Skoči na vsebino

Zakaj postajam nacionalist? :blink:


HHV

Priporočene objave

Motoristom? O:-) Ja sej snegofobija je pa res grda navada. O:-)

.) :D :D

Horjo ! Pusti motoriste pri miru. ČEFURJI, ti so problematični ... .

Zdaj pa hitro veliki Sym, pa koj zagovor, hahaha :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni več velikega Syma.

Sedaj en vanilijev puding v šuškavcu in v oranžnih športnih copatih okoli špancira.

Sumim tudi, da ima doma v garaži skritega natuninanega yugeca s 4500 W muzike. ;) :P :D :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni več velikega Syma.

Sedaj en vanilijev puding v šuškavcu in v oranžnih športnih copatih okoli špancira.

Sumim tudi, da ima doma v garaži skritega natuninanega yugeca s 4500 W muzike. ;) :P :D :lol1:

Hja, mogoče je pa zdaj Symić, kaj veš ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se ti pa kar ne morm preveč nasmejat. :hmm:

Saj od tebe sploh ne pričakujem, da bi se temu smejala, tudi meni namreč ne gre na smeh, sem smrtno resen ! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf kaj vse bi jim delal in kam bi jih poslal ... :naughty:

kaj šele bi kdo tebi delal...si predstavljaš.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj šele bi kdo tebi delal...si predstavljaš.....

Saj zato, ker sem malo starejši od tebe in sem jih gledal že v bivši "JUGI", ko so dobivali zastonj solidarna stanovanja, "mali slovenčki" so bili pa tiho, veš, od tistih časov jih ne prenašam.

Ti pa kar lepo v šolo hodi, pa mamico ubogaj, pa anti ksenofobijo goni, pa ..... :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj zato, ker sem malo starejši od tebe in sem jih gledal že v bivši "JUGI", ko so dobivali zastonj solidarna stanovanja, "mali slovenčki" so bili pa tiho, veš, od tistih časov jih ne prenašam.

in praviš da si še danes v hiši na drevesu ki si jo takrat postavil ! al je kak poceni češki šotor že padel ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in praviš da si še danes v hiši na drevesu ki si jo takrat postavil ! al je kak poceni češki šotor že padel ? :D

Wrong !

Hišo sem si sam ustvaril, sedaj pa čakam sklep USTAVNEGA SODIŠČA, da mi določi, da izpraznim pol hiše in jo dam zastonj kakšnemu neslovenčku. Kaj hočeš, odlok US je potrebno spoštovati, pa če je dobro ali ne! :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drži !

... mi je pa prišlo na uho, da bodo tebi moped vzeli, pa ni problema, ti se z US strinjaš in jim ga boš kar sam odpeljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... mi je pa prišlo na uho, da bodo tebi moped vzeli, pa ni problema, ti se z US strinjaš in jim ga boš kar sam odpeljal.

si prej omenil da si malce starejši, pa ni ravno videti ! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....in inteligentni pogovor se nadaljuje..... B) :naughty:

forumaše za člane ustavnega sodišča :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in praviš da si še danes v hiši na drevesu ki si jo takrat postavil ! al je kak poceni češki šotor že padel ? :D

Rude, nestrpnost gor ali dol, res je, da je bil to najenostavnejši način priti do stanovanja in bratje iz bivših bratskih republik so se tega načina posluževali v mnogo večjem številu kot domorodci. Enostavno so dobivali večje število točk, ker so s seboj privlekli cele rodbin. To slovencem nekako ni v krvi in so se takrat bolj posluževali črnih gradenj, kar pa je zahtevalo denar in trud. Tako, da Matic ne živi v krošnji dreves, ampak v hiši, ki jo je postavil v potu svojega dela (pa mislim da ni črna gradnja). In ga povsem razumem, da je nestrpen do tistih, ki so prišli sem "da zarade a ne da rade" in takoj dobili stanovanja, ki so jih po Jazbinškovem zakonu odkupili za drobiž. Nacionalna struktura večine enih in drugih je bila pač značilna, zato je tudi to eden od virov nestrpnosti in priročen očitek.

