajal,mogoče kkšne slikce :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pršla do portoroža, hotla it... pol pa folk k je bil že tam klicu da je dolgcajt... tko da ne morm s prve roke rečt

(smo pa šli na čokoladno tortico v mignona :rolleyes:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!