Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Snoopy bil viden predvsem pa SLIŠAN v Zapolju mal pred tretjo uro :D

mater...pa nism nbenga tam vidu...kje si se skrival? :surrender:

...

mal čez pol peto pa Snoopy na Planinskem polju (nezgrešljiv s cestarskim trakom)

....

ti m jst dal cestarski trak...cestrji majo oranžne ;) drgač pa glih zarad tega traku sm fajn skos prši pr polcajih :D

kje ste se pa vi vsi skrival pa pojma nimam... ;)

aja mic0 pa klapa na ridah ja...to je vse kar sm uspel dns vidit :D:boobies:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vcer na ridah verjetn brembo zaposlen s telefonom, rumena hornet - novejsa, pa en oranzn Z...bolj kt ne prazno..ob ene 6 ih..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

biu ja... ne morem uit in se skrit vašim soko okolovim :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem si kaj, da nebi napisal tegale... :evilgrin: Mogoče imam tak dan ali pa je krivo to, ker sinoči dobil ali bohsigaverdi kaj...:whistle:

Včeraj viden Mlakar(tako mu je pisalo na kombinezonu) in še nekdo(po vožnji sodeč prvo ali pa drugo sezono v sedlu) na ovinkih pod Pečno pri Poljanah nad Škofji Loki.

Svetujem vama, da gresta trenirat raje na Grobnik. Ali pa še bolje-na CVV-Vransko... Bosta manj let porabila, da ugotovita, da preverjanje obrabljenost zadnje gume (do roba) ni najpomembnejša stvar, ko se ustaviš... Ja-porabila bosta tudi veliko manj let, da se bosta s SS-motorjem peljala-recimo tako, kot nekdo, ki vozi potovalnik, je bil dva meseca na bolniški in takorekoč prvič letos na motorju... :krneki:

Takšnih ''Mlakarjev'' in podobnih kljukcev je kar nekaj v tem koncu in čisto vsem želim dolgo življenje. Pa ne samo zaradi gole človekoljubnosti ampak predvsem zato, da se komu kdaj slučajno ne pripeti, da bi pri hitrosti projektila snel s ceste kakega kolesarja, mamico z vozičkom ali pa starega fotra v škornjih, ki gre zjutraj po mleko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater...pa nism nbenga tam vidu...kje si se skrival? :surrender:

Na šihtu skoz okn sm te vidu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj videnega pol motosveta od Postojne (kofe omv 18.00), ride, pa do Godoviča. Hvala vsem ki ste pozdravli in nehvala tistim, ki ste sam leteli mimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred 20 minutami, se pravi ob 18.40, na začetku Planine videna rumena R1 (Speial Edition, letnik 2006), kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes mal čez osem zvečer (20.25) v preboldu črn kawasaki z750 na pločniku se pripravljal za štart (črno rdeč motorist)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem si kaj, da nebi napisal tegale... :evilgrin: Mogoče imam tak dan ali pa je krivo to, ker sinoči dobil ali bohsigaverdi kaj...:whistle:

Včeraj viden Mlakar(tako mu je pisalo na kombinezonu) in še nekdo(po vožnji sodeč prvo ali pa drugo sezono v sedlu) na ovinkih pod Pečno pri Poljanah nad Škofji Loki.

Svetujem vama, da gresta trenirat raje na Grobnik. Ali pa še bolje-na CVV-Vransko... Bosta manj let porabila, da ugotovita, da preverjanje obrabljenost zadnje gume (do roba) ni najpomembnejša stvar, ko se ustaviš... Ja-porabila bosta tudi veliko manj let, da se bosta s SS-motorjem peljala-recimo tako, kot nekdo, ki vozi potovalnik, je bil dva meseca na bolniški in takorekoč prvič letos na motorju... :krneki:

Takšnih ''Mlakarjev'' in podobnih kljukcev je kar nekaj v tem koncu in čisto vsem želim dolgo življenje. Pa ne samo zaradi gole človekoljubnosti ampak predvsem zato, da se komu kdaj slučajno ne pripeti, da bi pri hitrosti projektila snel s ceste kakega kolesarja, mamico z vozičkom ali pa starega fotra v škornjih, ki gre zjutraj po mleko...

