Skoči na vsebino

Miss Motosvet


Špilferderber

Priporočene objave

OK, gremo še enkrat......so tele pupe, ki jih sem lepite, motosvetovke?

Se mi zdi, da je naslov teme "Miss Motosvet"?!

točno se strinjam..... :worship:

....vidmo pa vsaj kakšne so njihove želje za prohodnje ženske članice da se včlanijo.... :D .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno se strinjam..... :worship:

....vidmo pa vsaj kakšne so njihove želje za prohodnje ženske članice da se včlanijo.... :D .)

:? hm...samo, meni izgledajo bolj lutke, ki ne bi znale niti motorja prijet v roke, kaj šele ga vozit :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? hm...samo, meni izgledajo bolj lutke, ki ne bi znale niti motorja prijet v roke, kaj šele ga vozit :hmm:

tema je bila prvotno namenjena objavi fotk deklic ki so jih forumaši posneli sami.

ker se piščanci pač ne znajo držat pravil (ali pa so preveč komplicirana da bi jih dojeli) so pač limali vsevprak..samo da je žensko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tema je bila prvotno namenjena objavi fotk deklic ki so jih forumaši posneli sami.

ker se piščanci pač ne znajo držat pravil (ali pa so preveč komplicirana da bi jih dojeli) so pač limali vsevprak..samo da je žensko.

ok, ok... čeprav Miss Motosvet se mi (in verjetno tudi drugim motoristkam) sliši kot "najlepša (ter oh in sploh) članica motosveta" :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, ok... čeprav Miss Motosvet se mi (in verjetno tudi drugim motoristkam) sliši kot "najlepša (ter oh in sploh) članica motosveta" :blush:

zakaj pa ne..kje piše da motorje vozijo samo grde babe?

Motosvetovke so zakon, vsaj nekatere! :worship:

deep stari..deep.. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, ok... čeprav Miss Motosvet se mi (in verjetno tudi drugim motoristkam) sliši kot "najlepša (ter oh in sploh) članica motosveta" :blush:

najbolj dajalno razpoložena :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa ne..kje piše da motorje vozijo samo grde babe?

točno tko... se izpod čelade lahko pokaže čist lušna punca :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo eno dolgo lajno berem kje so favoritke, izbranke, missice :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo eno dolgo lajno berem kje so favoritke, izbranke, missice :naughty:

hja... nobeden jih ni nominiral :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja... nobeden jih ni nominiral :evilgrin:

Kaj je potrebno kar začeti (?), jaz kar tebe nominiram, ti pa samo še fotko priložiš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je potrebno kar začeti (?), jaz kar tebe nominiram, ti pa samo še fotko priložiš :whistle:

hm... bo treba fotosashion naredit... ker tuki se ne vidjo moji dolg blond laski, modre učke in.... :whistle:

post-5168-1180523336_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil motogirl
  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm... bo treba fotosashion naredit... ker tuki se ne vidjo moji dolg blond laski, modre učke in.... :whistle:

.... veliki joški?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wow, a joške ima?

pol je pa zrela za miss :whistle:

edin če lahko še prosim izjavi "Pa da bi bil bencin zastojn, pa da bi nam bli ovinki naklonjeni ... " s solzami v očeh seveda ... lahko pa tudi s kekčevimi "kapljicami ":P "

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to naj bo tko kot na miss nastopih, najprej v oblekci šele pol v bikinkah :naughty:

Kje je konkurenca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to naj bo tko kot na miss nastopih, najprej v oblekci šele pol v bikinkah :naughty:

a dej, dej... kje si že vidu pravo motoristko skor golo na motorju...pa po možnosti u štiklih ... :hmm: ene črne škornje z 10cm peto pa res mam :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a dej, dej... kje si že vidu pravo motoristko skor golo na motorju...pa po možnosti u štiklih ... :hmm: ene črne škornje z 10cm peto pa res mam :kva2:

Zdej ni več poti zate nazaj, zdej nastopaš in pravico do govora imaš, ko bodo sledila vprašanja "kaj bi naredila, da bo svet boljši ?"

Štikle odpadejo, lahko si v škornjih, gola pa ne boš ti dam dve zakrpi od mojega kobinezona za velikost drsnikov, da pokriješ svoje bogastvo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je konkurenca?

razporejena na vseh slabih 30 straneh tele teme...

galerija kandidatk za miss je bila med prenovo (prenjšnjo) odstranjena..žalite se adminom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razporejena na vseh slabih 30 straneh tele teme...

galerija kandidatk za miss je bila med prenovo (prenjšnjo) odstranjena..žalite se adminom.

Pa sej zato je potrebno začeti na novo, pa itak so se kandidatke v tem času že tako

spremenile in nekatere pač ne sodijo več sem (so prezrele za te zajebancije), ker je tudi dejansko nastop za miss

vsako leto bi bilo pametno tudi to oštevilčiti po letnicah, ker pač motosvet ni ŠALA :whistle:

Popravljeno . Popravil nofrus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, da se glavonje še niso odločili, da bi naredili uradni izbor Miss Motosveta. Recimo tako, kot so naredili naši sosedi...Miss Motori.hr

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!