Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Dve fz1 od Zelezne Kaplje do Jezerskega... Kdo od tu?

yes.gif

Lepo vaju je blo srečat(v storm ter cb1000r). Sem že mislil, da ne bomo srečali nobenega slovenca na 460km poti.... :P

Se vidmo še kej. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miha27 viden okoli 17.00 na Celovški v družbi ene Ninje pa enga rdčega motorja (R6 maybe)?

Je tako. Smo šli na Zbilje :) R1 je bla ;)

Kje si se pa ti skrival :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker junak se je okoli 20.00 vozil z rdečo Cagivo mito ob cesti pri Ljubljanici? Sem lih mal tekel, pa slišim za sabo eno 2t raketo, kako divja :P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa sem si jo kar sam doma skuhal :kava: in bil z mislimi z vami na ridah :cry:

verjamem ko bi se lahko še ti prpelau .) mal ti gre na roko ko gre sezona h koncu pa čeprow je pri vas skor celo leto za vozit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dami33 hvala za :kava:

+kala + kmc za družbo :yes: :yes:

Upam, da je ostal še kakšen dan sezone, da bomo lahko :kava: . Kr če bo premraz bo treba :alko: , da se bomo ogreli, al pa campo base preselit nekam v toplejše kraje.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do konca meseca zna bit se kar nekaj "toplih" dnevov, tko da ziher se bomo se kdaj dobil ... hvala za :kava:

ja pa je blo res že mraz. vseeno je blo tam par ljudi.

po poti pa sm na relaciji Po-Lj v obe strani srečal SV1000s in mislim da Fz600 v Logatcu in postojni pa bleščeče rdečo VTR1000f to je blo med 15:40 in 18:00

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAMI33 hvala za kavico in družbo do senožeč hvala za družbo še Krucy-ju in brembo-tu

P182 ti si bil virtualno z nami jaz pa sem od senožeč po tvojih lepih ovinkih na kalu stisnil za mojo in tvojo dušo ( pizda se že pozna da ni več toplo malo se čuti da zdrsuje guma - zadnaj )

p.s. pa upam da bodo policaji še malo štrajkali tako je bila bolj relaksirana vožnja ko veš da jih ni :)

Popravljeno . Popravil kala
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes popoldne, na vrhu hriba bisrice ob sotli, viden motorist, ki je zavijal iz glavne na stransko, kjer sem mu bil napoti z avtom...

kakšen od tu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da je ostal še kakšen dan sezone, da bomo lahko :kava: . Kr če bo premraz bo treba :alko: , da se bomo ogreli, al pa campo base preselit nekam v toplejše kraje.

nč ni blo mraz.... primorce zmer zebe :P mal kasnej je blo prou luštn :whistle: ( sam kufe sem zamudila :wallbash: )

aja rumenko na ridah :P (za druge pa ne vem, slab vidm :D )

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč ni blo mraz.... primorce zmer zebe :P mal kasnej je blo prou luštn :whistle: ( sam kufe sem zamudila :wallbash: )

aja rumenko na ridah :P (za druge pa ne vem, slab vidm :D )

Se mi je zdel da si bila, pa sm meu preveč dela s parkiranjem da bi ti pomahu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjamem ko bi se lahko še ti prpelau .) mal ti gre na roko ko gre sezona h koncu pa čeprow je pri vas skor celo leto za vozit :)

ja lahko bi se peljal, samo obstaja strah da, ko bi se nagnil v ovinek bi hrbtenica kar v tistem položaju ostala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAMI33 hvala za kavico in družbo do senožeč hvala za družbo še Krucy-ju in brembo-tu

P182 ti si bil virtualno z nami jaz pa sem od senožeč po tvojih lepih ovinkih na kalu stisnil za mojo in tvojo dušo ( pizda se že pozna da ni več toplo malo se čuti da zdrsuje guma - zadnaj )

pišuka, dobro je bilo :lol:

še boljše bo čez vikend ko bo resnično :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč ni blo mraz.... primorce zmer zebe :P mal kasnej je blo prou luštn :whistle: ( sam kufe sem zamudila :wallbash: )

aja rumenko na ridah :P (za druge pa ne vem, slab vidm :D )

Ja sej kdaj si pa bla sploh točna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAMI33 hvala za kavico in družbo do senožeč hvala za družbo še Krucy-ju in brembo-tu

P182 ti si bil virtualno z nami jaz pa sem od senožeč po tvojih lepih ovinkih na kalu stisnil za mojo in tvojo dušo ( pizda se že pozna da ni več toplo malo se čuti da zdrsuje guma - zadnaj )

p.s. pa upam da bodo policaji še malo štrajkali tako je bila bolj relaksirana vožnja ko veš da jih ni :)

Ni problem, čeprav sem zaostajal kr fajn, ti si pa vozil z 1/3 gasa. Me je imelo, da bi šel kar peš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problem, čeprav sem zaostajal kr fajn, ti si pa vozil z 1/3 gasa. Me je imelo, da bi šel kar peš.

Ma nisi šeu počasi,sam previdno si vozu :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!