Skoči na vsebino

Ali je lahko penis prevelik?


:::PENIS:::

Priporočene objave

Tanjuška, ti si pa že malo starejša, a ?

Prosim to vzemi kot kompliment. Mi je všeč, ker poznaš razlike in ker imaš rada zabitega do kraja oz. nabijanje in ne ono draženje po sredini. Z zabijanjem je povezan tudi adrenalin, znoj, napete mišice celega telesa, strast, ...

Aja, stara koka, dobra supa.

Itaq.

Ja mal starej sem, ampak spet ne tok, še zmer nism dost skoz dala u lajfu. Sem fajn single in uživam lajf kokr ga le loh, delam kar hočem, govorim kar hočem, pijem ga kokr ga hočm, žuram kokr hočm, z mojmu mopijem se vozm kokr hočm, aja no vidš k sm pozabla povedat, da sm novga mopija kupla. Morm spremenit na profilu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je, zelo rade fantaziramo, samo fora tega je, da si tega res želimo, zj pa pomisl, da greš za eno noč in dobiš tipčka k ma majhnga, ja sj se ti ne splača, ka boš s takmu, k te ne morez zadovoljit?Potrebna si nakonc še zmeri, pa tud če si ga mela not, more bit res kita, da ti res vse nadraš notr, pa še k ga u taprvo not daje, da te res raztegne. Pol ga more pa še do konca not tišat, pa nabijat kar more. sicer je pa to od vsake ženske posebi odvisn, ene rabjo res dolge, ene pa mal manj.

:) blo zanimiv prebrat ja

Ampak, poglej zadevo še z druge strani... Leon je oni dan rekel (mislm da v hecu) :grim "P.S.: saj ne da bi govoril iz lastnih izkušenj. Imam kratkega, ampak zato tankega."

Kva pa če je moški takšen? in fantazira o eni z malo bolj "ozko".

Pa si misli "ma sej se ne splača, saj majo vse velike pa zgonjene! tut čutm ne, da ga mam notr! Brez veze"

:grim

so pa včas rekl... za vsako metlo se štil najde .) tko da Tanjuška ne obupat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tanjuška, ti si pa že malo starejša, a ?

Prosim to vzemi kot kompliment. Mi je všeč, ker poznaš razlike in ker imaš rada zabitega do kraja oz. nabijanje in ne ono draženje po sredini. Z zabijanjem je povezan tudi adrenalin, znoj, napete mišice celega telesa, strast, ...

Aja, stara koka, dobra supa.

Itaq.

hmm ... 17 marec 1981

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym :?

Tadej !!! & letnica rojstva

Na to letnico so potem pribitki. To je le referenčna vrednost.

Ko žensko v najboljših letih vprašaš (če si seveda drzneš oz. pod pretvzo) po letih, ti večinoma odgovorijo x na podlage.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

penis,penis,brez tebe se ne da živet

no u glavno včasih je lahko ta isti penis prevelik včasih pa je lahko premajhen,govorim o enmu penisu in eni mufnci.No in od česa je to odvisno da včasih ga čutiš kot orjaka včasih pa kot da ga ni.

Dejmo razlage

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest, jest, a lohk jest ?

Od ženske domišljije in želje po sexu in posledično od navlaženosti vulve.

to je teoreticno

kaj pa prakticno .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

penis,penis,brez tebe se ne da živet

no u glavno včasih je lahko ta isti penis prevelik včasih pa je lahko premajhen,govorim o enmu penisu in eni mufnci.No in od česa je to odvisno da včasih ga čutiš kot orjaka včasih pa kot da ga ni.

Dejmo razlage

včasih ga scat tiši

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

penis,penis,brez tebe se ne da živet

no u glavno včasih je lahko ta isti penis prevelik včasih pa je lahko premajhen,govorim o enmu penisu in eni mufnci.No in od česa je to odvisno da včasih ga čutiš kot orjaka včasih pa kot da ga ni.

Dejmo razlage

včasih fukam hi't, včasih te počas !

včasih fukam z mehkim, včasih bolj z trdim !

včasih te normalno, včasih pa v ta malo !

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetn je res vsega po malem

je pa tud to res da če vsak dan se ti zdi iz dneva v dan manjši

če pa dolgo ne je pa pravi piton

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetn je res vsega po malem

je pa tud to res da če vsak dan se ti zdi iz dneva v dan manjši

če pa dolgo ne je pa pravi piton

a

si pomislila, da se tudi tvoja luknjica/žakeljček

lahko zaradi pretirane ali predivje uporabe

razvleče (posebej s kakim fistingom)

in moškemu deluje kot mesarski cekar,

če jo pa pustiš počivati nekaj časa,

se bo pa (kot vse mišice) skrčila na velikost devičke.

Niso vedno pitoni krivi ..

BTW en vic za relax

ONA: ti dans sem imela čudovite sanje

ON: ares?

