Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

Klemen Gerčar na Nizozemskem drugi in prevzel prvo mesto v skupnem seštevku!!!! Bravoooooooo :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

ooo the best....valda tut vsem ostalim čestitke...kr tko naprej :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav.

Pravkar dobro prišel z Mladine - dirke za SP-MX3. Lepo je bilo uspešno navijati za naše fante, ki so dosegli res odlične rezultate. Kragelj je obe dirki odlično odpeljal žal pa mu je v obeh vožnjah gneča in padci v prvem zavoju preprečili še boljši rezultat. Najbolj me je presenetil Demaria, ki ima prav poseben stil vožnje. Zgledalo je kot, da bi se peljal bolj na ogled proge kot pa na vso moč - vožnja umirjena brez odletanja s prefinjeno izbrano linijo vožnje. Tudi v razredu 125 vse pohvale vsem našim za odlične predstave. Vseeno pa se nekoliko pozna večji proračun in pa seveda izkušnje vodilnih v tem tekmovanju. Naj povem, da so letos tovarniška moštva še bolj razkošna kot sicer.

Pa še nekaj glede popularnosti - toliko gledalcev še nisem srečal pri nas kot jih je bilo danes v Mladini. Kot, da bi dal najmanj dve Vrtojbi skupaj. In navijanje za hrvaške tekmovalce kot se šika. Pred takim domačim občinstvom je dosti lažje doseči vrhunski rezultat. Organizacija res odlična s pestro spremljevalno ponudbo. Naj povem, da se je na koncu žrebalo vstopnice za zanimive praktične nagrade vsega 10 različnih, glavni dobitek skuter. Sponzorjev verjetno trikrat več kot pri nas kar že samo po sebi pove dosti.

No toliko z moje strani pa lep pozdrav.

L'Thor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yo!

mene ful zanima kje kej prodajajo THOR in FOX obleke k so mi tok hud :worship:

p zanima me ce kdo prodaja kksno 250ccm 4 taktno seveda (kawasaki,yamaha,suzuki) p za kok

se neki me zanima kok doug ze kksn od vs fura p ce tekmujet, mislm za ene vem da tekmujete :rolleyes:

srecno

Jst prodajam svojga Kawasakija KX250F, letnik 2005. Če te zanima PM.

tekmujem pa od letos :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst prodajam svojga Kawasakija KX250F, letnik 2005. Če te zanima PM.

tekmujem pa od letos :D

ista mašina, drugi lastnik se bo prodajala konec sezone :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdej to pomen :D :whistle:

PS: Kaj bosta pa potem nabavla, če ni skrivnost???

KX 250 F 2008 :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KX 250 F 2008 :whistle:

Dobra dobra izbira ;) Sej dan danes so vsi motorji zakon, zdej je samo na tem, kako ti ugaja in katera barva ti je všeč ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo kragelj bravo kdo sta pa ta dva zravn če smem prašat

Levi je Alvaro Lozano, srednji pa Yves Demaria

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha YZ250F 07, oz če se bo dal dobit avgusta že 08 :worship:

Maš mogoče kak poseben razlog? Me je samo firbec ;)

Sem pa tako mal probal sedet na YZF in pa KXF, pa mi je v primerjavi z CRF in mojim okusom veliko bolj ustrezal KXF. Yamaha mi nekak ni delovala dobro. Mogoče bi se jo moral samo navaditi :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No probu sm KXF in YZF. Na KXF je biu custum akrapovič za visoke obrate, na YZF pa navaden akrapovič. Pri Kawasakiju mi je bil sedež neudoben, vodljivost čez ovinke mi ni bila najboljša, predvsem zaradi nižje balance kot pri Yamahi. PRi Yamahi me je pa sprva motilo močno zaviranje mašine ob spuščenem gasu. Sam položaj mi je bil na Yamahi boljši, višja balanca pa mi je bolj ležala pri vožji čez ovinke. Vsakega sem vozil 5 krogov na minutni progi, z Yamaho sm meu 2s boljši čas :worship:

Estetika mi pa ni tok pomembna de bi se na podlagi tega odločil.

Popravljeno . Popravil reXton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js pa ostajam na zelencih, namreč proti yamahi krojim nepopisno "sovražtvo" (ne sprašujte zakaj, sem se že rodil s tem feelingom, da glasbenik ne bom nikoli). Honda je odlična mašina, ma me cenovno ne prepriča. Suzuki je itak isti drek kot kawasaki, s tem da je way cenejši zaradi izdelave in serijskih komponent, tako da na koncu ostane kawa :D Pa še monster team je :D Europejcev pa še pogledam ne :glare:

Pa všeč mi je k kawln potegne z nule ko prese. Pač navadu sm se na nizke obrate in tam kwak nima konkurence.

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo! jst sm nou na foromu...tle sm zasledu da sprašujete po nakupu motorja.jst prodajam Yamaho YZ250F letnik 2006.če kerga kej več zanima nej praša..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo! jst sm nou na foromu...tle sm zasledu da sprašujete po nakupu motorja.jst prodajam Yamaho YZ250F letnik 2006.če kerga kej več zanima nej praša..

lp

Klemen??? Mogoče Gerčar ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz ti izrekam eno veliko dobrodošlico :worship: :worship: :worship:

@gizmOkak: Dva smo že pridobili, še nekaj pa bo kr zanimivo ane ;) Pol pa mormo začet še vabit svetovno klaso :worship: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gizmOkak: Dva smo že pridobili, še nekaj pa bo kr zanimivo ane ;) Pol pa mormo začet še vabit svetovno klaso :worship: :whistle:

bom js villopototu pisal... Sem mu že zadnič po telefonu neki omenu, pa je reku, da je problem k ne razume slovensko in pol noče gnjavit za prevode... :whistle:

Drgač pa RC je že prjavlen, ma ni še nč napisu :blush: ga je najbrž sram :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zakon jaz bom pa Evertsu. Sigurn bo čist navdušen, ko ma ful časa zdej, ko ne dirka več in bo mal čas tukaj med nami, da se mal pomenmo. Pa še naučil nas bo kej ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo kej ve kako je s progo v vačah nad litijo?pa kdaj se da kej trenirat(če se da)?

lp

Trenutno je proga zaprta... kšni frendi sm pa ke se mal pelejo, drgač pa S. najrajši vid da se nihče ne voz. Je pa dost slišat, da bo otvoritev nekje v jeseni - konec avgusta naprej, ko naj bi blo tud spet odprt... je pa nekje 90%, da bo cross Country dirka, tko kt lani k je bla 1. Septembra, oktobra... Zdej je proga dobila en nov visok-dolg skok, in namakalni sistem, ter nekej hudih sprememb v spodnjem delu. Grozna je :kva2: :naughty: Čaka se na papirje pa dovlojenja.... itd

Kva pa je ena nova nekje pr trbovljah? Kdaj se lohk voz? Kje pa je to bl točn?

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!