Skoči na vsebino

Yamaha FZS 600 Fazer


Ice

Priporočene objave

Sanda vprašanje,če bo to to. Drugačni vremenski pogoji in stil vožnje kot poleti .)....posledično drugačna poraba :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda vprašanje,če bo to to. Drugačni vremenski pogoji in stil vožnje kot poleti  .)....posledično drugačna poraba :grim

Glavn, da bo ona zadovoljna :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

symru

itak :)

šipo boš pa težko dobil rableno ker po moje vsi ki jo majo gor jo ne dajo več dol,vsaj jaz jo nisem ker je zakon

kupim pa rableno višjo za letnik03,najraj od yamahe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

symru

itak :)

šipo boš pa težko dobil rableno ker po moje vsi ki jo majo gor jo ne dajo več dol,vsaj jaz jo nisem ker je zakon

kupim pa rableno višjo za letnik03,najraj od yamahe

Jest svoje povišane NE DAM!

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

symru

itak :)

šipo boš pa težko dobil rableno ker po moje vsi ki jo majo gor jo ne dajo več dol,vsaj jaz jo nisem ker je zakon

kupim pa rableno višjo za letnik03,najraj od yamahe

Problem je v tem, da je tut nove ne morem nikjer kupit........madam si jo pa grooooooooozzzzzzzzzno želi, ker ji pri tej piha direktno pod vrat.

Se bo treba čez zimo znajdet, pa jo dat narest kakemu majstru, ki se s tem ukvarja.

Ampak, probat ni greh.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je v tem, da je tut nove ne morem nikjer kupit........madam si jo pa grooooooooozzzzzzzzzno želi, ker ji pri tej piha direktno pod vrat.

Pri povišani pa ji bo pihalo direktno v sredo čelade!!!

Šipo naj zniža, da ji bo v joške pihal, ne pa zvišuju, da ji bo glavo premetaval. Če druzga ne, se prematavanje joškov lepš vid! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri povišani pa ji bo pihalo direktno v sredo čelade!!!

Šipo naj zniža, da ji bo v joške pihal, ne pa zvišuju, da ji bo glavo premetaval. Če druzga ne, se prematavanje joškov lepš vid! :P

Zloba :D

Pa skos bodo gor ostal!!!!

Čaki mau....a ni tam okol tebe en stric, k take zadevščine dewa!!!!!.....(BTW...nim mislu, d joške v luft tiši :kva2: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Bi mogoče koga zanimala trša zadnja vzmet? :hmm:

Jaz bi jo dal izdelat, pa stane ena (prva) skor 20jurjev, vsaka naslednja pa le dva! :blink:

Če se nas torej najde ene par, bo skor zastonj. :OK:

Aja, pa še nasvet... :naughty:

Če ne veste kako s Fazerja spravit mušice mam rešitev. Sprobano pred kratkim. Pustite jih da se čez poletje lepo zasušijo. Jeseni jih veselo namakate v dežju ali večerni rosi. Bog ne daj, da kdaj obrišete. Rabite še kako vlažno garažo ali klet, ki ne sme biti prehladna. Pol pa čakate da se na ostankih mušic začne rediti plesen. Men se je taka črno zelena, vendar dvomim, da jo to pomembno. Po moje je vsaka dobra. Pustite vse skup do zime, da se naredijo taki velki kupi te plesni, pol pa samo z vlažno krpo obrišete, pa gre vse dol. :OK:

Zdaj rabim samo še nekaj za ptičje dreke. Plesen se na njih noče redit. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za ptičje dreke ti pa pomaga samo namakanje,namakanje in namakanje ter nič drugega. Bog ne daj, da strgaš tj na silo brišeš s krpo...posebej če mate take ptiče kot pri nas,ki pojejo vse kar vidijo (tudi pesek)....pol maš pa vse zrisano :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi mogoče koga zanimala trša zadnja vzmet? :hmm:

Jaz bi jo dal izdelat, pa stane ena (prva) skor 20jurjev, vsaka naslednja pa le dva! :blink:

