Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Belo-modra Honda CBR600Fs na mojem dvorišču....kdo od tle :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak to dopustiš, da te z ninjo neka potovalna varaderka prehiteva :slap: .)

:topic: nisem mislil da bo pri 220+ pomislil na to...zmotu sm se, se globoko opravičujem :evilgrin: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi si biu mogoče ti učer pred hišo na količevem, ko si me pozdravu :) aja pa še ena modra R1 je bla tm pr teb...

Popravljeno . Popravil _N3jC_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dones okrog 16.30 relacija proti Zagorju, me je nekdo ganjal in pred Trbovlji tudi prehitel, Hrastnik registracija, se mi zdi da je bila Varaderka (res pa da nisem kaj veliko videl v ogledalih), se kdo javi???

Jest sem bil, jest!!! Juhuhu!! :010 :010 :lol1:

Sej ni res, se pa fajn čuje!!

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: nisem mislil da bo pri 220+ pomislil na to...zmotu sm se, se globoko opravičujem :evilgrin: :topic:

nevem od kdaj gre varaderka 220+ :slap: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty:

očitno sva sovaščana. (mlaka). motor večkrat parkiran pred trgovino z oblačili.

lp

poj pa js tut vem kdo si :)

a pred bivsimu cekincakm :) ker jest sm 300m stran doma hehe :))

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem od kdaj gre varaderka 220+ :slap: :D

upam da vange ne srecas v kakih ovinkih, ker bos ninjo bek vrgo ko te bo tiščal od zadaj :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da vange ne srecas v kakih ovinkih, ker bos ninjo bek vrgo ko te bo tiščal od zadaj :naughty: :naughty: :naughty:

Ne več! Ma novi kombinezon in vozi max 50 km/h, da ga ne umaže :whistle: . Bog ne daj, da si obleče starega ali pa kopalke s teniskami. Te pa maš :devil: . Zovu ga metak :evilgrin: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tomazin včeri okol 20.00 si se pelu mim parka :D sj te nebi spoznal sam ko ti zadna luč ne dela :P :D

Popravljeno . Popravil DIESEL
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da vange ne srecas v kakih ovinkih, ker bos ninjo bek vrgo ko te bo tiščal od zadaj :naughty: :naughty: :naughty:

spet na pamet govorjenje....no, pa tud če bi na ovinkih, so ravnine še vseeno moje, tu pa si res ne dopustim da me taki prehitevajo, pa makar so rossiji.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet na pamet govorjenje....no, pa tud če bi na ovinkih, so ravnine še vseeno moje, tu pa si res ne dopustim da me taki prehitevajo, pa makar so rossiji.... :D

Kdo taki, hm, Nejkoo? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okoli dveh popoldan se pogovarjal na pumpi v Radljah z novopečenim lastnikom FJRja, kdo od tu?

Če je bila črna, je velika verjetnost, da je to bil Cingl (Zvonko) iz Sun City-a............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet na pamet govorjenje....no, pa tud če bi na ovinkih, so ravnine še vseeno moje, tu pa si res ne dopustim da me taki prehitevajo, pa makar so rossiji.... :D

He, he, he................ti je vsa pamet v jajca pobegnila ha Nejkec...........Ravnine do zida z veseljem prepustimo Nejku............. :evilgrin:

taki z potovalnimi motocikli

Jebejo Nejkeca v glavo.................. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebejo Nejkeca v glavo.................. :whistle:

tebe pa verjetno kam drugam ha :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okrog 3 na ljubljanski obvoznici z mariborske strani proti jugu ena cbrka v movistar barvah, dobr glas pa kr pičla mimo :D kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okrog 3 na ljubljanski obvoznici z mariborske strani proti jugu ena cbrka v movistar barvah, dobr glas pa kr pičla mimo :D kdo od tu?

mogoče je matex bil hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okrog 3 na ljubljanski obvoznici z mariborske strani proti jugu ena cbrka v movistar barvah, dobr glas pa kr pičla mimo :D kdo od tu?

Jaz ob istem cajtu na MB obvoznici iz Lj smeri, pa ene 4 sem srečal z čoperji (ne vem kaki) v smeri centra?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet na pamet govorjenje....no, pa tud če bi na ovinkih, so ravnine še vseeno moje, tu pa si res ne dopustim da me taki prehitevajo, pa makar so rossiji.... :D

v ovinku pa vržeš sidro in ga neseš čez... :lol1:

no pa še on topic:

danes malo pred 11h, xr800 v bližini Večerkota in potem po Proletarski???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet na pamet govorjenje....no, pa tud če bi na ovinkih, so ravnine še vseeno moje, tu pa si res ne dopustim da me taki prehitevajo, pa makar so rossiji.... :D

no tiste ovinke čez vitanje pa vrjetno ninjo na rame pa urnih nog naokrog :naughty: :naughty: :naughty: jaz se tudi znam po ravnini pelat ko spidi gonzales :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tiste ovinke čez vitanje pa vrjetno ninjo na rame pa urnih nog naokrog :naughty: :naughty: :naughty: jaz se tudi znam po ravnini pelat ko spidi gonzales :whistle:

glej, čim se šoder spuca iz cest in asfalt primerno segreje, boma šla toto relacijo----maribor-bisterca-konjice-vitanje-mislinja-slovenj gradec-dravograd-maribor....150 km, tank do vrha nafilat, pa na polno na cajt brez pavze, pa bomo vidli, gost promet ni izgovor, znajdi se kak veš in znaš, pa magari tiumfa na rame :D ...zmagovalec plača poražencu eno obilno kosilo in kopanje z savno v hotelu habakuk...kaj praviš??? :D :D

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej, čim se šoder spuca iz cest in asfalt primerno segreje, boma šla toto relacijo----maribor-bisterca-konjice-vitanje-mislinja-slovenj gradec-dravograd-maribor....150 km, tank do vrha nafilat, pa na polno na cajt brez pavze, pa bomo vidli, gost promet ni izgovor, znajdi se kak veš in znaš, pa magari tiumfa na rame :D ...zmagovalec plača poražencu eno obilno kosilo in kopanje z savno v hotelu habakuk...kaj praviš??? :D :D

cesta ni dirkališče tako da :unsure: ..... in z tvojim nespametnim početjem spravljaš sebe in druge udeležence prometa v nevarnost izvoli. Moja glava je samo ena in je nimam samo za okras :naughty: ... .tako ,da........... gost promet ne bo izgovor oz nič druga. Aja smisel moje vožnje je da uzivam in se dolgo časa bom......

tako da.

lahko pa pričakujes se kaksno repliko na tvoj post.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej, čim se šoder spuca iz cest in asfalt primerno segreje, boma šla toto relacijo----maribor-bisterca-konjice-vitanje-mislinja-slovenj gradec-dravograd-maribor....150 km, tank do vrha nafilat, pa na polno na cajt brez pavze, pa bomo vidli, gost promet ni izgovor, znajdi se kak veš in znaš, pa magari tiumfa na rame :D ...zmagovalec plača poražencu eno obilno kosilo in kopanje z savno v hotelu habakuk...kaj praviš??? :D :D

Jaz bi se tudi kopal - pod enim pogojem - skozi naselja (tabla) *strogo* po omejtivah. :naughty:

Pa lahko že zdaj, s šodrom in hladnim asfaltom... :yawn:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!