Skoči na vsebino

O samoti


Alla

Priporočene objave

Lepo povedano Alla. Ampak samoto izkorišča tisti za osebno rast ipd, ki mu je ta(samota namreč), le vmesna postaja med "nesamoto". Namreč, kot se poenostavljeno pravi, si polneš energijo(baterije...duracell gotovo :) in "pozitivno" razmišljaš, če veš, da so pred tabo izzivi, ki te ne spravljajo v obup, ampak nekakšno "prijetno" negotovost. No, tako vsaj po mojih izkušnjah. Samota je v tem primeru nekakšno počivališče, postojanka, kjer legijo spočiješ, da se nato lahko loti novih podvigov(klanja,ropanja in poslijevanja :)

Kar zadeva matematično ponazoritev, a ni to rezervirano za primere, ko ima profesor pred seboj tablo, vzame kredo in potem načečka nekaj osnovnih matemaičnih likov in reče: Če si ogledamo matematično ponazoritev problema.

In ja, premica naj bi res bila neskončno dolga, zato je nemogoče govoriti o krajših in daljših. Takšne so le daljice.

Brumbrum: Tole si se zagotovo naučil pri predmetu socialna psihologija. Ali pa kakšne vrste managementa. Vse lepo in prav, le nekaj je problematično. Vse tovrstne definicije, so bolj ali manj eksaktne, kar pomeni, da zreducirajo nek lahko zelo obsežen(celo neskončen) pojav na zaključeno celoto. S tem ga oklestijo nekaterih njegovih oblik. Če potem človek stvarnost pojmuje izključno skozi tovrstne definicije, je le ta popačena(popredalčkana), saj je dojeta skozi optiko omenjenih konceptov(ampak, to je v "naravi" človeka. Drugače bi bila besedna komunikacija nemogoča. Saj moramo neskončne pojave opredeliti in razumeti s končnim številom besed).

Bodi še prosim toliko dober in povej, kaj piše(oz kaj si predstavljaš) pod pojmom disonanca in komunikacijski element.

Ker ne vem ali je slednji lahko samo človek ali še kaj drugega.

Lp

Popravljeno . Popravil Avatar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvaležen sem vsem tistim, ki so me zavrnili.

Zaradi njih sem užival v kresu (grmadi) do jutranjih ur ( :devil: )

Samokres? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samokres? :hmm:

Ne. V mislih sem imel dve stvari. Tisti hudiček pač predstavlja demona. Ena verzija je, da je tovrstna kreatura skurila(grmada-kres) vse, ki so jo zavrnili. Teh je bilo veliko. Druga možnost pa je, da so vsi, ki so demona zavrnili(kar jih je bilo spet veliko), priredili grmado-kres, v stilu srednjeveške inkvizicije. In ker je demon sadomazohist, je užival, ko so ga pekli, do jutranjih ur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!