Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Na cesti proti Ljubelju viden SS Ducati, danes 2krat in včeraj enkrat.... ?? Lepo poje, sam polcaji čakajo :BUA: kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na cesti proti Ljubelju viden SS Ducati, danes 2krat in včeraj enkrat.... ?? Lepo poje, sam polcaji čakajo :BUA: kdo od tu?

Kje pa je BTW- zaseda modrih angelov na tem področju? :hmm::blush::blush: .....

Res, da me letos še ni bilo gor, a že prejšnja leta se je tud zaseda na veliko oznanjala.....in sem hodila dosti čez ta prelaz......pa nikdar nisem naletela na kak radar....Kateri pa so "TOP PUNKTI" POLICAJEV?

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa je BTW- zaseda modrih angelov na tem področju? :hmm::blush::blush: .....

Res, da me letos še ni bilo gor, a že prejšnja leta se je tud zaseda na veliko oznanjala.....in sem hodila dosti čez ta prelaz......pa nikdar nisem naletela na kak radar....Kateri pa so "TOP PUNKTI" POLICAJEV?

Ravno 2 dni nazaj je bla akcija: 2 avta, kibla pa letečman... mi ni blo nič jasno kaj majo, dokler niso trije priletel mimo, vse 3 sem že večkrat videl v našem koncu. Upam da jih niso ujeli :? takoj mimo Petrola v Bistrici ko je omejitev 70, in nato še na nekaj koncih ob vzponu na Ljubelj, kjer so table 60,70... Če te še kaj zanima piši na PM. :D

sorry :topic:

Viden kewo v tržiču pa molotov iz nakla malo naprej :)

hehe naredu 140km dons z gilero :D

Hehe dobr si :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes od žirov proti logatcu, oranžna cbr 125 in pa neka temnejša potovalna zadeva (morda tdr?). Kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 12:12 po Dolenjski cesti - Rakovnik proti strelišču (LJ) modra CBR precej pod gasom :angry:. Naslednjič pojdi raje bolj počasi, ker je bil avtobus na postajališču. Res, da na drugi strani, toda folk gre čez cesto kot kure in nič ne pogleda. Takrat bi pa lahko mimogrede koga nasadil, ker si bil odločno prehiter :bum:.

Ob 15h pa je bila videna Baykerca na Celovški. Dečva se je izgubila v širjavah Šiške :grim, ko je iskala Nino. Skupaj sva jo našla :OK:. Nato sta šle proti Kranju, jaz pa domov za štedilnik B).

LP Robert

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pozno popoldan na južni lj. obvoznici opaženo belo krilo 600ss + bel bacek na prikolici...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pozno popoldan na južni lj. obvoznici opaženo belo krilo 600ss + bel bacek na prikolici...

smo se glih vračal iz ljepe njihove nazaj u štalco ;), ste naju pa prav lepo pozdravl, kljub temu da sva mi2 čepela v avtu lepo na hladnem:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi pohvalil motorista in njegovo sopotnico na črnem čoperju, tablice Lj - L LET , ki je v soboto s svojim prehitevanjem pocasne kolone neumorno silil naproti vozece avtomobile dol iz ceste, in voznjo po bankini, na odseku ceste Bled - Lesce.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zahvalil bi se dvema motoristoma blizu Planine, ki sta me opozorila na radar :OK:

Drgač jih pa danes nisem prav veliko videl, tako lepo vreme, pa nobenga nikjer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej mogoče sem se nerodno izrazil, tko da z drugimi besedami; policaji so merili hitrost. Se mi zdi, da se imenuje mesto/vas Lipje...mah sej ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej mogoče sem se nerodno izrazil, tko da z drugimi besedami; policaji so merili hitrost. Se mi zdi, da se imenuje mesto/vas Lipje...mah sej ne vem.

Sem te razumel, samo sem vprasal za vsak slucaj ce sem se kje mimo peljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...15 min nazaj, srebrna Honda CBF proti Rušam in Fazer-ka mimo Viltuža smer Maribor.

Popravljeno . Popravil dr-big
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa tip na aprili rsv4...skoraj vsako popoldne oz večer po cesti mb-dravograd...večinoma leti v smeri fala-radlje in nazaj:worship:.....ej to pa je res noro, ko ga tip nažiga...sicer je to lojz morič...vsem mariborčanom verjetno znan...mislim, da mu na tej cesti trenutno sploh ni para...ostali na tisočakih izgledajo smešno proti njemu:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na mojem dvorišču sem tudi js najhitrejši... drugje me pa kar nekaj ljudi prehiteva :rolleyes: :surrender:

dosti motorjev v soboto, dosti v nedeljo, nekaj tudi v ponedeljek po vipavsko, kraškem, goriškem, soškem... kdo od tu? :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa tip na aprili rsv4...skoraj vsako popoldne oz večer po cesti mb-dravograd...večinoma leti v smeri fala-radlje in nazaj:worship:.....ej to pa je res noro, ko ga tip nažiga...sicer je to lojz morič...vsem mariborčanom verjetno znan...mislim, da mu na tej cesti trenutno sploh ni para...ostali na tisočakih izgledajo smešno proti njemu:whistle:

ja pol pa pride na grobnik pa ga 16 letna najstnica nažge tak da se od takrat ne prikaže več :boobies:

glej vrjemi da se poznam enega ki ga na tej cesti našola :whistle: ravno ga danes v slovenski bisterci videl kolenčkat z kavbojkami pa jakno iz lojza:headbang:

aja dejan cesta ni igrišče mimogrede in ne dirkališče :slap:

Popravljeno . Popravil hilton
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če me je kdo danes kje vido sem plužil od maribora do trojan pa vrhnika logatec pol pa za idrijo in proti tolminu za podbrdo pol pa sem tam obrno pa nazaj proti mb

no par sem vas videl mogoče me je kdo srečal :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!