Skoči na vsebino

Miss Motosvet


Špilferderber

Priporočene objave

tisto glede 166 in premajhna za motor je pa tudi brezveze....

Odvisno, kolk maš dolge noge.... al pa še bolj: odvisno, kolk lahko daš noge narazen :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prosim, da ne posplošuješ kar vse povprek kar se pozdravljanja tiče... jaz sem še vsakega pozdravila, celo v ovinku :yes:

mene ni treba recimo - raje pazi, da boš zvozla, da ne bom še zato mel pizdarije, ker je neka prepoten(tn)a frača vame priletela, ko je z rokami krilila ...

Popravljeno . Popravil SiR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej...pejt raje pogledat, če nisi pozabil kakega kosa perila obesit....prosim :unsure:

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene ni treba recimo - raje pazi, da boš zvozla, da ne bom še zato mel pizdarije, ker je neka prepoten(tn)a frača vame priletela, ko je z rokami krilila ...

evil, just evil....but I like it :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misli si kar hočeš.. jz ne zdj ne vozim motorja ker imam še dost časa če ga bom hotla trenutno se mi pa ne da dajati še s tem ker je drugih stvari dost.. glede velikosti se MENI zdi da sem premajhna ker sem ga izredno težko držala pokonci..ampak ti že veš!!

od pozdravljana sem mogoče res mal preveč posplošila ampak ti že veš!!

zakaj pa nič od sopotnic? in o tem da mi nismo motoristke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kos Permila sprašuje če jo je kdo iskal ?! :P kak obešenjak mogoče ? :naughty:

že off-am !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misli si kar hočeš.. jz ne zdj ne vozim motorja ker imam še dost časa če ga bom hotla trenutno se mi pa ne da dajati še s tem ker je drugih stvari dost.. glede velikosti se MENI zdi da sem premajhna ker sem ga izredno težko držala pokonci..ampak ti že veš!!

od pozdravljana sem mogoče res mal preveč posplošila ampak ti že veš!!

zakaj pa nič od sopotnic? in o tem da mi nismo motoristke?

na bivši sredni je mela neka punca iz paralelke (manjša od tebe) Husquarno SM125, pa ni mela problemou. višina sedeže je 870mm!!! res se je pa na semaforju rajš (ne vedno) ustavla na desni stran ceste da je z nogo stopla na pločnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na bivši sredni je mela neka punca iz paralelke (manjša od tebe) Husquarno SM125, pa ni mela problemou. višina sedeže je 870mm!!! res se je pa na semaforju rajš (ne vedno) ustavla na desni stran ceste da je z nogo stopla na pločnik

sej sm jz tudi vozila 250 ccm kroslco.. pa mi je ratal gor zlest mal so sicer pomagal motor držat ampak je šlo.. pa tudi zdj bi šlo če bi se jz mal boljš polotila te zadeve..pa nimam ne časa ne volje še..ker je en motor in en voznik zaenkrat dost..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sm jz tudi vozila 250 ccm kroslco.. pa mi je ratal gor zlest mal so sicer pomagal motor držat ampak je šlo.. pa tudi zdj bi šlo če bi se jz mal boljš polotila te zadeve..pa nimam ne časa ne volje še..ker je en motor in en voznik zaenkrat dost..

tud dva voznika en motor gre...use se da zment

da se pa tud zic na motorji znižat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sm jz tudi vozila 250 ccm kroslco.. pa mi je ratal gor zlest mal so sicer pomagal motor držat ampak je šlo.. pa tudi zdj bi šlo če bi se jz mal boljš polotila te zadeve..pa nimam ne časa ne volje še..ker je en motor in en voznik zaenkrat dost..

ko in če bo pa enkrat trikolesnik pa bom šla jz tudi delat izpit pol.. ampak to je še čas..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko in če bo pa enkrat trikolesnik pa bom šla jz tudi delat izpit pol.. ampak to je še čas..

izpit narjed prej, pa se kej domov prpele se lhka že odpeleš, drgač so skušnave...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud dva voznika en motor gre...use se da zment

da se pa tud zic na motorji znižat...

ja da se zment samo men se zdi brezveze..zato da me bo mela ena frača za motoristko?? :rolleyes: :unsure: :kva2:

tudi zic se da znižat in tud to sva z mojim že gledala pa tudi ker motor bi bil pa 100% ok. in verjemi da bi tudi ninjo lahko peljala brez znižanga zica samo z malo volje. samo poznam mojga in vem da vozi najrajš sam da pa bi šla delat izpit zato da se ne bom pol nč vozila mi je pa brez veze

izpit narjed prej, pa se kej domov prpele se lhka že odpeleš, drgač so skušnave...

sej bom.. samo ta motor bo potem ko bom jz že krepko pri srednih letih :naughty: zdj pa je ninjica pri hiši.. k sva boljš fit kt bova takrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte tlele not slike kandidatk za miss motosveta lepit, ne pa razpravljat katera kaki moped vozi, a pozdravlja, a je prava motoristka in ostali bla bla bla...... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte tlele not slike kandidatk za miss motosveta lepit, ne pa razpravljat katera kaki moped vozi, a pozdravlja, a je prava motoristka in ostali bla bla bla...... :wacko:

tako zdej pa mate :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte tlele not slike kandidatk za miss motosveta lepit, ne pa razpravljat katera kaki moped vozi, a pozdravlja, a je prava motoristka in ostali bla bla bla...... :wacko:

to je ožji izbor, zunanja lepota ni vse

Popravljeno . Popravil fossil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misli si kar hočeš.. jz ne zdj ne vozim motorja ker imam še dost časa če ga bom hotla trenutno se mi pa ne da dajati še s tem ker je drugih stvari dost.. glede velikosti se MENI zdi da sem premajhna ker sem ga izredno težko držala pokonci..ampak ti že veš!!

od pozdravljana sem mogoče res mal preveč posplošila ampak ti že veš!!

zakaj pa nič od sopotnic? in o tem da mi nismo motoristke?

Če se ti zdi, da si premajhna, pač ok, ampak toliko da veš, da to ni ovira... zato sem dala ta primer.

Saj ste motoristke sopotnice, saj niste izvzete... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako, da so sopotnice tudi motoristke? A ko sem v času študentarije štopal pa je sutavil kakšen tovornjak sem sedaj jaz kamiondžija? Pa če se recimo na kakšnem odprtem dnevu na pisti vsedem kot sovoznik v avto, ki ga vozi profesionalni voznik sem tudi jaz kar naenkrat as formule 1? Samo vprašam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!