Skoči na vsebino

Yamaha FZS 600 Fazer


Ice

Priporočene objave

ej Frips dej prlimi kakšno fotko tvojga predelanga wingsa,vem da je bil včasih rdeč,si bo treba kej omislit predn nabašemo na kakšnga zajebanja kiflca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda7 evo bom jutr prlimal...sam da ga zglancam prej. Se včeraj vrnil z morja pa je centi praha na njem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola....Wings ala chrom :yea2:

image0334rp.th.jpg image0324hk.th.jpg

Lep je tudi kromiran ni kaj .... in seveda ga zdaj policaj ne bo prepoznal. :wacko: :whistle: Lahko se vsi skupaj na glavo postavimo, toda ror ni homologiran pa pika. Če te bo hotel policaj nagnit (beri: se spozna na zadevo) te bo, če ne drugače nima ror odtisnjenih homologacijskih številk (kolikor je meni znano)..... potem pa by by tablice, money in pa seveda ponovni tehnični-z originalom seveda. Sem se malo pozanimal pri prometnikih in jih je kar presenetljivo število, ki zadeve dobro poznajo in vedo v čem je hakl. Me pa zanima, če je do sedaj kdo sploh imel probleme z policaji zaradi Wingsa oz drugega nehomologiranega izpuha? :yea2: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni bila poanta,da bi se s tem izvlekel :whistle: Prej je bil rdeč in je kot takšen bolj padel v oči..sedaj je bolj inkognito :ninja:

Do zdej ni bilo nobenih težav s plavimi (moram potrkat) :OK: Sicer pa..roko na srce...tud dere se ne tko kot nekateri drugi,prav kulturna štimca je :yea2:

:topic: (nocemnacenjattemeohomologacijipress)

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premza, daj povej kako si zrihtal z amortizerjem za Fazerja. A ti je kaj koristil? LP izpod Pohorja. :yea1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam težave z zavorami, pravzaprav z zavornimi ploščicami. Sprednje (po 20.000km še originalne) so obrabljene zelo neenakomerno. Tri so skoraj nove (skor 4mm mesa) ena pa je zanič. Zavora ves čas deluje normalno.

Zadnje so pa skoraj zanič, čeprav zadnje zavore skoraj nikoli ne uporabljam. Pritisnem le občasno, da se razmiga in da vidim, če še dela!

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam težave z zavorami, pravzaprav z zavornimi ploščicami. Sprednje (po 20.000km še originalne) so obrabljene zelo neenakomerno. Tri so skoraj nove (skor 4mm mesa) ena pa je zanič. Zavora ves čas deluje normalno.

Zadnje so pa skoraj zanič, čeprav zadnje zavore skoraj nikoli ne uporabljam. Pritisnem le občasno, da se razmiga in da vidim, če še dela!

:hmm:

Po mojem jih bo treba čimprej zamenjat! Saj si to hotel slišati, ali ne? S tem se po mejem ni za špilat. Jaz sem jih zadaj že menjal, medtem ko so sprednje še original (28.000 km). :yea1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem zadnje menjal pri 20k km. ceprav skoraj nic nisem uporabljal zadnjo zavoro (pri nekaterih bolj strmih in dolgih klancih) so ploscice sle :yea1: . sprednje pa sem menjal pri 32k km pa bi bile se za kr nekej km, recmo enih 5k km...

naj ti za zavore ne bo skoda denarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnje ploščice menjal pri 10.000 km prednje še držijo in bo pri 30.000 potrebna menjava.....

ne razumem kako ne uporabljate zadnje zavore?

jaz vedno tudi z zadnjim bremzam, držim se načela 70 -30 (prednja zavora /zadnja zavora)

a se vam ne zdi, da bi motor "bolje" zaviral pri uporabi obeh zavor(zakaj za boga je zadnja zavora če ne za bremzat?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa so bile vaše sprednje ploščice pri menjavi enakomerno obrabljene?

Meni je ravno to strašno čudno. Tri ploščice kot nove, ena pa povsem izrabljena? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam kako maš lahko pri tvoji vožnji, pri 20k km-jev sprednje (3) ploščice še skoraj nove, zadnje bremze skoraj ne uporabljaš....

nisem videl pri menjavi kakšne so bile, žal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, verjamem.....

sklepal sem, da pri hitri vožnji bremzaš več...se pa verjetno za tvoj primer motim....

jaz bi glede tvoje neenakomerne obrabe poklical na kak servis in vprašal.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja, ko bom menjal, bom še batke in ostalo "lajtngo" pregledal in očistil!

Zanimalo me je samo, če ima še kdo take izkušnje in če je to normalno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

premza, to neenakmerno obrabo lahko morda resis tako, da razderes celjusti, ocistis batke in ohisje in ponovno sestavis. mozen razlog neenakomerne obrabe je lahko umazanija, katera se nabira na batkih, ti med svojim delovnim hodom poberejo to umazanijo mimo o-ringa (v primeru, da tesnila niso vec v najboljsi formi) v notranjost ohisja celjusti. ker posledicno nekateri batki tecejo lazje, drugi tezje skozi vodila je mozna slika obrabe, kot jo imas.

kot vedno, na daljavo diagnosticirati je lahko tudi nesmisel. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
:slap:  :slap:  :slap: Ni kaj, si pa stručko! Če ni predelana, jo ma menda na sredini! :devil:

ni res, original jo imajo na desni strani, če je za angleški trg :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Včeraj sem se moral po sili razmer peljati z Xj600 (staro 6 let). Hudič ima boljše zadnje vzmetenje od tistega na mojem Fazerju, kar se mi zdi malo čudno. Vse bolj se mi dozdeva, da je z mojim nekaj narobe. :hmm:

Zdaj bi pa rabil enega novejšega Fazerja (02-03, da ni že ves zjahan), da mal primerjam učinke zadnjega vzmetenja. Ga je kdo pripravljen odstopiti za 5min. Se ne bom niti peljal, samo malo bom skakal po njem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!