Če se nas torej najde ene par, bo skor zastonj. :OK:

Aja, pa še nasvet... :naughty:

Če ne veste kako s Fazerja spravit mušice mam rešitev. Sprobano pred kratkim. Pustite jih da se čez poletje lepo zasušijo. Jeseni jih veselo namakate v dežju ali večerni rosi. Bog ne daj, da kdaj obrišete. Rabite še kako vlažno garažo ali klet, ki ne sme biti prehladna. Pol pa čakate da se na ostankih mušic začne rediti plesen. Men se je taka črno zelena, vendar dvomim, da jo to pomembno. Po moje je vsaka dobra. Pustite vse skup do zime, da se naredijo taki velki kupi te plesni, pol pa samo z vlažno krpo obrišete, pa gre vse dol. :OK:

Zdaj rabim samo še nekaj za ptičje dreke. Plesen se na njih noče redit. <_<

Ja normalno, pol pa vse skupaj lepo pobereš in nardiš tajsko specialiteto bon apetit..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi mogoče koga zanimala trša zadnja vzmet? :hmm:

Jaz bi jo dal izdelat, pa stane ena (prva) skor 20jurjev, vsaka naslednja pa le dva! :blink:

Če se nas torej najde ene par, bo skor zastonj. :OK:

A ste res vsi zadovoljni s tistim mehkim fedrom? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste res vsi zadovoljni s tistim mehkim fedrom? :hmm:

Mi je amortizer že dovolj sivih las naredil letos..... :BUA: :lol1: Sicer pa bo šel Fazer slej ko prej od hiše,čeprav sem bil z njim zadovoljen...... :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste res vsi zadovoljni s tistim mehkim fedrom? :hmm:

Mamo fazera pri hisi pa ko ga dobim v roke je edino kaj me moti mehko zadnje vzmetenje :( Drugac je pa motor :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm Lahko,da je mehko :hmm: ....sam sem se ga že tako navadil,da sploh občutim ne.

Je pa res,da sem letos zaradi tega skor letel s ceste. V desnem ovinku priletel na manjšo izboklino na asfaltu, motorin je šel malo "gor-dol" in pri "dol" sem zapel z rollbari ob cesto...posledica..prestavilo me za par metrov v levo. Sedaj ali je kriv za tako izrazito nihanje "gor-dol" amortizer ali prehitra vožnja skozi ovinek :hmm: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premza....načeloma lahko strošek trše zadnje vzmeti že razpoloviš na polovico in če najdeš še par interesentov bo lahko stekla serijska proizvodnja za Japonce. Sam imam vzmet sicer na pred zadnji končni zarezi tako, da se sopotnica sicer pritožuje nad trdoto - v mono vožnji, ki se malce razlikuje od družinske pa je žal zadnji feder res šibka točka tudi za moj okus. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajva počakat, če se še kdo oglasi (saj je čas do pomladi :D ). Problem originalne vzmeti je (po posvetu s strokovnjakom) v tem, da je v osnovi premehka in potem preveč prednapeta. <_<

Še zdaleč namreč ni vseeno ali je vzmet trša, ali pa le bolj prednapeta. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej sem hotu že takoj prvič odgovort pa... no ja, nisem.

Zadnji amortizer je definitvno šibka točka zato me imaš lahko za potencialnega interesenta... vendar (zmeraj je nek "vendar" :D )... moja rit je precej razvajena zato bi raje zadevo prej stestiral, da mi ne bi bilo kasneje žal.

Največja zavora pa je pri meni šraufanje - ne moreš verjet kako se mi motorja tudi pipnit ne da več. Užgi, pelji, tankaj, ugasni. Še prenizke luči se mi ne da dvigniti, pa je samo par vijakov.

Torej, če se najde junak, ki bi mi za pivo (dve, tri, štiri) zamejal amortizer... potem vsekakor ja.

Sej mogoče me bo čez zimo minilo ampak sedaj ne primem ključa v roke pa da mi plačaš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!