ONA: sanjalo se mi je, da sem bila na tazstavi qrcof

ON: in?

ONA: ja imeli so polmetrske po 15.000 SIT, 30 centimeterske po 10.000 SIT pa ...

ON: dobro, dobro .. kaj pa moj

ONA: taki so bili v šopkih po pet kovačev

ON: meni se je pa tudi nekej sanjalo - sam, da sem biw na rastavi pizdetin in imeli so take 12letne po 100.000 SIT, take 15letne po 50.000 SIT ..

ONA nestrpno: ok, ok - kaj pa moja?

ON: hja ... hmmm .. u tvoji je bla pa rastava

nauk basni:

qrcovelikost je spemenljivka odvisna od pičkojame

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe tuki bo pa kmal cenzura!

K sm jest eno tako napopow, ni zdržala 3 ure:) :grim

to pa zato, ker mamo za to posvečene prostore, kamor nima vstopa vsak mlečnozobi kekec B) (sori Kexy, saj veš, da ne leti na tebe :grrr )

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe tuki bo pa kmal cenzura!

K sm jest eno tako napopow, ni zdržala 3 ure:) :grim

:?

zakaj?

ali sem koga žaliw?

ali sem navajal nesresnične podatke?

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe tuki bo pa kmal cenzura!

K sm jest eno tako napopow, ni zdržala 3 ure:) :grim

EVO, A SM REKU! :naughty:

Ke jo pa nism napopu, ker tja nism povablen, pa naslov teme se je izjemno dobro s slikico ujemal:) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Za tiste punce, ki nikakor ne najdejo zadosti velikega :grim :

Surgery Tightens Vagina, Changes Appearance

News Edition: 05/09/2006

NEW YORK -- A new trend in cosmetic surgery offers to some women the opportunity to improve their sex lives or to look better in a place most people find uncomfortable to talk about.

A reporter from Baltimore television station WBAL traveled to the Manhattan offices of gynecologist Dr. Ronald Blatt, where some unusual procedures take place.

"By doing vaginoplasty surgery, we tighten the vagina -- increasing the friction, increasing the sensation," Blatt said.

The cosmetic surgery procedure is called vaginal rejuvenation -- the most private of makeovers performed nationwide.

Patients Seeking Vaginal Rejuvenation

After having six kids, Kim Hernandez, of Texas, underwent the procedure as an anniversary present for her husband.

"You have to do what is right for you. I know this isn't holding my marriage together; this is something added," Hernandez said.

Blatt has performed vaginal rejuvenation for four years, and he got the idea from seeing another doctor's magazine advertisement.

"I said, 'I know how to do this. I've done them over the years, not on a regular basis.' I put a small ad in my myself and got a lot of responses, much more than I expected," Blatt said.

Blatt's office takes calls from all over the U.S. and the world inquiring about vaginoplasty, as well as a different procedure called labiaplasty.

"Labiaplasty is a reduction or the recontouring of the small lips on the outside of the vagina, called the labia minora," Blatt said.

When asked why patients seek the procedure, Blatt explained, "This is done for cosmetic reasons, people don't like the way they look. ... Women report more healthier, happier sex lives, and their husbands notice a big difference, too."

A Woman's Perspective

Not too many blocks away, across the street from the Metropolitan Museum of Art on Fifth Avenue, gynecologist Dr. Lauri Romanzi sees similar patients asking for the same things.

At first, Romanzi refused, thinking it was weird and just wrong.

"It's very difficult to accept the notion that in the developed Western world, the trend du jour for cosmetic surgery in women is to revise the way the labia or perineum looks," she said.

Ultimately, Romanzi said, it seemed smarter to her to do the procedures as someone who understands that part of the body very well.

"You need to be careful with sensation in this area," she said.

At first, Romanzi said she was shocked to receive the requests.

"When the first woman came in, I looked for piercings, but there were none! She just didn't like the way the labia looked," she said.

While Romanzi performs the surgeries, she uses the cosmetic trend to promote something very healthy: keeping the pelvic muscles in shape.

"There's nothing wrong with taking exercises and using it for women who want to make the vagina tighter, their orgasms stronger, and you can do it without surgery," Romanzi said.

All kinds of products exist to help accomplish that task. Romanzi uses the equivalent of vaginal weightlifting and biofeedback to help women isolate the right muscles.

"You get the 'Aha' phenomenon, when patients suddenly get it and start contracting like an Olympian -- a vaginal Olympian -- this is the ultimate," Romanzi said.

Both doctors said this is not high-risk surgery and that their patients are happy with the results.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo se bo pa še z anglo jebal :? sori :baa:poskusi z uporabo presisa

Popravljeno . Popravil ceso
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S treniranjem postane vaginalna mišica pravi "ožemalnik". Je pa treba delat. Se pa definitivno trud povrne, v obilki boljšega sexa, občutka neminljivosti,.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!