Skoči na vsebino

Miss Motosvet


Špilferderber

Priporočene objave

:? hm...samo, meni izgledajo bolj lutke, ki ne bi znale niti motorja prijet v roke, kaj šele ga vozit :hmm:

Boli te qrac, glavno da so potrošabl. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tema je bila prvotno namenjena objavi fotk deklic ki so jih forumaši posneli sami.

ker se piščanci pač ne znajo držat pravil (ali pa so preveč komplicirana da bi jih dojeli) so pač limali vsevprak..samo da je žensko.

Kdo pa pravi, da jih nisem sam posnel??????????????

boli? :rtfm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:zzz:

Mene bi pa bolj zanimalo kolk od teh motosvetovk v realnosti sploh ima izpit A kategorije in katera se je realno že kdaj sama peljala z motorjem … drugače pa predlagam da nardite izbor za miss prikolica al sopotnica …

:zzz:

Ajoj, a zdaj se je pa treba še dokazovat??? :headbang:

Prava motoristka je seveda z izpitom A kategorije in s svojim motorjem (to je moje mnenje... sorry tistim, ki se pač samo rade vozite zraven... ampak jaz se tudi rada vozim (v bistvu letim) z letali, pa še nisem zato pilotka) :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj tri leta star odgovor si na dan povlekla... :rolleyes:

ne tega delat.. :alien1:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj tri leta star odgovor si na dan povlekla... :rolleyes:

ne tega delat.. :alien1:

No ja... mnenje je mnenje... pa ni važno kolk je staro :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak jaz se tudi rada vozim (v bistvu letim) z letali, pa še nisem zato pilotka) :krneki:

si pa zato "letalka". to je enakovredno "motoristki"... sicer bi bila pa "voznica motorja", a ne?

jebemomater preveč pametne pičke, ki mislijo, da so boga za jajca prijele, ko so se usedle na prednji del sedeža na motorju ....

mimogrede - v angleščini pojem "motorist" pomeni tudi "navaden človek, ki se pelje z motorno gnanim sredstvom (avtom, motorjem, čimerkoli....)". Motoring je tam pojem za "avtomobilizem"...

ps: pa še drzno vprašanje - koliko je tistih, ki na motor lezejo brez kakih estetskih kompleksov in želje po dokazovanju pred drugimi pičkami in pred tipi ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eto..zato se ne vleče na dan tri leta starih postov... :headbang:

spet vse jovo na novo o tem kera je prava in kera ni, in zakaj in kam bi kdo poslal vse tistie ki vozijo motor zato, da lovijo to in ono in tretje in zakaj je tako in kdo ima bolj prav...

:headbang:

:alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebemomater preveč pametne pičke, ki mislijo, da so boga za jajca prijele, ko so se usedle na prednji del sedeža na motorju ....

ps: pa še drzno vprašanje - koliko je tistih, ki na motor lezejo brez kakih estetskih kompleksov in želje po dokazovanju pred drugimi pičkami in pred tipi ... ;)

glede prvega o božjih jajcah se raje vzdržim komentarja...ker ni vredno tu pisat o tem... lahko pa se dobiva na cesti, pa bomo videli kdo je koga za jajca...

odgovor na drzno vprašanje: estetski kompleks in želja po dokazovanju? manj kot bi si jih želela in več kot sploh želim vedeti.. :evilgrin:

Popravljeno . Popravil motogirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odgovor na drzno vprašanje: estetski kompleks in želja po dokazovanju? manj kot bi si jih želela in več kot sploh želim vedeti.. :evilgrin:

da da..motosvet premore točno tri.

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko pa se dobiva na cesti, pa bomo videli kdo je koga za jajca...

moraš kaj dokazati? Jaz ne rabim ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moraš kaj dokazati? Jaz ne rabim ...

Jaz ne. Ti imaš probleme s tem, drugače tega ne bi napisal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ne. Ti imaš probleme s tem, drugače tega ne bi napisal.

ti si mela najprej neki problem z lutkami, ki motorjev ne znajo niti v roko prjet ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si mela najprej neki problem z lutkami, ki motorjev ne znajo niti v roko prjet ... :P

:worship: no, cool... sam da ni kake slabe volje. Saj veva kaj sem hotla s tem povedat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: no, cool... sam da ni kake slabe volje. Saj veva kaj sem hotla s tem povedat :OK:

da one niso prave motopičke, ti pa si?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da one niso prave motopičke, ti pa si?

ne glih s temi besedami kar se njih tiče... sebe pa ne komentiram; vem za kaj mam svoj motor in to mi je dost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne glih s temi besedami kar se njih tiče... sebe pa ne komentiram; vem za kaj mam svoj motor in to mi je dost.

a te tok moti pr njih, da se z motorji slikajo? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a te tok moti pr njih, da se z motorji slikajo? ;)

oh kje pa... naj se slikajo kolikor hočejo. It's a free country :rolleyes:

p.s. zdaj me pa že nehaj gnjavit glede tega ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!