Lovrenc daje me firbec namreč po čemu si ocenu da sta v sedlu eno ali dve sezoni namreč zadnjič sem enga okurcal in mu zabrusil če je je že začetnik naj malo bolj pazi pa mi je zabrusu da je že na motorju več kot dva desetletja sem malo ostal z odprtimi očmi resno bi rad vedel po čemo ti oceniš . :?:ninja:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lovrenc daje me firbec namreč po čemu si ocenu da sta v sedlu eno ali dve sezoni namreč zadnjič sem enga okurcal in mu zabrusil če je je že začetnik naj malo bolj pazi pa mi je zabrusu da je že na motorju več kot dva desetletja sem malo ostal z odprtimi očmi resno bi rad vedel po čemo ti oceniš . :?:ninja:

To da je 20 let na motorju še ne pomeni, da je v tem času kaj napredoval :naughty:...drugače pa zaletavanje po ravnini pa bremzanje pred ovinkom ko zmešan(na smešno nizke hitrosti-strah pač), konstantno popravljanje linije skoz ovinek, on-off na gasu skoz ovinek, motor skor pokonc v ovinku on pa visi dol ko čevap..itd...po ravnini zna vsak tišat-razlike se pojavijo ko cesta ne gre več naravnost :krneki:

Popravljeno . Popravil kuntakinte
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa na zadnji gumi ima pussy stripes :boobies: ker se boji nagnit bilokje, bilokdaj... ne more skrit :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okol 4ih en z Milko v Rakeku , tm k je un semaforček (al je tist na Uncu, nkol ne vem :whistle:)......na ridah ene dva z brenclčki pa še ene dva z mal večjimi stroji, sm nism benga poznala......mal čez pol peto pa Snoopy na Planinskem polju (nezgrešljiv s cestarskim trakom)......pa še enih par sm srečala, sm nben znan.

ja ja semaforček je na Rakeku-lohk bi se javla babnca:)sej veš RAKEK

dopoldne vozila neki cajta u logatcu za unm zebrastm v stromom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lovrenc daje me firbec namreč po čemu si ocenu da sta v sedlu eno ali dve sezoni namreč zadnjič sem enga okurcal in mu zabrusil če je je že začetnik naj malo bolj pazi pa mi je zabrusu da je že na motorju več kot dva desetletja sem malo ostal z odprtimi očmi resno bi rad vedel po čemo ti oceniš . :?:ninja:

Po tem, da sta ga nazigala po ravninah kar jima je dalo, pred ovinkom pa bremzala, da jima je plombe vleklo ven iz zob. Potem pa, ko sta na avtobusni postaji vstavila sta najprej šla gledat, če je zadnja guma ''do roba''. Da se jima je pred ovinkom (o fak) nasral traktor in ga je bilo potem treba v nepreglednem ovinku prehiteti, da sta v naslednji ovinek lahko ''v miru'' nagnila... Pa to, da sta ''nadrkavala'' tista dva ovinka naprej, nazaj in počez minimalno pol ure(vem, ker jih je punca tudi srečala, ko je pol ure za mano šla tam skozi)... No-mislim, da velika večina t.i. veteranov vsega tega ne počne.

Če ti kakšen tak ''invalid'' drugič reče, da je na motorju že 20 let ga raje vprašaj, če je pri karieri pozabil odšteti tisto 15-letno pavzo od JLA, ko je Guzzija zalagal po avspuhih pa do par let nazaj! Poznamo take primerke, pozanmo... Stari in žešči motoristi z ''20 letnimi izkušnjami''...

Popravljeno . Popravil Lowrenc
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons okol 10ih...Jezersko...na poti dol rdeč Hypermotard...okol 11ih pa na poti gor...srebrna Tuna in malo za njo še bela RSV4r...kdo od tukej?... :hmm:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons okol 10ih...Jezersko...na poti dol rdeč Hypermotard...okol 11ih pa na poti gor...srebrna Tuna in malo za njo še bela RSV4r...kdo od tukej?... :hmm:

lp

Ja na Tuonotu sem bil jaz mal po 11h uri, sam mam Factory model in ne srebren, tako da si mogoće še koga drugega videl.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekdo na Aprilii RSV Mille 2. generacije mi je danes na ravnici pred Dragomerjem poskušal nekaj dopovedat. Šele ko si me prehitel in pokazal mi je kapnilo, da si hotel povedat da štop luči ne delajo. No, doma sem probal in delajo, mogoče se je slabo videlo, ker sva imela sonce v hrbet.

Vseeno pa hvala za dobro namero, cenim to. :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes srecanih ogromnu, tudi policistov na motorju 3-je v skupini z fjr-jkami, Rumeni cestak Malo pred Idrijo, najbolj sta mi v spomin zapisala nekdo na fazer 600 z mb tablico, ki je kar nekaj casa vozil pred mano in nekdo na goldvingu ki je vozil za mano !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!