Skoči na vsebino

Yamaha FZS 600 Fazer


Ice

Priporočene objave

:hmm: da nista vidva z lady pocela kaksne bolj "spolzke" stvari na motorju.... pa je se ostala kaksna kapljica kjer naj ne bi. :naughty: :grim

Možno :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo kakšne izkušnje z gumami Metzeler Z6 na fazerju? Do sedaj sem mel Metzeler Z4...... bil zadovoljen :D ..... sicer jih hvalijo po revijah..... bi pa hotel informacijo od nekoga, ki jih je preizkusil (dež, ovinki, hladen asfalt ipd.) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Evo, dobil vse potrebno za dvignit stopalke (2kSIT  :D ), zdaj imam pa en manjši probem...

Skrajšat moram cevko (ene 4cm) do posode za olje zadnje zavore. Nimam pa pojma kako sploh olje ven spustit. Sem že razmišljal, da bi le iz posodice in cevke sporavil ven olje, cev zgoraj ustrezno odrezal in vse skupaj nataknil nazaj, brez da bi spraznil cel sistem... :hmm:

Stopalke so dvignjene, stransko stojalo se nekoliko bolj zloži, cevko zavorne tekočine sem odrezal po zgornjem receptu... vsega dela skupaj 1uro! :OK:

Sem pa vse tako perfektno izračunal, da se mi zdaj vzvod centralnega stojala nasloni na stopalko :slap: Žiga-žaga poje žaga :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že kdo imel probleme z centralno ključavnico.

Mene je nekej na veliko začela zajebavat - ključ sploh noče jih noter. Moram en čas mal rukat kluč poj pa nekak rata.

Se da to slučajno popravit. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na suho nič ne gre,lahko bi že vedel... par kapljic olja,pa s ključem mal not pa ven šopat pa ga obračat,verjetno bo ok .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ketensprej po moje ni najboljša varianta za ključavnice, ker je lepljiv - potem pa imaš v ključavnici lepljivo kepo prahu in podobne svinjarije.

Nekje sem prebral, da je 'grafit' prava stvar... Ne vem, ali je mišljena grafitna mast ali pa se grafit dobi še v kaki drugi obliki, ki bi bila namenjena tem zadevam.

Vsekakor pa, ker si že uporabil ketensprej, uporabi zdaj še kak 'ketenrajniger', da stvar spraviš ven.

lp, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sej nisem uporabil ketenspreja - sem probal z WD40. .)

Nekak se bolj nagibam k temu da je nekaj narobe z ključavnico kot da ni namazana, ker mi po ploščatem delu ključa dela kar velike raze. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem da ne.

Sem probal tudi z rezervnim ključem, ki ni bil nikoli v uporabi in je ista pesem. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odmontiraj, razstavi, spucaj, namazi, sestavi, namontiraj. lahko, da je kaksen kamencek prisel notri ali kaka druga svinjarija. ce pa si ne upas ali ne znas ali nimas orodja ali... pa do prvega servisa in naj oni pogledajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbrz bi bilo res potrebno razstaviti in pogledati.

grafitna mast ni najbolsa, saj se spet lahko naredi kepa prahu. grafitni prah je tisto za kljucavnice. ceprav ga imam doma ga ne uporabljam vec, ker enkrat WD 40 ali olje v kljucavnici in je konec. :slap:

dokler ni mehansko nic narobe v kljucavnici (tujki ipd.) je tudi WD 40 ok za namazati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odmontiraj, razstavi, spucaj, namazi, sestavi, namontiraj. lahko, da je kaksen kamencek prisel notri ali kaka druga svinjarija. ce pa si ne upas ali ne znas ali nimas orodja ali... pa do prvega servisa in naj oni pogledajo.

Sem šel na servis, vprašal in ni blo zanimanja da bi to pogledal (beri: pač so vedl da ne bo veliko dnarja padl) in so rekl, da je treba menjat al pa nič.

A slučajno pri tej stvari lahko uveljavljam garancijo. :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa pelji na kak drug servis,pa po moje da more bit v garanciji.

sicer pa ma premza čist prov,kar pravi za fejzerke .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko poskušaš vstaviti ali obrniti ključ pomigaj rahlo tudi z balanco.Jaz sem imel enake težave.Uporabil sem S100 za verigo.Takoj ni veliko pomagalo,je pa po nekajkratni uporabi težava izginila.Če si že preveč uporabljal silo je morda že prepozno.Zoran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao premza.... :slap:

kupi si r6 ali r1 ...ta motor ni zate.... :grrr

A misliš, da z R6 ali R1 ne bi uspel tako porabit gum?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dvomim....fazer ni narejen za tako obrabo gum...to ti lahko pove vsak test, ki je bil narejen z njim...medtem ko je pri superšportnih motorjih kot je R1 in R6 zgodba drugačna...

sej ne rečem nič....samo če fant rad tako iz gum dela, naj si kupi motor, ki je bil narejen za to....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekak ne drži več kot bi morala.

Mislim da bo treba menjat...  :hmm:

Guma še ni za v smeti, ker po desni strani ne vidim platna. Gaaaas!!! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guma še ni za v smeti, ker po desni strani ne vidim platna. Gaaaas!!! :kva2:

Zdaj ga vidiš? :P

post-326-1114769226_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!