Skoči na vsebino

Yamaha FZS 600 Fazer


Ice

Priporočene objave

Kolk je blo samo krmilo? :hmm:

A so ble kake težave s cevmi in zajlami?

Približno 20k.

Težav z cevmi in zajlami ni, kar nekej problemov pa sem imel z vrtanjem lukenj v "balanco". :glare:

Čeprav tudi uteži niso ravno nedolžne. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne :grrr

Pa tudi iskal pri takih cenah ne bom več. :grrr

(sem imel tudi sam namen zamenjat)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabim novo zadnjo gumo. V mislih imam Dunlop D207RR ali Michelin Pilot Power. D207 se prehitro obrablja, ker se menda pregreva, zato iščem gumo za bolj športno vožnjo. Drži pa D207 več kot dovolj.

Ima kdo še kak drug predlog. Spredaj je še skoraj nova D207. :hmm:

To D207, ki je zdaj gor sem hotu že pri 4500km zamenjat. Pol sem iztisnil iz nje še okoli 1000km. Pa za kak bolj počasen pomladni kilometer tudi še bo... :D

post-326-1111995478_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Od vceraj sem tudi jaz novi lastnik Fazerke. Noroooo.. .)

Slike si lahko ogledate na

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...60entry466258

Slednja je prisla iz tujih krajev. Ima pa samo eno slabost, akumulator je "svoh" in ga moram nujno zamenjat, ker pa to ni kako High - Tech Shit ... me je presinila ideja, da bi ga sam zamenjal. A ker sem 7 let "pomrznil" sem se spozabil, kje na severnem primorskem ali Lj. bi dobil najugodneje in kakovostno skrinjico energije za doticni "moped".

Hvala za vse telefonske stevilke in naslove. :P

Za mojo prirojeno nesposobnost iskanja po forumu se vnaprej opravicujem. :P :blush:

Popravljeno . Popravil DrAc0
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Lj. vem da je zraven TC-ja ena trgovina, ki prodaja akumulatorje, ne vem pa kolko so ugodni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Akumulatorstvo Grajzar se nahaja poleg TC-ja. Mislim da imajo dokaj ugodne cene. Pa stari akumulator lahko tudi tam pustiš.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

welcome in the club.

pa srečno in varno vožnjo

glede akumulatorj pa pejd v eliso domžale,boš dobil taprav akumulator za 9jurjev,jaz sem ga najprej kupila v trgoavto pa ni bil v redu tko da je šlo 6jurjev v maloro tam pa majo kvalitetne za 9

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za lep seprejem, sicer pa ne vem a nekako se mi zdi, da bom sledil

Sandinim nasvetom. Nekako se mi dozdeva, da je resnicno maher za doticne motorje.

Sicer pa Hvala in se vidimo kje zunaj. .) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm..

Najnovejse informacije glede akumulatorjev.

trgovina1: Za tak motor je cena original akk. 25.000SIT

trgovina2: za tak motor je cena akk. 20.000SIT

trgovina1: (druga oseba) Cena za tak motor je 35.000 SIT ....WTF?...ja zelo posebna snov, zelo specificen, ni kopij za ta tip, samo original. Ce ne uporabljas tega, lahko skuris regler! WTF.. WTF...??? :? :? :blink: :cry: :glare: :angry2:

trgovina3: Za tak motor, tak tip akk. (zele, zaprt, brez vzdrzevanja... ) je cena 19.000 SIT. V motorju je trenutno tocno taksen! Oh really..??

Skorajda so me spravili jok, kajti nisem vedel komu verjet.

Na koncu sm se odlocil, da bom uzel unega iz stacune 4. kajti potnih stroskov ne bo.

Pa eno leto garancije. Recimo da me niso nategnili ....kot staro kurbo..!

