Skoči na vsebino

Yamaha FZS 600 Fazer


Ice

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Pozdrav.

Vozim fazerko letnik 2007. Imam problem da pri polaganju ovinkov stalno drsim s stopalko po tleh in mam že čisto izbrušene. Ali obstaja kakšna športna vrjanta teh stopalk ali enostavno čisti cestaš?

hvala lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Praš v temi FZ6 :P

Drugače pa...dok so sam stopalke po tleh je ok....pol pride še srednji štender, pa bremz ročka za zadnjo bremzo itd :)

Ko zaruži,dvign....ni treba še bl dol tiščat :evilgrin:

BTW...NA FZS600 je tudi bugspoiler po tleh šel......na Karlobagu pa celo akrapo :krneki:

Zaključek....menjaj motor :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Praš v temi FZ6 :P

Drugače pa...dok so sam stopalke po tleh je ok....pol pride še srednji štender, pa bremz ročka za zadnjo bremzo itd :)

Ko zaruži,dvign....ni treba še bl dol tiščat :evilgrin:

BTW...NA FZS600 je tudi bugspoiler po tleh šel......na Karlobagu pa celo akrapo :krneki:

Zaključek....menjaj motor :whistle:

podpis.. :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

eno prosnjo bi mel...kolega je prisel pogledat na nasga fazerja "e" oznako, ker enga niso spustili skozi homologacijo/tehnicnega,....je pa na nasem tudi tisti okvircek prazen,....pise samo "e" potem pa vec nic...pa me zanima, ce je na vseh tako?...ce je kdo tak dober, da se mu da it pogledat-nalepka je na desni strani pod balanco na okvirju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e, potem pa prazno, ne piše nič - spljoh.

hvala....me pa se nekaj zanima...mas vlko al se malo homologacijo...ce imas vlko bi te prosil ce bi se lahko pogledal kaj pise pod "homologacijska oznaka" in pa v prometni....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FZS600 so vi imeli tamale. Razen, če je bil uvoz ali predelava, potem si dobil veliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FZS600 so vi imeli tamale. Razen, če je bil uvoz ali predelava, potem si dobil veliko.

vem...gre se ker je en uvozil fazerja pa ga na homologaciji/tehnicnem(ne vem tocno) zajebavajo ker nic ne pise...pa me je prosil ce se lahko pozanimal, ce pise komu kaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

zivjo!

pred kratkim sem kupil yamaho fazer 600 letnik 01.imam pa sledec problem:na levem kraku vilice spodaj pri vijaku mi pusca olje.pa me zanima kj naj naredim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na levem kraku vilice spodaj pri vijaku mi pusca olje

Prve vilice ali zadnje?

Če so zadnje:

:hmm: Si mogoče ugotovil od kje je to olje, da ni slučajno ob teh vročih dneh kakšna kapljica ketnspreja prikapljala na dan. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem gre tole verjetno za zavorno olje. Preglej cevko za zavoro in imej malo na očesu nivo zavornega olja za prvo zavoro (okenček na desni strani krmila).

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pokazal se mi je na sprednih vilcah.tko da nevem.pusa pa tm k pride pru kolo prsraufan.

Pušča ti olje iz vilic, ker imaš zanič semering.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pušča ti olje iz vilic, ker imaš zanič semering.

:yes: Sej to moraš pa videt, ker ti potem itak po celi vilici dol teče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes: Sej to moraš pa videt, ker ti potem itak po celi vilici dol teče.

Ni nujno, običajno se sploh ne opazi na vilici, dokler ne potipaš s prstom spodaj na vilici kjer se kapljice začnejo nabirat.

Pa bremz olje ne moreš zgrešit, če daš prst na jezik fajn zapeče. Pa če bi bremz olje puščalo, bi se možakar prej nekal zrušil, preden bi na vilici opazil puščanje olja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

semeringa (ce ze menjas, menjaj oba) ne bi smela stati veliko vec kot € 20-25.-, dela pa je, odvisno koliko si vesc, 1,5-4 (da ne bo kdo komentiral: pavze so vstete :P ) ure. in ce ze, menjaj se olje v vilicah. liter ca. € 7.-; odvisno koliko ga potrebujes, samo bo 1 liter kar ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Zdravo motosvetovci. Iščem originalno ročko za Yamaho FZS 600 Fazer 1998-2003, tisto ki pride montirana za sedežem za držanje sopotnika. Ko sem kupil motor je imel ta že gor nosilec za kovček, sedaj pa sem vse skupaj vzel dol, in mi zijajo luknje, motorja pa še prijet ga ne morem dobro. Če ima kdo viška naj se javi na mail andrej.tem@gmail.com, kupim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pozabil dodati, da je motor rdeče barve, se pravi iščem ročko v rdeči ali črni barvi. mogoče tudi v srebrni.

fzs600_fazer.jpg

Popravljeno . Popravil andrejz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!