Skoči na vsebino

Miss Motosvet


Špilferderber

Priporočene objave

Kako, da so sopotnice tudi motoristke? A ko sem v času študentarije štopal pa je sutavil kakšen tovornjak sem sedaj jaz kamiondžija? Pa če se recimo na kakšnem odprtem dnevu na pisti vsedem kot sovoznik v avto, ki ga vozi profesionalni voznik sem tudi jaz kar naenkrat as formule 1? Samo vprašam.

Čist izvzet jih tud ne moremo ... Miss Motosopotnica bi lahko bile :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj? Sej Miss Motosvet nima nobene veze s tem ali katera vozi motor ali ne. Če se ne motim je edino merilo, da je prijavljena. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj? Sej Miss Motosvet nima nobene veze s tem ali katera vozi motor ali ne. Če se ne motim je edino merilo, da je prijavljena. :unsure:

nekater smo to zvedl ko nas je Alla kregala :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj? Sej Miss Motosvet nima nobene veze s tem ali katera vozi motor ali ne. Če se ne motim je edino merilo, da je prijavljena. :unsure:

Eto, to je pravi odgovor. Članice Motosveta, ki imajo možnost se slikat na motorju, so lahko kandidatke za Miss Motosvet...

A bo ok zdaj? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uau! :worship: In za to ugotovitev je bilo potrebno 86 strani? :slap:

Pisanja namreč.

Branja sigurno ne. :closedeyes:

Yes, yes :naughty: forumovci pač radi pišemo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yes, yes :naughty: forumovci pač radi pišemo :rolleyes:

in debatiramo,..rajši kot beremo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako, da so sopotnice tudi motoristke? A ko sem v času študentarije štopal pa je sutavil kakšen tovornjak sem sedaj jaz kamiondžija? Pa če se recimo na kakšnem odprtem dnevu na pisti vsedem kot sovoznik v avto, ki ga vozi profesionalni voznik sem tudi jaz kar naenkrat as formule 1? Samo vprašam.

čist tak ti povem da se tudi s kamionom velik prevozim pa mi še noben ni reku da nism tovornjakarca..sicer ga tudi znam pelat samo ga po cestah ne smem pa mi zato noben od šoferjev ni reku da nism kamionarka... zgleda da so samo eni motoristi tako "nataknjen" na to...

sorry alla ne bom več ... :blush: sm mogla še neki dodat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist tak ti povem da se tudi s kamionom velik prevozim pa mi še noben ni reku da nism tovornjakarca..sicer ga tudi znam pelat samo ga po cestah ne smem pa mi zato noben od šoferjev ni reku da nism kamionarka... zgleda da so samo eni motoristi tako "nataknjen" na to...

sorry alla ne bom več ... :blush: sm mogla še neki dodat...

KeC ni edin, nas je več :evilgrin:

z avionom sm se tud že pelu, prmbližn vem kako se ga upravla in kako deluje, pa mi še noden ni reku da sem pilot

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KeC ni edin, nas je več :evilgrin:

z avionom sm se tud že pelu, prmbližn vem kako se ga upravla in kako deluje, pa mi še noden ni reku da sem pilot

ni to isto... jz sem tovornjak in motor VOZILA!! sicer pa je tk al tk brez veze! :headbang: se mi ne da več..

ti kar piši dalje... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist izvzet jih tud ne moremo ... Miss Motosopotnica bi lahko bile :naughty:

ni to isto... jz sem tovornjak in motor VOZILA!! sicer pa je tk al tk brez veze! :headbang: se mi ne da več..

ti kar piši dalje... :rolleyes:

najt se v zgornji tem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najt se v zgornji tem

Ej je brez veze.. smo sopotnice in pač za ene ne motoriste ampak motosopotnice al podobno... verjetno tudi če bi še zmeri vozila motor zate nebi bila motoristka in se mi niti ne da prepričevat te.. :rolleyes: itak pa je res da so tuki gor lahko vse k so članice motosveta kar bom jz verjetno nehala bit ker ne "pašem" med motoriste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KeC ni edin, nas je več :evilgrin:

z avionom sm se tud že pelu, prmbližn vem kako se ga upravla in kako deluje, pa mi še noden ni reku da sem pilot

ampak je res, da tu ni ocenjevanje Miss Motoristka, ampak Miss Motosvet :010

no...pa slovenci znamo tako fajn vse zakomplicirat, da marsikoga že mine... če hočete Miss Motosvet imeti,

jo izglasujte, če ne, pa pač komplicirajte dalje... :wacko: jaz sem grem pa raj vozit :P

Popravljeno . Popravil motogirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....sem sedaj jaz kamiondžija?

Stari, če je kdo kamionđija, si to ti..... :grim :P

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari, če je kdo kamionđija, si to ti..... :grim :P

Kaj se še te ti tu oglašaš, bejž k XXX-om! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm... bo treba fotosashion naredit... ker tuki se ne vidjo moji dolg blond laski, modre učke in.... :whistle:

jaz sem tud kamjon vozla,pa nisem kamjonistka...

sicer je pa do zdej samo ena kandidatka....tko da zmaga brez konkurence! :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej je brez veze.. smo sopotnice in pač za ene ne motoriste ampak motosopotnice al podobno... verjetno tudi če bi še zmeri vozila motor zate nebi bila motoristka in se mi niti ne da prepričevat te.. :rolleyes: itak pa je res da so tuki gor lahko vse k so članice motosveta kar bom jz verjetno nehala bit ker ne "pašem" med motoriste.

spredi

zadi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in miss motosveta je.................................................................... tista k voz kamijon????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekater smo to zvedl ko nas je Alla kregala :cry:

jah, če pa ne znaš čitat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako, da so sopotnice tudi motoristke? A ko sem v času študentarije štopal pa je sutavil kakšen tovornjak sem sedaj jaz kamiondžija? Pa če se recimo na kakšnem odprtem dnevu na pisti vsedem kot sovoznik v avto, ki ga vozi profesionalni voznik sem tudi jaz kar naenkrat as formule 1? Samo vprašam.

tkole bom reku - če ga kamjonarju pofafaš, ti ne bo noben zameril, če se pol po gostilnaš okol hvališ, da si tudi ti kamjondžija :) (če razumeš mojo primero :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in debatiramo,..rajši kot beremo

debata ponavadi vključuje neka mnenja, ne pa samo drekce pekce in smeškote itd ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tkole bom reku - če ga kamjonarju pofafaš, ti ne bo noben zameril, če se pol po gostilnaš okol hvališ, da si tudi ti kamjondžija :) (če razumeš mojo primero :))

Dajmo to postavit v pravo smer.Torej praviš, če kamjonar kamjonarju pofafa je zamera.Če nekamjonar kamjonarju fafa pa je OK ?Punti di vista direi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

debata ponavadi vključuje neka mnenja, ne pa samo drekce pekce in smeškote itd ...

nauč se brat celoto, ne dve vrstice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!