Eh, jebat ga, še ena dediščina propadlega poiskusa prirejanja socializma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bajte in stanovanjaso jim dajal?

skrajni čas, da jih še jaz začnem sovražit , zalego ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjo, pa saj večina ni poznala tistih časov, tako, da "južnjake" vidijo samo od osamosvojitve naprej, kar je pa zdaleč od prave slike.

Korenine so globlje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...res je, da je bil to najenostavnejši način priti do stanovanja in bratje iz bivših bratskih republik so se tega načina posluževali v mnogo večjem številu kot domorodci....

Drži. Je pa malo narobe obsojati nekoga, da je izkoristil (neupravičeno!) ugodnost, ki mu jo je omogočil nek drug pizdun iz kdovekakšnih razlogov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bajte in stanovanjaso jim dajal?

skrajni čas, da jih še jaz začnem sovražit , zalego ...

He, he, Symči, ne boš, ne... Ne boš nikogar nafarbal ... Te poznamo, ti si ena taka stabilna zadevšna :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bajte in stanovanjaso jim dajal?

skrajni čas, da jih še jaz začnem sovražit , zalego ...

Lahko se norca delaš, samo verjetno res nimaš pojma, kolikim SLOVENCEM je takrat "zmanjkalo" točk za stanovanja, ki so jih prosili več let. Potem se pa znajde en pameten Mujo ali Haso, privleče celo vas s seboj in dobi stanovanje v parih mesecih. Ma, Vanilla ne , ne ...

Popravljeno . Popravil matic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti to resno, Vanilija?

Sem bil takrat, v zlati dobi razdeljevanja že v službi.

Z Lady sva tudi dobila stanovanje, kot nekakšna novopečena strokovnjaka, ki jim jih je manjkalo, mimo vrste. Sva ga uporabljala 7,5 let, potem pa vrnila.

Kako so se pa stanovanja po redni listi delila, pa ni za govoriti. Bolj kot je bil nepismen in bolj, kot je bil nesramen, prej je bil notri. Ni propaganda, ni fovšija (ker sem ga jaz dobil preko vrste), tako je bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drži. Je pa malo narobe obsojati nekoga, da je izkoristil (neupravičeno!) ugodnost, ki mu jo je omogočil nek drug pizdun iz kdovekakšnih razlogov.

Je tako. Čeprav na nek način niti ni bilo neupravičeno. Če bi bili takrat mi navajeni živeti na isti način, bi verjetno enako odreagirali. Je bilo pač naenkrat preveč nezdružljivih sestavin v istem piskru, ki je na koncu še ekonom postal.

Kar se pa tistih kdovekakšnih razlogov tiče, bodo pa še verjetno dolgo skriti javnosti in jih lahko le slutimo. Ali pa tudi ne. :hmm:

No ja, skratka, namesto živopisane mavrice, se naj je tekom te netako davne zgodovine zamešala drekasta brozga. Hebat ga, c'est la vie!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako so se pa stanovanja po redni listi delila, pa ni za govoriti. Bolj kot je bil nepismen in bolj, kot je bil nesramen, prej je bil notri. Ni propaganda, ni fovšija (ker sem ga jaz dobil preko vrste), tako je bilo.

a je tisti sistem podoben temu zdaj, ko neki žrebajo pa tko ... ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je tisti sistem podoben temu zdaj, ko neki žrebajo pa tko ... ? :D

Ja pa jade, teli bodo vsi plačali. Takrat si dobil stanovanje in edino kar si plačal, je bila stanarina. In jaz idiot, se nisem znal zgrebsti za enega. Pa oba z ženo sva bila v isti firmi. Kretino!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa jade, teli bodo vsi plačali. Takrat si dobil stanovanje in edino kar si plačal, je bila stanarina. In jaz idiot, se nisem znal zgrebsti za enega. Pa oba z ženo sva bila v isti firmi. Kretino!

Vidiš, "KRETINO", sedaj se pa že mladina iz tebe norca dela. Pa saj ne vedo kaj govorijo. Mislijo, da je moderno biti ZA (južnjake, islam, ...), mi pa, ki jih dalj časa poznamo, pa žal ne moremo biti tega mnenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!