Skoči na vsebino

Marija Reka


Brrrm

Priporočene objave

Tabla brez obrobe samo pomeni da je omejitev v naselju 70 km/h, kar pomeni, da ti bodo smrkci zaplenili izpit pri 100+ in ne pri 80+ kot v klasičnem naselju.

Z ali brez obrobe je tabla z imenom oznaka za vstop v naselje, kjer veljajo kazni za naselja, .... razlika kot rečeno je samo v najvišji dovoljeni hitrosti v naselju.

Table brez obrobe naj bi se načeloma uporabljale za zagotovitev večje pretočnosti in to samo v naseljih, kjer je cesta speljana tako, da ni neposrednih dovozov na cesto iz hiš, garaž ali dvorišč.

Zoolo

Aja, jst sm pa mislu, da kadar gre za tablo brez črne obrobe je omejitev 90km/h, si sigurn da je 70km/h, ker se mi zdi, da so nas učila za 90??? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zoolo ima v vsem prav, razen v tistem delu, kjer govori o hitrosti 70 km/h.

Mimo take table zapeljemo z nezmanjšano hitrostjo. In če pred tablo ni kake veljavne omejitve, je to pač 90 km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, zdej, ko smo si na jasnem, kako je s tem znakom, gremo gor z metlam in feni.

Bomo spucal pesek in posušil cesto!

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj šel, očitno malo preveč optimistično, pogledat kako se kaj drži naša Marija.

Peska še vedno skoraj toliko kot v sahari. Pa ponekod se še vedno toipi sneg in je cesta mokra in spolzka. Bo treba še malo počakat, pa upat na kakšno konkretno nevihto da spere svinjarijo  :doze:

sm bil jaz tud učiri gor pa je kar znosno, zdej je tak al tak še treba pazit, ker še tud asfalt ni ogret tak ko bi moral bit, aja pa ne enmu koncu prot vrhu ulačjo les iz šumadije je tud dreka po cesti :eek:

sm šel dans z avtom čez Černivec, pa da vidiš hudiča na kranjski strani je pa res šudra ko bi bil v pruhu :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se to (oziroma lansko) poletje vsaj dvakrat tedensko peljal z motorjem skozi Marijo reko in nikdar nisem videl policije. Res, ta kraj sem prevozil (in to ne po omejitvah .) neštetokrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eto bil sem včeraj gor ! Cesta je kar lepa, malo še je prašna.... tak da previdnost ni odveč, ker te še vedno lahko pričaka pesek v ovinku ( proti vrhu sta dva ovinka polna peska in zemlje )

drugače pa se da fajn peljat za začetek sezone

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sem včeraj mogoče Gica srečal na marijareških klancih :hmm: (FZ6 s kovčkom?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink:

Ne, nisem bil jaz!

Še nimam registriranga..., na šverc pa ne grem, ker se vsaj dvakrat na dan mim naše bajte vozjo taplav...

Mogoč bom proti koncu tedna uredil in pol bom večkrat gor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stanje solidno, tako kot je že špil rekel, pod vrhom vlačjo les z goše, pa je dreka pa praha velik na cesti, tako, da pazljivo, spodnji del pa odličen...se da kr ornk peljat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opozorilo,

danes sem se peljal čez "prelaz" in na spodnji strani prot6i preboldu oz. marija reki je blo po cestišču razlito olje ali bencin!!! :BUA:

en motorist, mislim, da z africa twinko, je padu danes tam!

relativno grdo za videt: motor sesut, kufer 20 metrov naprej v travi, un je pršu pa iz grabna 10 metrov stran! :eek:

Je reku, da je vredu, da ni mnda nč zlamanga, sam poravsan je bil, pa moder bo jutr cel.

še vedno je na tej strani pri vrhu polno blata,...tko da previdno.

drgač sem pa dons z mojo lepšo polovico ugotovil da se da tud s KLR-jem solidno peljat po ovinkih. :OK:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač sem pa dons z mojo lepšo polovico ugotovil da se da tud s KLR-jem solidno peljat po ovinkih. :OK:

A si bil ti v soboto oz. nedeljo nevem kater dan točno, tudi gor, sta bla dva na KLR-ju, pred tabo je bil pa rumen GS1200???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"A si bil ti v soboto oz. nedeljo nevem kater dan točno, tudi gor, sta bla dva na KLR-ju, pred tabo je bil pa rumen GS1200???"

ne nism bil, sm dans prvič mal daljšo turco naredu z svojim novim (starim) motorjem.(včeraj prijavil in registriral)

in sm "že" manj, kot pol milimetra do roba gume. :whistle:

mal prehitr je blo tole, bo treba mal merkat, da ne bom "čez gumo padu" :blink:

sam je pa ful nenavaden filing z endurco polagat (navajen cestak-turing bikov), mam vedno filing da bom z glavo na nasprotnem pasu koga butnu, pa kolen mi neki ven sili, ko mu ni ravno treba :hmm:

je pa noro, ko ga kr na zadnjo butne iz ovinka pr polnem plinu :worship:

drugač pa s trbovlske smeri do vrha je neproblematična cesta, spust dol pa skriva nekaj presenečenj.

veliko varnih kilometrov vam želi "Ž" !

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek popoldne sem bil gor.

Kot ste že napisal...

Spodnji del spucan, proti vrhu še nekaj sledu vlačenja hlodov in gozda...

Ampak je bolj zasvinjana tista polovica, po kateri se pelješ dol...

Ovinki držijo, čisto za robu asvalta še pesek...

Med vožnjo gor in dol srečal smo enega motorista s potnikom(-co?). Neki modrga, nisem vidu, kteri motor je bil...

No, danes je pa vse belo, prava zimska idila :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaj nekaj dobrega od tega p.o.f.u.k.a.n.e.g.a. dežja, da bo še tisto nekaj blata spucalo..

al pa, boženedaj, potenciralo :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, danes je pa vse belo, prava zimska idila :BUA:

Upam da niso posipaval. :(

Videl včeraj komunalce s peskom se po dolini vozit (upam, da so šli na Kum :D )!

Po dolini pa itak ne rabijo posipavet, ker je še vse posuto! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: Pička mu snegava. Zdej mam jst motorja duma pa sneg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam cesta je pa res ok že na začetku ko se prpeleš s prebolda iz gozda tistih 5-6 hitrih ovinkov :P , cesta bi bla še bolj "gajsna" če bi bil tak asfalt še do trbovelj, včasih na savinjski strani kr pogrešam mal sončka na cesto. Lani ter predlani bil gor z mopiju cca 70-80 krat pa nkol srečal policajev :OK: . Da bog da, da bi blo še 200 let tako! Sam tam je treba pazit ko gre cesta med dvema hišama, tam mi je enkrat en froc prletu čez cesto. Mislim da je bla tam omejitev 40 ne vem pa kako je zdej?

post-2279-1113302743_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil gor! Morm rečt da je prov fajn! Tistga blata na vrhu skor ni več. Drugač sem pa srečal samo 2 motorista gor? ke ste pa zdej ostali??

Ne veste kaj zamujate :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prisel iz MB malo pogledat to vaso cudezno Marijo. Vredno ogleda in vsakega prevozenega ovinka.!!! :OK: :OK: :OK:

Srecal dva motorista, ki sta se vzpenjala ob ca 19:38

LPMM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!