Sicer pa povejte, vi moji dragi motoristi, sem ravnal prav?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce je 12V in taprave "dimenzije", i.e. Ah (amper-ur) kolikor pise v knjizici, potem ne mores veliko narediti narobe. ce je se zaprtega tipa, da ti ni potrebo dolivati destilata, si zmagal.

tisto o "posebnih" in "samo za ta motor narejenih" smo tudi ze slisali. nekako ne verjamem, bi prevec stal razvoj itd.

lahko bi tudi nabavil hawker-jevega, imajo samo dva tipa; enega velikega za HD in bmw in enega manjsega za vse ostale. :) samo s ceno se ti ne bi strinjal. .)

tretja opcija:

nekje v LJ se sigurno valja kaksen katalog od gericke ali louis; noter skoraj zagotovo najdes akumulator za tvoj motor.

louis:

npr.

10036226_880_FR_06_MO.JPG

dimenzije akumkulatorjev

kateri akumulator za kateri motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, dobil vse potrebno za dvignit stopalke (2kSIT :D ), zdaj imam pa en manjši probem...

Skrajšat moram cevko (ene 4cm) do posode za olje zadnje zavore. Nimam pa pojma kako sploh olje ven spustit. Sem že razmišljal, da bi le iz posodice in cevke sporavil ven olje, cev zgoraj ustrezno odrezal in vse skupaj nataknil nazaj, brez da bi spraznil cel sistem... :hmm:

Bo to v redu? Kak drug predlog?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali pa probas neskrajsano cevko nekako zavezati na okvir brez "prelomov" cevke.

jaz bi vseeno zamenjal celotno tekocino, ker je rizicni faktor fusanja malce prevelik. zavore so le zavore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali pa probas neskrajsano cevko nekako zavezati na okvir brez "prelomov" cevke
Ne gre, ker je prekratka in pretrda, 4cm pa ne tako malo in nastane precej oster ovinek, na katerem se cev prelomi.

jaz bi vseeno zamenjal celotno tekocino, ker je rizicni faktor fusanja malce prevelik. zavore so le zavore.
Zato pa sprašujem. Drugače bi se že lotu. Se mi pa zdi (vem pa 100% ne), da če ne bom šaril po tlačnem delu napeljeve, da nimam kaj zaje...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabim novo zadnjo gumo. V mislih imam Dunlop D207RR ali Michelin Pilot Power. D207 se prehitro obrablja, ker se menda pregreva, zato iščem gumo za bolj športno vožnjo. Drži pa D207 več kot dovolj.

Ima kdo še kak drug predlog. Spredaj je še skoraj nova D207.  :hmm:

To D207, ki je zdaj gor sem hotu že pri 4500km zamenjat. Pol sem iztisnil iz nje še okoli 1000km. Pa za kak bolj počasen pomladni kilometer tudi še bo... :D

Ti a se po pisti ganjas al kaj :naughty:

Nisem neki dirkač,sam po omejitvah se tudi ne vozim,posebi po ovinkih ne :krneki:...sicer je men D207 zdržala 6500km, pa še zmer bla v malenkost bolšem stanju kot tvoja :rolleyes: aja..ni bla RR O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem še malo frišen, pa vendar vas bi vprašal ali je komu spustil olje zadnji amortizer na fazerju, kajti meni se zdi da na moji malo pušča. Sicer mi riti zaenkrat ne odnaša, pa tudi na mestu sem ga sprobal in se mi zdi čisto v redu. Motor je pa letnik 2003 inj ima prevoženih cca.20000 km.

LP XR800

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ima! Vendar sem kljub temu na samem blažilcu (fedri) opazil olje, pa tudi na tleh pod centralnim stojalom se kakšna kapljica najde. Vse pregledal, mašina suha, tako, da mio ni jasno odkod olje na tem mestu! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: da nista vidva z lady pocela kaksne bolj "spolzke" stvari na motorju.... pa je se ostala kaksna kapljica kjer naj ne bi. :naughty: :grim

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Olja,olja...... :cry: Ja zgleda, da ga bo treba malo do mehanika peljat, pa v redu pregledat..... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!