Skoči na vsebino

Drag dirke Slovenija 2004


Thundercat

Priporočene objave

A nima od samega začetka 1.8T. :rolleyes:

Sicer pa pohvala organizatorjem. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fico (yugo 45 masina + turbina) je 2x poknu dol tud hondo CRX (dokler je ni izlocil) - mi smo sam v smeh, pa dret, pa navijat - GO, ZASTAVA POWAAAAH!!!!! :kva2: :kva2: :kva2: :notworthy: tisti kadett ma pa kompletno tehniko od calibre - od podvozja, masine, itd... ...spredi pa gigantski interkuler!! :P

uni z venturi atlanticom je bil faca, k so vsi ogreval gume, so mal spure potegnal, pa to, toti je mel pa tako trakcijo, da je navadno komi pocakal pred startom.. :lol1:

zal mi je le to, da je Vseved (pre)hitro izpadel (enkrat prehiter start, in enkrat ga je en poknu dol), tako da ga nisem mogel videt v akciji... :cry: ...prav zanima me, kok izgleda njegovo draganje v zivo, glede na to, da se je tolk govorilo o njem... :hmm: ...njegov bolid je tehnicno drugace zelooo dovrsen, ovira ga le prednji pogon, drugace, na zunaj pa ne zgleda nic posebnega... ...sleaper - to bi js mel!! :notworthy:

MajaCRX, cestitke, vidim da si res bla polno zaposlena z organizacijo :notworthy: , zal mi je le, da nama z RegYjem nisi imela casa razkazati svojega bolida (sem slisal marsikaj o njem).. ..pa kdaj drugic! .)

na splosno je bil drag zelo zanimiv, tud tekmovalcev in gledalcev je bilo zelo veliko, upam da se bo kaka taka zadeva cimprej ponovila! :yea2:

pi es: pa nikol vec ne grem s cabriom na avtocesto kadar vem d se pod 200 ne bomo pelal - trpijo foke! :xx:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam en posnetek kak je fičo engga rukno! sicer je off topic sam vseen kak ga lahko tukaj gor objvaim?? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uploadaj na mobisux (fajl je lahk velik max 15 MB)! .) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opel kadet :yea2: :yea2:

Ve se na čem prekurci delamo!!!!!!!!OPEL KLUB M.Sobota!!!!!!!!! :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

govori se, da bi naj bile drag dirke v murski soboti v nedeljo 29.8 ? me pa čudi to, da tega ni nikjer napisanega na kolendarju drag dirk. ali je kaj resnice na tem, ali je to čista laž??

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kje si ti pobral te podatke o dragu 29.8 v MS...jst mam podatke da organizira Drag race klub 29.8 drage v Celju!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

kje bi lahko dobil bol točne podatke za drag v celju? kdaj se bo začelo, predvsem pa kje to, ker v celju se ravno ne spoznam najboljše... :unsure:

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na radiu delajo reklamo, da bodo dirke čez cel dan na celjski obvoznici.... točne ure začetka pa ne povedo.....

če prideš po stari cesti iz smeri Ljubljane, mislim, da ne bo problem najdit celjske vpadnice.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene bolj zanima, če pridem iz smeri maribora po stari cesti, vem samo kje je v celju planet tuš, oz. tista dolga cesta ki vodi mimo planeta tuš in potem naprej. samo a bo to legalno? ker v kolendarju dirk tega dogodka ni vpisanega... :?

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avtomobilizem.com/forum/viewtop...t=18371&start=0

edino kar me moti je geslo"the fast and the furious" - se mi zdi zlo otrocje, glede na to da gre tu za pravo dirko, in ne pravljice kot v omenjenem filmu... <_< ...sicer pa je bilo ze v slovenjgradcu izredno zanimivo, mislim da bo tukaj (domac teren) se bolj, upam le, da bodo spet prisli avstrijci, in naredili tak show kot v SG! :devil: :devil: :naughty: :notworthy: :OK:

aja, tekmuje se pa od krizisca stiripasovnice na Lavi (tam k se gre na eno stran proti soli, na drugo pa proti Gigasportu), pa do krizisca, kjer se je pred nekaj tedni tovornjaku Laskega odprla stranica (pri vojasnici). lepa cesta, dovolj prostora, dovolj pregledno (sicer ne tako kot v SG), dovolj dolga, dober asfalt, upam le da bo vreme drzalo. .)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vstopnina je 700 SIT, v njo je vracunanih 200 SIT konzumacije. .)

za car show je ista karta + 700 sit na avto (ce ga razstavljas). .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gobec' date='13 Aug 2004 @ 20:54'] govori se, da bi naj bile drag dirke v murski soboti v nedeljo 29.8 ? me pa čudi to, da tega ni nikjer napisanega na kolendarju drag dirk. ali je kaj resnice na tem, ali je to čista laž??

LP :yea1:

pa ne drag race dirke, ampak scooter, minimoto in supermoto .)

lp B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jas pa sn se, odkrito povedano, totih drag dirk že malo nažr :doze: Skoz enainisti člani, isti avti, malo zrihtan Yugo, malo bolj spuščeni CRX, eh, dougcajt. Boljše bi blo, da bi kdaj recimo vsi tele udeleženci sekali po kakem Mobikrogu. Je pa res, da je tisto večji riziko, ampak vzdušje pa je boljše (pa še kake vozniške izkušnje rabiš).

Moje skormno mnenje, upam, da me nebojo zaj vsi popluvali :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je imela ta družba 15.8. "zbor" na Mobikrogu. Tako da čakaj naslednjo priložnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jas pa sn se, odkrito povedano, totih drag dirk že malo nažr :doze: Skoz enainisti člani, isti avti, malo zrihtan Yugo, malo bolj spuščeni CRX, eh, dougcajt.

...mogu bi pridit v SG. :naughty: :devil:

AvstrijskiDragsterjiCorvetteLancerEvoItdPress :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jas pa sn se, odkrito povedano, totih drag dirk že malo nažr :doze: Skoz enainisti člani, isti avti, malo zrihtan Yugo, malo bolj spuščeni CRX, eh, dougcajt. Boljše bi blo, da bi kdaj recimo vsi tele udeleženci sekali po kakem Mobikrogu. Je pa res, da je tisto večji riziko, ampak vzdušje pa je boljše (pa še kake vozniške izkušnje rabiš).

Moje skormno mnenje, upam, da me nebojo zaj vsi popluvali :unsure:

ma, zakaj bi te popljuvali!?

Zavedati pa se moraš, da je pri vsakem športu v tako MAJHNI državi enako!

Na rally-ju vozijo ena in ista vozila.

na GHD vozijo ena in ista vozila.

Na KHD vozijo ena in ista vozila.

.

.

.

Na drag racih vozijo ena in ista vozila.

Odvisno od ORGANIZATORJEV pa je, kako bodo popestrili ta dogodek - druge dejavnosti, tuji avtomobili,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo prej sem se vrnil iz celja. dirke so bile full dobre, edino kaj me je pri vsej stvari motilo je bilo nenehno prekinjanje dirke, zaradi ljudi ki so hodili preblizu proge,(delno mogoče tudi krivda organizatorjev, toda ljudje so nemogoči kar se tega tiče :( ) ter to, da je pred finalom nekdo kable prerezal pa smo mogli čakat <_< drugače pa je blo zlo zanimivo, vroče je blo kot :devil: , čevapčiči so bli ful fobri :yea2: , zid smrti pa se mi je zdel pač (imho) bol tak-tak :huh

styling show pa itak R0X :yea2: :afro2:

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!